ROZPISY UTKÁNÍ   TABULKY  HRÁČSKÉ BILANCE

02.07.2022 Napsali o nás : OKRESNÍ SVAZ FUTSALU KLADNO

26.06.2022 Napsali o nás : OKRESNÍ SVAZ FUTSALU KLADNO

25.06.2022 Oslava 50. výročí vzniku SK OMASK KOVO Kladno se uskutečnila 25. června 2022 v prostorách restaurace u fotbalového hřiště Slovanu Kladno za účasti bývalých i současných hráčů klubu včetně představitelů Okresního svazu futsalu Kladno pana Pavla Nepila a jeho ženy Zuzany. Fotografie z oslavy byly zařazeny do sekce HISTORIE.

10.06.2022 Napsali o nás : KLADENSKÝ DENÍK

PK Třebusice "B" - SK OMASK KOVO Kladno   4 : 1  ( 2 : 0 )
  XVII. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Střela
  Sestava : Hrdlička - Střela, Procházka J., Vančata, Zíb, Hlůže, Novák
  Pravděpodobně díky uspokojení z jistoty medaile a uvolněné atmosféře posledního kola jsme do zápasu vstoupili velmi vlažně, bez bojovnosti a dobrého pohybu. Soupeř poměrně dobře bránil a my za celý zápas ohrozili jeho branku jen minimálně. Při absenci našeho ofenzivního esa Přemka Boušky bylo třeba urvat zápas bojovností a důrazem, což se nepovedlo a nakonec nás to stálo stříbrnou medaili.

FC Tatran Zlonice - SK OMASK KOVO Kladno   3 : 12  ( 2 : 3 )
  XVIII. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Zíb 3, Střela 3, Procházka J.2, Vančata 2, Hlůže 2
  Sestava : Hrdlička - Střela, Procházka J., Vančata, Zíb, Hlůže

Výsledek zápasu již nemohl změnit naši konečnou třetí příčku. Zloničtí zase byli jistými mistry a tak na poslední utkání poslali jen torzo své sestavy. Ačkoliv se na začátku utkání dostali do vedení, rychle jim pravděpodobně došly síly a zápas se proměnil v naši kombinační a střeleckou exhibici. Hodnocení sezóny je určitě příznivé, neboť kromě bronzové medaile se nejlepším střelcem soutěže stal Přemek Bouška, který nastřílel rovných třcet branek.

26.02.2022 VIII. HRACÍ DEN OKRESNÍHO PŘEBORU FUTSALU

FC Foboz Slaný - SK OMASK KOVO Kladno   4 : 4  ( 3 : 2 )
  XIV. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Bouška P.2, Hlůže, Karfík
  Sestava : Hrdlička - Bouška P., Střela, Novák, Zíb, Karfík, Hlůže
  V prvním utkání tohoto hracího dne nám zpočátku chyběl pohyb a rychle jsme tedy prohrávali o dvě branky. Pak jsme naštěstí zlepšili naši hru a ve druhém poločase byli i lepším týmem. Bohužel soupeř byl efektivnější v proměňování svých šancí a tak náš výkon stačil jen na remízu.

SK OMASK KOVO Kladno - FK Union Slaný   4 : 3  ( 3 : 1 )
  XV. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Střela 3, Hlůže

První poločas se nám vydařil, vedli jsme a vývoj utkání naznačoval, že ho v pohodě dotáhneme do vítězného konce. Nicméně houževnatý Union nic nevzdal a i díky penaltě za naše akumulované fauly dokázal vyrovnat. Naštěstí jsme před koncem zápasu vstřelili rozdílovou branku a pak už soupeře k ničemu nepustili. Nutno zmínit a ocenit fair play hráčů Unionu, kteří se i za nepříznivého stavu dvakrát přiznali k teči a vzdali se tak rozehrávky z autu.

SK OMASK KOVO Kladno - KLC Klobuky   9 : 0  ( 3 : 0 )
  XVI. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Bouška P.3, Karfík 3, Střela 2, Zíb

Klobuckým futsalistům tentokrát trochu chyběla futsalová kvalita. Nahrazovali ji ovšem urputností a bojovností. Přesto jsme je přehrávali a v poločase bez problémů vedli o tři branky. Velkou snahu soupeře o zdramatizování utkání utnula sporná situace, kdy se Klobučtí dožadovali uznání branky po střele, kdy se míč odrazil od našeho břevna směrem dolů k brankové čáře. Rozhodčí ale byli přesvědčeni, že balón nebyl celým objemem za čárou a my navíc okamžitě z protiútoku navýšili vedení. To soupeře zlomilo a bylo už jen otázkou, kolik gólů stihneme nastřílet.

12.02.2022 VII. HRACÍ DEN OKRESNÍHO PŘEBORU FUTSALU

RSC Čechie Slaný "B" - SK OMASK KOVO Kladno   1 : 8  ( 1 : 4 )
  XII. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Bouška P.6, Hlůže, Novák
  Sestava : Hrdlička - Zíb, Hlůže, Bouška P., Střela, Novák, Procházka J.
  První minuty zápasu se nesly v poměrně vyrovnaném duchu. Soupeř hrál více s balónem, ale my jsme dobře bránili vlastní polovinu hřiště a vyráželi do rychlých a mnohdy i úspěšných protiútoků. S přibývajícími brankami ochota soupeře vracet se do defenzívy klesala a naše obrana již nedovolila soupeři skórovat. Utkání proti oblíbenému soupeři tak skončilo naší jasnou výhrou.

1. DFK Slaný - SK OMASK KOVO Kladno   9 : 4  ( 4 : 2 )
  XIII. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Zíb, Hlůže, Novák, Střela

Uspokojeni z prvního utkání jsme do druhého nevstoupili vůbec dobře. Nenavázali jsme na dobrou obranu z prvního zápasu, ale naopak jsme hru příliš otevírali a špatně se vraceli do obrany. Dvakrát se nám ještě podařilo smazat dvougólové manko, ale poté, i kvůli zbytečnému vyloučení a přesilové hře, soupeř definitivně překlopil vývoj utkání ve svůj prospěch. Závěr utkání jsme již bohužel totálně vypustili a tak si soupeř dovezl několik gólů prakticky do prázdné branky.

29.01.2022 VI. HRACÍ DEN OKRESNÍHO PŘEBORU FUTSALU

SK OMASK KOVO Kladno - AFK Rozdělov   3 : 1  ( 1 : 0 )
  X. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Bouška P.2, Zíb
  Soupeř ohrožený sestupem potřeboval bodovat a tak dal dohromady velmi silnou a širokou sestavu. Na hřišti to bylo znát. Rozdělovští měli více ze hry a prakticky celý zápas mírnou herní převahu. My jsme ale hráli chytře od zadu a vyráželi do protiútoků. Díky bojovnosti a obětavosti celé obrany jsme inkasovali jen jednou a za to jsme si zasloužili důležité vítězství v derby kladenských týmů.

SK OMASK KOVO Kladno - HRASL Slaný "B"   6 : 3  ( 3 : 2 )
  XI. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Střela 3, Bouška P.2, Hlůže

V podobné situaci jako Rozdělovští byl i slánský HRASL. Také bojují ve spodních příčkách tabulky a tak byli posíleni o několik borců z divizního A-týmu. Začátek zápasu nám trochu utekl a celkem brzy jsme prohrávali o dvě branky. Naštěstí jsme brzy snížili a cítili naději na obrat. Soupeř pak trošku nepochopitelně přistoupil k powerplay i když vedl o jednu branku. Toto velké sebevědomí se slánským nevyplatilo a přišlo vyrovnání do prázdné branky. Poté jsme převzali otěže zápasu a díky poctivé obraně a vysoké efektivitě v zakončení jsme jasně zvítězili.

15.01.2022 V. HRACÍ DEN OKRESNÍHO PŘEBORU FUTSALU

SK OMASK KOVO Kladno - PK Třebusice "B"   3 : 2  ( 1 : 2 )
  VIII. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Bouška P.3
  Do zápasu jsme nevstoupili vůbec dobře. Možná to byly dozvuky pátečních večírků, které způsobily, že jsme neběhali, nebyli schopni dát přesnou nahrávku a působili odevzdaně. Rychle jsme prohrávali o dvě branky. Do poločasu jsme zvládli snížit, ale náš projev nenaznačoval, že bychom mohli dosáhnout na body. Naštěstí kvalita soupeře také nebyla příliš vysoká, takže se nám podařilo již neinkasovat a dokonce v závěru proměnit dvě pohledné kombinace, což znamenalo těsnou výhru.

SK OMASK KOVO Kladno - FC Tatran Zlonice   4 : 5  ( 2 : 3 )
  IX. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Hlůže 2, Bouška P., Zíb

Do zápasu s lídrem soutěže jsme nastoupili uvolnění s vědomím, že můžeme jen překvapit. Zloničtí nás pravděpodobně trochu podcenili a rychle si nechali dát dva laciné góly. Na to konto zlepšili svůj výkon, začali nás přehrávat, a i díky našim faulům a penaltě otočili do poločasu skóre. My ovšem zápas nevzdali a v druhém poločase jsme vždy po obdržené brance dokázali vyrovnat. Bohužel na poslední branku soupeře jsme již odpověď nenašli, ačkoliv v závěru, po průniku Denyho Nováka, jsme měli téměř stoprocentní šanci na vyrovnání. Je to škoda, ale nutno podotknout, že jsme bojovali a odehráli dobrý zápas, ve kterém jsme si možná i remízu zasloužili.

04.12.2021 III. HRACÍ DEN OKRESNÍHO PŘEBORU FUTSALU

SK OMASK KOVO Kladno - FC Foboz Slaný   2 : 3  ( 1 : 2 )
  V. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Bouška P., Burant
  Sestava : Hrdlička - Bouška P., Sokol, Střela, Procházka J., Burant, Novák, Zíb
  Vyrovnané utkání, ve kterém jsme šli rychle do vedení. Soupeř však po našich chybách do poločasu skóre otočil. Na začátku druhého poločasu vedl soupeř již o dvě branky. My se vzchopili, vytvořili tlak, ale díky mnoha neproměněným gólovým šancím jsme stihli pouze snížit.

FK Union Slaný - SK OMASK KOVO Kladno   4 : 4  ( 3 : 0 )
  VI. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Bouška P.2, Sokol, Burant

Velmi mladý a běhavý tým Unionu vytasil hned od začátku vysoký pressing, čímž nás zaskočil, donutil k chybám a rychle vsítil 3 branky. My opět ve druhém poločase zlepšili hru, zvýšili agresivitu a začali bojovat. Stačilo to ale již jen na zisk jednoho bodu za remízu.

KLC Klobuky - SK OMASK KOVO Kladno   5 : 2  ( 3 : 1 )
  VII. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Střela, Novák

Po zklamáních v předchozích dvou duelech jsme opět nevstoupili do utkání dobře.Soupeř byl prakticky celé utkání aktivnějším a lepším týmem. Jako v celém hracím dnu nás trápilo neproměňování šancí a zbytečné fauly a negativní emoce ve druhé polovině zápasu naše šance na obrat také nezvýšily.

20.11.2021 II. HRACÍ DEN OKRESNÍHO PŘEBORU FUTSALU

SK OMASK KOVO Kladno - RSC Čechie Slaný "B"   4 : 2  ( 2 : 1 )
  III. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Zíb, Hlůže, Bouška P., Sokol
  Sestava : Hrdlička - Zíb, Hlůže, Bouška P., Sokol, Střela
  Na tento hrací termín jsme měli pouze 5 hráčů do pole. V prvním zápase jsme ovšem dokázali držet krok se soupeřem, který měl plnou lavičku náhradníků a velmi kvalitní kádr. Soupeř měl sice celý zápas převahu i více šancí, ale ty většinou zahazoval a nebo stroskotal na naší pevné obraně v čele s brankářem. My jsme naopak vytěžili z minima maximum a i díky chybám soupeřova brankáře v utkání zvítězili.

SK OMASK KOVO Kladno - 1. DFK Slaný   3 : 5  ( 2 : 2 )
  IV. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Zíb, Hlůže, Bouška P.

Velmi dobře jsme vstoupili i do druhého utkání, když jsme si vytvořili dvoubrankový náskok. Pak ale přišla chyba v rozehrávce a nešťastný vlastní gól "do šatny" a bylo vyrovnáno. Ve druhé půli už se bohužel projevil úbytek sil našich hráčů, takže nás soupeř, který nastoupil v plné sestavě, dokázal poměrně těsně přehrát.

06.11.2021 I. HRACÍ DEN OKRESNÍHO PŘEBORU FUTSALU

AFK Rozdělov - SK OMASK KOVO Kladno   4 : 5  ( 1 : 2 )
  I. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Novák 2, Bouška P.2, Hlůže
  Sestava : Hrdlička - Sokol, Vančata, Novák - Bouška P., Hlůže, Zíb
  Skóre utkání jsme otevřeli my poměrně brzkým gólem. Soupeř srovnal, ale my přidali další branky a zdálo se, že utkání dovedeme k jasnému vítězství. Za stavu 4 : 1 ale soupeř šťastným gólem snížil a ucítil šanci. My jsme naopak vyrobili trestuhodné chyby v obraně a tak bylo utkání dramatické až do posledního hvizdu.

HRASL Slaný "B" - SK OMASK KOVO Kladno   3 : 5  ( 1 : 2 )
  II. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Bouška P.4, Hlůže

Od začátku jsme měli více ze hry a byli kvalitnějším týmem. Soupeř občas hrozil z rychlých protiútoků a v jednu chvíli snížil na rozdíl jedné branky. Drama se ale tentokrát nekonalo a my závěr utkání pohodlně zvládli.