PŘEHLED UMÍSTĚNÍ - DLOUHODOBÉ SOUTĚŽE

Sezóna

Druh Název soutěže Umístění
1980  MK  Kladenská liga malé kopané    1. místo (10) 
1981  MK  1. divize Kladenské ligy malé kopané vč. kvalifikace    1. místo (28)
1982  MK  1. divize Kladenské ligy malé kopané    1. místo (8)
1983  MK  1. divize Kladenské ligy malé kopané    3. místo (8)
1984  MK  1. divize Kladenské ligy malé kopané    6. místo (9)
1984/1985  SK  1. liga Okresní ligové soutěže    2. místo (8)
1985/1986  SK  1. liga Okresní ligové soutěže    2. místo (8)
1986  MK  1. divize Kladenské ligy malé kopané    4. místo (8)
1986/1987  SK  1. liga Okresní ligové soutěže    5. místo (10)
1987/1988  SK  Okresní ligová soutěž - postup    1. místo (10)
1988 MK  2. divize Kladenské ligy malé kopané    2. místo (6)
1988/1989  SK  Krajská extraliga - sestup    9. místo (10)
1989/1990  SK  1. liga Okresní ligové soutěže - postup    2. místo (10)
1990/1991  SK  Krajská extraliga - sestup  10. místo (10)
1991/1992  SK  1. liga Okresní ligové soutěže    6. místo (10)
1992/1993  SK  1. liga Okresní ligové soutěže    7. místo (10)
1993/1994  SK  1. liga Okresní ligové soutěže    5. místo (10)
1994/1995  SK  1. liga Okresní ligové soutěže    6. místo (9)
1995/1996  SK  Krajská 1. liga    3. místo (10)
1996/1997  SK  Krajská 1. liga skupina A    2. místo (8)
1997/1998  SK  Krajská 1. liga    5. místo (9)
1998/1999 FS  Okresní soutěž 1. třídy - postup    3. místo (14)
1999/2000  FS  Okresní přebor    9. místo (12)
2000/2001  FS  Okresní přebor    8. místo (12)
2001/2002  FS  Okresní přebor    5. místo (12)
2002/2003  FS  Okresní přebor  12. místo (12)
2003/2004  FS  Okresní přebor  11. místo (14)
 2004/2005   FS  Okresní přebor - postup    1. místo (12)
 2005/2006   FS  Krajský přebor    8. místo (12)
 2006/2007   FS  Krajský přebor    9. místo (11)
 2007/2008   FS  Krajský přebor    6. místo (11)
 2008/2009   FS  Krajský přebor - sestup  12. místo (12)
 2009/2010   FS  Okresní přebor    9. místo (12)
 2010/2011   FS  Okresní přebor - "A" mužstvo    3. místo (12)
 2010/2011   FS  Okresní soutěž II. třídy - "B" mužstvo - postup    5. místo (21)
2011/2012 FS  Okresní přebor - "A" mužstvo    6. místo (12)
2011/2012 FS  Okresní soutěž I. třídy - "B" mužstvo  10. místo (12)
2012/2013 FS  Okresní přebor - "A" mužstvo    3. místo (12)
2012/2013 FS  Okresní soutěž I. třídy - "B" mužstvo    5. místo (12)
2013/2014 FS  Okresní přebor - "A" mužstvo    8. místo (12)
2013/2014 FS  Okresní soutěž I. třídy - "B" mužstvo - sestup  11. místo (12)
2014/2015 FS  Okresní přebor    3. místo (12)
2015/2016 FS  Okresní přebor    4. místo (12)
2016/2017 FS  Okresní přebor    8. místo (12)
2017/2018 FS  Okresní přebor    6. místo (12)
2018/2019 FS  Okresní přebor    5. místo (12)

Legenda : MK - malá kopaná, SK - sálová kopaná, FS - futsal, ( ) - počet účastníků