VÝSLEDKOVÁ KRONIKA ROK 1982 "A"
I. HRACÍ DEN FINÁLE OBLASTI Č. 6 | |||
10.01.1982 | Neratovice - hala Spolany | SK | Umístění : - |
Spolana Neratovice | 3 | : | 1 | Suchopár 2,Šmíd |
ZO SSM Zvoleněves | 6 | : | 1 | Svoboda 2,Suchopár,Dlouhý J.,Machač J.,Vykoukal |
OV SSM Mělník | 2 | : | 5 | Suchopár 2 |
HEC klub Kladno | 2 | : | 4 | Suchopár,Kříž |
PV ROH Kaučuk Kralupy n. Vlt. | 5 | : | 0 | Suchopár,Machač J.,Dlouhý J.,Svoboda,Machač D. |
OKRESNÍ LIGOVÁ SOUTĚŽ | |||
17.01.1982 | Kladno - tělocvična 13. ZDŠ | SK | Umístění : - |
SKASR Kladno | 6 | : | 1 | Suchopár 3,Machač J.2,Kříž |
ZUBR klub Kladno | 1 | : | 2 | Kříž |
Becher team Kladno | 11 | : | 1 | Eminger 4,Machač J.4,Dlouhý J.2,Machač D. |
II. HRACÍ DEN FINÁLE OBLASTI Č. 6 | |||
24.01.1982 | Neratovice - hala Spolany | SK | Umístění : 3. místo ve finálové skupině (6) |
PV ROH Kaučuk Kralupy n. Vlt. | 0 | : | 2 | |
HEC klub Kladno | 2 | : | 1 | Kříž,Doubrava |
OV SSM Mělník | 1 | : | 7 | Suchopár |
ZO SSM Zvoleněves | 5 | : | 0 | kontumace |
Spolana Neratovice | 4 | : | 3 | Doubrava,Kříž,Machač D.,Vykoukal |
PŘÁTELSKÉ ZÁPASY | |||
13.02.1982 | Kladno - tělocvična 13. ZDŠ | SK | Umístění : - |
SKASR Kladno | 4 | : | 1 | Machač J.2,Doubrava,Rákosník |
ZO SSM Ek. odb. POLDI SONP Kladno | 4 | : | 6 | Rákosník 2,Machač J.,Machač D. |
ZO SSM Ek. odb. POLDI SONP Kladno | 7 | : | 5 | Doubrava 3,Machač J.,Machač D.,Vykoukal,Vokáč |
TURNAJ O PUTOVNÍ POHÁR KUR ČERNOŠICE | |||
07.03.1982 | Praha - Petřiny | SK | Umístění : 4. místo (7) |
KUR Černošice "B" | 4 | : | 1 | Machač J.2,Vykoukal,Suchopár |
Vlakové čety Metro Praha | 5 | : | 2 | Suchopár 3,Rákosník 2 |
PV ROH Kaučuk Kralupy n. Vlt. | 1 | : | 3 | Suchopár |
KUR Černošice "A" | 3 | : | 3 | Suchopár 2,Machač D. |
Esence Praha | 2 | : | 6 | Machač J.,Rákosník |
OKRESNÍ LIGOVÁ SOUTĚŽ | |||
16.03.1982 | Kladno - tělocvična 12. ZDŠ | SK | Umístění : - |
SKASR Kladno | 7 | : | 5 | Suchopár 3,Dlouhý J.2,Vykoukal,Machač D. |
Becher team Kladno | 5 | : | 0 | kontumace |
OKRESNÍ LIGOVÁ SOUTĚŽ | |||
18.03.1982 | Kladno - tělocvična 12. ZDŠ | SK | Umístění : 1. místo v OLS (10) |
ZUBR klub Kladno | 5 | : | 2 | Machač J.2,Kříž,Machač D.,Doubrava |
PŘÁTELSKÝ ZÁPAS | |||
18.03.1982 | Kladno - tělocvična 12. ZDŠ | SK | Umístění : - |
ZUBR klub Kladno | 5 | : | 4 | Dlouhý J.2,Kříž,Machač J.,Suchopár |
V. ROČNÍK TURNAJE O PUTOVNÍ POHÁR TJ KOVO KLADNO | |||
27.03.1982 - 28.03.1982 | Kladno - tělocvična 13. ZDŠ | SK | Umístění : 2. místo (7) |
Spolana Neratovice | 5 | : | 2 | Machač J.2,Doubrava,Svatonský |
ZO SSM Švermov | 16 | : | 0 | Svatonský 4,Machač D.3,Machač J.2,Kříž 2,Doubrava 2,Dlouhý J., .Rákosník,Suchopár |
Tlumič Hadrota Praha | 4 | : | 5 | Machač D.,Rákosník,Suchopár,Dlouhý J. |
OV SSM Mělník | 5 | : | 0 | kontumace |
ZUBR klub Kladno | 3 | : | 3 | Machač J.,Kříž,Hudeček |
FC Houbaři Praha | 6 | : | 2 | Machač J.2,Suchopár 2,Machač D.,Doubrava |
PŘÁTELSKÉ ZÁPASY | |||
01.04.1982 | Kladno - asfaltové hřiště TJ KOVO | MK | Umístění : - |
Krušovický rytíř Kladno | 3 | : | 3 | Machač J.,Dlouhý J.,Eminger |
Krušovický rytíř Kladno | 4 | : | 1 | Suchopár 2,Dlouhý J.,Kříž |
I. HRACÍ DEN 1. DIVIZE KLMK | |||
05.04.1982 | Kladno - asfaltové hřiště TJ KOVO | MK | Umístění : - |
ZO SSM Švermov | 4 | : | 1 | Dlouhý J.,Šmíd,Machač D.,Machač J. |
Státní statek Buštěhrad | 5 | : | 1 | Dlouhý J.2,Machač J.2,Suchopár |
Krušovický rytíř Kladno | 2 | : | 2 | Machač J.,Šmíd |
II. HRACÍ DEN 1. DIVIZE KLMK | |||
19.04.1982 | Kladno - asfaltové hřiště TJ KOVO | MK | Umístění : - |
ZO SSM Švermov | 7 | : | 1 | Suchopár 3,Dlouhý J.3,Kříž |
Státní statek Buštěhrad | 2 | : | 0 | Suchopár,Dlouhý J. |
Krušovický rytíř Kladno | 1 | : | 0 | Suchopár |
PŘÁTELSKÉ ZÁPASY | |||
06.05.1982 | Kladno - asfaltové hřiště TJ KOVO | MK | Umístění : - |
ZO SSM Ek. odb. POLDI SONP Kladno | 3 | : | 1 | Kříž,Vykoukal,Machač J. |
ZO SSM Ek. odb. POLDI SONP Kladno | 4 | : | 2 | Vykoukal 2,Machač J.,Suchopár |
LIGOVÝ POHÁR KLMK | |||
08.05.1982 | Kladno - asfaltové hřiště TJ KOVO | MK | Umístění : vyřazení v 1. kole (13) |
ČKD Slaný | 0 | : | 2 |
PŘÁTELSKÝ ZÁPAS | |||
08.05.1982 | Kladno - asfaltové hřiště TJ KOVO | MK | Umístění : - |
AC Sparta Slaný | 2 | : | 2 | Machač J.,Suchopár |
PŘÁTELSKÝ ZÁPAS | |||
10.05.1982 | Kladno - asfaltové hřiště TJ KOVO | MK | Umístění : - |
ZUBR klub Kladno | 2 | : | 3 | Rákosník,Dlouhý J. |
III. HRACÍ DEN 1. DIVIZE KLMK | |||
10.05.1982 | Kladno - asfaltové hřiště TJ KOVO | MK | Umístění : - |
SPŠH Kladno | 1 | : | 2 | Eminger |
VKD Slaný | 7 | : | 2 | Machač J.2,Dlouhý J.2,Machač D.,Vykoukal,Svoboda |
IV. HRACÍ DEN 1. DIVIZE KLMK | |||
17.05.1982 | Kladno - asfaltové hřiště TJ KOVO | MK | Umístění : - |
SLZA Bažantnice | 3 | : | 3 | Machač J.,Dlouhý J.,Doubrava |
ZUBR klub Kladno | 1 | : | 0 | Kříž |
V. HRACÍ DEN 1. DIVIZE KLMK | |||
24.05.1982 | Kladno - asfaltové hřiště TJ KOVO | MK | Umístění : - |
VKD Slaný | 11 | : | 1 | Machač J.4,Doubrava 4,Suchopár 2,Kříž |
SPŠH Kladno | 5 | : | 2 | Kříž 2,Svoboda,Machač J.,Eminger |
VI. HRACÍ DEN 1. DIVIZE KLMK | |||
31.05.1982 | Kladno - asfaltové hřiště TJ KOVO | MK | Umístění : 1. místo v KLMK (8) |
SLZA Bažantnice | 2 | : | 1 | Kříž,Suchopár |
ZUBR klub Kladno | 6 | : | 1 | Kříž 2,Suchopár,Vykoukal,Svoboda,Doubrava |
PŘÁTELSKÝ ZÁPAS | |||
31.05.1982 | Kladno - asfaltové hřiště TJ KOVO | MK | Umístění : - |
ZUBR klub Kladno | 8 | : | 3 | Suchopár 2,Machač J.2,Doubrava 2,Majer,Machač D. |
TURNAJ TATRY 04 PŘÍBRAM | |||
12.06.1982 - 13.06.1982 | Příbram - hřiště ODPM | MK | Umístění : 4. místo (16) |
HFM Příbram | 0 | : | 0 | |
ZO SSM Vavřinec | 1 | : | 0 | Machač D. |
KAK Příbram | 1 | : | 0 | Dlouhý J. |
Bohemia Příbram | 3 | : | 0 | kontumace |
AK Netáhlo Příbram | 1 | : | 1 | Machač J. |
Tatra 04 Příbram | 0 | : | 0 | |
Betl KFK Praha | 0 | : | 1 | |
FC Nic moc boys Praha | 0 | : | 3 |
PŘÁTELSKÉ ZÁPASY | |||
24.08.1982 | Kladno - asfaltové hřiště TJ KOVO | MK | Umístění : - |
ZUBR klub Kladno | 0 | : | 4 | |
ZUBR klub Kladno | 3 | : | 2 | Machač J.2,Vykoukal |
TURNAJ ČSAD O POHÁR ČERNÉHO KLADNA | |||
28.08.1982 | Kladno - asfaltové hřiště TJ KOVO | MK | Umístění : 1. místo (8) |
REAL Dědkův Mlýn | 2 | : | 0 | Doubrava 2 |
Restaurace Česká Lípa | 2 | : | 2 | Machač J.,Dlouhý J. |
Loupárna POLDI SONP Kladno | 8 | : | 0 | Suchopár 2,Hudeček 2,Vokáč 2,Doubrava,Machač J. |
ČSAD Kladno - dílna 2 | 3 | : | 2 | Suchopár 2,Dlouhý J. |
Restaurace Česká Lípa | 8 | : | 0 | Machač J.4,Machač D.3,Suchopár |
II. ROČNÍK POHÁRU MISTRŮ MĚSTSKÝCH LIG + V. ROČNÍK TURNAJE O PUTOVNÍ POHÁR TJ KOVO KLADNO | |||
04.09.1982 - 05.09.1982 | Kladno - asfaltové hřiště TJ KOVO | MK | Umístění : 1. místo (8) |
ZUBR klub Kladno | 3 | : | 0 | Hudeček 3 |
POFIS Praha | 5 | : | 2 | Suchopár 2,Machač D.,Hudeček,Švestka I. |
FC Tenis Dolní Rychnov 68 | 2 | : | 0 | Suchopár 2 |
HAFA Havlovice | 3 | : | 1 | Suchopár 2,Machač J. |
Sostroj Cheb | 7 | : | 2 | Dlouhý J.3,Suchopár,Machač J.,Machač D.,Svatonský |
Bohemia Příbram | 1 | : | 1 | Švestka I. |
KPB Příbram | 3 | : | 3 | Rákosník 2,Kříž |
PŘÁTELSKÉ ZÁPASY | |||
09.09.1982 | Kladno - asfaltové hřiště TJ KOVO | MK | Umístění : - |
ZO SSM Ek. odb. POLDI SONP Kladno | 3 | : | 2 | Švestka I.,Vydra,Šmíd |
ZO SSM Ek. odb. POLDI SONP Kladno | 1 | : | 1 | Doubrava |
ZO SSM Ek. odb. POLDI SONP Kladno | 7 | : | 0 | Doubrava 3,Rákosník 2,Švestka I.,Šmíd |
I. ROČNÍK TURNAJE O PUTOVNÍ KAHAN | |||
18.09.1982 | Most - hala Baníku | MK | Umístění : 2. místo (4) |
DVIL Komořany | 5 | : | 5 | Machač J.2,Kříž 2,Švestka I. |
OPS CHomutov | 6 | : | 3 | Machač D.4,Kříž 2 |
ZO SSM Důl Šmeral Čepirohy | 1 | : | 6 | Machač J. |
PŘÁTELSKÝ ZÁPAS | |||
28.09.1982 | Kladno - asfaltové hřiště TJ KOVO | MK | Umístění : - |
Uhelné sklady Kladno | 8 | : | 1 | Machač J.2,Doubrava 2,Machač D.,Palivec M.,Rákosník,Šmíd |
TURNAJ K 10. VÝROČÍ ZALOŽENÍ ZUBR KLUBU | |||
09.10.1982 | Libušín - asfaltové hřiště | MK | Umístění : 1. místo (5) |
SLZA Bažantnice | 0 | : | 0 | |
ZUBR klub Kladno | 4 | : | 1 | Dlouhý Z.2,Machač J.,Doubrava |
Victoria Příbram | 3 | : | 0 | Machač J.,Doubrava,Rákosník |
SK LÍTOV | 2 | : | 2 | Dlouhý Z.2 |
II. ROČNÍK TURNAJE PV ROH KAUČUK KRALUPY N. VLT. | |||
31.10.1982 | Odolena Voda - hala Aero | SK | Umístění : 3. místo (6) |
PV ROH Kaučuk Kralupy n. Vlt. | 3 | : | 5 | Machač J.3 |
Spolana Neratovice | 7 | : | 2 | Machač D.4,Machač J.2,Eminger |
AERO Vodochody | 2 | : | 0 | Šoustek,Machač D. |
I. HRACÍ DEN KVALIFIKACE OBLASTI Č. 6 | |||
07.11.1982 | Kladno - tělocvična 13. ZDŠ | SK | Umístění : - |
VE POLDI SONP Kladno | 6 | : | 0 | Rákosník 3,Machač D.,Eminger,Šmíd |
HEC klub Kladno | 7 | : | 1 | Dlouhý J.4,Suchopár 2,Rákosník |
II. HRACÍ DEN KVALIFIKACE OBLASTI Č. 6 | |||
21.11.1982 | Kladno - tělocvična 13. ZDŠ | SK | Umístění : - |
ZUBR klub Kladno | 3 | : | 3 | Suchopár 3 |
1. FC US Bresson | 4 | : | 0 | Vykoukal 2,Dlouhý J.,Eminger |
Becher team Kladno | 4 | : | 1 | Rákosník 3,Suchopár |
III. HRACÍ DEN KVALIFIKACE OBLASTI Č. 6 | |||
28.11.1982 | Kladno - tělocvična 13. ZDŠ | SK | Umístění : 1. místo v kvalifikaci (6) |
HEC klub Kladno | 4 | : | 4 | Rákosník 4 |
VE POLDI SONP Kladno | 4 | : | 0 | Machač D.,Vykoukal,Kříž,Dlouhý J. |
1. FC US Bresson | 6 | : | 0 | Suchopár 2,Rákosník,Machač D.,Kříž,Machač J. |
Becher team Kladno | 6 | : | 1 | Machač D.2,Machač J.2,Rákosník,Dlouhý J. |
ZUBR klub Kladno | 7 | : | 1 | Kříž 3,Doubrava 3,Machač J. |
TURNAJ TJ KOVO KLADNO | |||
12.12.1982 | Kladno - tělocvična 13. ZDŠ | SK | Umístění : 2. místo (5) |
OMASK TJ KOVO Kladno "B" | 3 | : | 1 | Rákosník,Dlouhý J.,Vydra |
ZO SSM Třebusice | 7 | : | 1 | Rákosník 3,Suchopár 2,Šoustek,Švestka J. |
PV ROH Kaučuk Kralupy n. Vlt. | 3 | : | 4 | Dlouhý J.2,Suchopár |
SKASR Kladno | 4 | : | 1 | Rákosník 4 |
Legenda : MK - malá kopaná, SK - sálová kopaná, FS - futsal