ARCHIV 2019/2020

ROZPISY UTKÁNÍ   TABULKY  HRÁČSKÉ BILANCE

22.04.2020

Výkonný výbor OSF Kladno rozhodl z důvodu koronavirové pandemie o zrušení zbývajících zápasů okresních soutěží. Konečné  pořadí mužstev okresních soutěží  platí dle aktuálních tabulek a postupy a sestupy se ruší.

29.02.2020 VIII. HRACÍ DEN OKRESNÍHO PŘEBORU FUTSALU

FC Foboz Slaný - SK OMASK KOVO Kladno   6 : 0  ( 4 : 0 )
  XIV. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky :
  Sestava : Hrdlička - Sokol, Střela, Vančata, Zíb
  Do utkání s lídrem tabulky jsme vstoupili hned několika nadějnými, ale neproměněnými gólovými šancemi. Ovšem vysoká herní kvalita Fobozu a naše nemožnost střídání byly příčinou k postupnému navyšování náskoku soupeře. V závěru zápasu jsme si s vidinou vstřelení čestné branky vytvořili i díky powerplay tlak, ale štěstí i branková konstrukce stály na straně soupeře.

SK OMASK KOVO Kladno - FK Union Slaný   2 : 6  ( 0 : 2 )
  XV. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Střela, Zíb

Soupeř měl velmi mladý a běhavý tým. Na začátku druhého poločasu jsme snížili na 2 . 1, ale síly nám docházely a na soupeře jsme již rychlostně nestačili.

SK OMASK KOVO Kladno - MCE Slaný "B"   8 : 3  ( 3 : 0 )
  XVI. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Střela 3, Sokol 2, Zíb 2, Vančata

MCE mělo, stejně jako my, pouze 4 hráče a brankáře. Jak ale napovídá výsledek, soupeř neodehrál vůbec dobré utkání. Celý zápas jsme tedy v pohodě kontrolovali výsledek. Ke konci utkání už jsme trochu ztratili koncentraci a dovolili soupeři několikrát skórovat, ale žádné drama se nekonalo.

15.02.2020 VII. HRACÍ DEN OKRESNÍHO PŘEBORU FUTSALU

RSC Čechie Slaný "B" - SK OMASK KOVO Kladno   5 : 4  ( 2 : 3 )
  XII. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Hlůže 2, Vančata, Zíb
  Sestava : Hrdlička - Procházka J., Novák, Střela - Vančata, Hlůže, Zíb
  Prvních 10 minut byl zápas jednoznačně kontrolován naším týmem, pohledné kombinace, pěkné góly a vedení 3 : 0. Bohužel po dvou našich chybách, kdy jsme chtěli 2 situace řešit fotbalově namísto prostého odkopu od naší branky, soupeř obě potrestal. Do kabin se šlo už jen s minimálním vedením. Chvíli po poločase soupeř vyrovnal a nasledně otočil na 4 : 3. Po pěkné futsalové kombinaci jsme ještě vyrovnali, ale soupeř opět zvýšil. Ani náš krátký pokus o powerplay nepřinesl vyrovnání.

1. DFK Slaný - SK OMASK KOVO Kladno   4 : 6  ( 1 : 2 )
  XIII. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Střela 2, Novák, Zíb, Vančata, Hlůže

Oproti minulému zápasu, kde jsme předvedli taktičtější a promyšlenější hru, ale přesto prohráli, byl tento zápas tak trochu "nahoru dolů". Proti houževnatému soupeři jsme šli rychle do vedení, ale za chvíli bylo srovnáno. Po řadě neproměněných šancí jsme šli do poločasových kabin pouze s jednobrankovýn vedením. Krátce po přestávce jsme přidali další gól, ale soupeř za chvíli opět snížil. Znovu jsme zvýšili na 4 : 2, ale soupeř přitlačil a dokonce srovnal na 4 : 4. Zde zaslouží celé mužstvo pochvalu, že v době kdy soupeř začínal mít mírně navrch, jsme se nepoložili. Naopak jsme využili chyb v obraně soupeře a zvýšili až na 6 : 4. I přes soupeřův pokus o tlak jsme v závěru zkušeně drželi míč a výsledek bez větších problémů uhájili.

01.02.2020 VI. HRACÍ DEN OKRESNÍHO PŘEBORU FUTSALU

SK OMASK KOVO Kladno - AFK Rozdělov   6 : 5  ( 3 : 3 )
  X. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Vančata 3, Novák, Procházka J., Zíb
  Sestava : Kalivoda - Procházka J., Novák, Sokol, Vančata, Zíb
  Ve vyrovnaném utkání jsme byli nakonec šťastnějším týmem, když jsme v posledních vteřinách utkání  při  powerplay  soupeře  přečkali velký tlak. Nutno podotknout, že jsme v zápase "nabízeli" soupeři branky po našich hrubých chybách.

SK OMASK KOVO Kladno - FC Brandýsek "B"   10 : 2  ( 4 : 1 )
  XI. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Novák 4, Sokol 3, Zíb 3

Jak skóre napovídá, utkání probíhalo  naprosto jednoznačně a od prvních minut nebylo o výsledku pochyb. Naši hráči si s chutí zastříleli po pohledných kombinacích.

18.01.2020 V. HRACÍ DEN OKRESNÍHO PŘEBORU FUTSALU

SK OMASK KOVO Kladno - PK Třebusice "B"   3 : 0  ( 0 : 0 )
  VIII. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Sokol 2, Střela
  Sestava : Hrdlička - Procházka J., Novák, Střela - Sokol, Burant, Zíb
  Od začátku jsme byli o něco lepším týmem. Soupeř ale hrál svojí typickou defenzivní hru, takže jsme se do zakončení buď nedostávali a nebo jsme byli nepřesní. Třebusičtí také mnoho šancí neměli. Své útoky zakládali pouze výhozem nebo nákopem na naše brankoviště, což jsme většinou bez problémů pokryli. Důležitý první gól se naštěstí podařilo vstřelit nám. Soupeř logicky musel otevřít hru a přistoupil i k power play, ve kterém jsme využili chyby a rozhodli utkání gólem do prázdné branky.

SK OMASK KOVO Kladno - FC Tatran Zlonice   7 : 1  ( 4 : 0 )
  IX. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Sokol 3, Burant, Střela, Procházka J., Zíb

Z dosavadního lídra, který prozatím získal všechny možné body, jsme měli respekt. Nicméně Zloničtí pravděpodobně neměli svůj den a po debaklu, který si odnesli ze svého prvního zápasu, nevstoupili do utkání s námi v psychické pohodě. Toho jsme využili dvěma rychlými góly, čímž jsme odpor soupeře úplně zlomili a dovedli utkání ke snadnému vítězství.

07.12.2019 III. HRACÍ DEN OKRESNÍHO PŘEBORU FUTSALU

SK OMASK KOVO Kladno - FC Foboz Slaný   2 : 4  ( 0 : 2 )
  V. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Střela 2
  Sestava : Hrdlička - Procházka J., Sokol, Střela - Vančata, Hlůže, Zíb

FK Union Slaný - SK OMASK KOVO Kladno   5 : 4  ( 1 : 3 )
  VI. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Střela 2, Zíb, Hlůže
  Sestava : Kalivoda - Procházka J., Sokol, Střela - Vančata, Hlůže, Zíb

MCE Slaný "B" - SK OMASK KOVO Kladno   4 : 1  ( 2 : 0 )
  VII. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Hlůže
  Sestava : Hrdlička, Kalivoda - Procházka J., Sokol, Střela - Vančata, Hlůže, Zíb

23.11.2019 II. HRACÍ DEN OKRESNÍHO PŘEBORU FUTSALU

SK OMASK KOVO Kladno - RSC Čechie Slaný "B"   4 : 2  ( 0 : 2 )
  III. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Sokol 2, Hlůže, Zíb
  Sestava : Hrdlička - Procházka J., Sokol, Vančata, Hlůže, Zíb
  Hned od začátku utkání jsme měli mírně navrch, naše šance ale zůstávaly neproměněné. Za to soupeř své hned první dvě ojedinělé střely dokázal dobře umístit k tyči a překonat našeho brankáře. Ve druhém poločase pokračoval náš tlak a my se konečně prosadili a poměrně rychle vyrovnali. Z utkání pak byla bitva o důležitý třetí gól. Šance byly na obou stranách, ale na soupeři byl již znát úbytek sil, takže z vítězného gólu jsme se radovali my. V závěru byl soupeř již poměrně odevzdaný a my vstřelili čtvrtou uklidňující branku.

SK OMASK KOVO Kladno - 1. DFK Slaný   5 : 5  ( 2 : 2 )
  IV. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Vančata 2, Hlůže 2, Zíb

Tým vojáků proti nám nastoupil asi ve 12 hráčích, takže tempo utkání bylo poměrně vysoké. Naši borci ovšem toto tempo akceptovali a sehráli s 1. DFK vyrovnanou partii. Po celý zápas se střídaly šance na obou stranách. O něco více jich měl určitě soupeř, ale na druhé polovině hřiště nám několik gólů daroval hrubými chybami v rozehrávce. Pár vteřin před koncem jsme měli dokonce šanci vyhrát, kdy Zíbovu střelu vykopával obránce soupeře z brankové čáry. Celý tým je nutno pochválit za velkou bojovnost!

09.11.2019 I. HRACÍ DEN OKRESNÍHO PŘEBORU FUTSALU

AFK Rozdělov - SK OMASK KOVO Kladno   6 : 2  ( 1 : 1 )
  I. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Hrdlička, Hlůže
  Sestava : Kalivoda - Procházka J., Káranský, Střela - Vančata, Hlůže, Hrdlička
  V začátku utkání jsme byli o něco aktivnějším týmem, měli i několik šancí, ze kterých jsme bohužel vytěžili pouze jednu branku. Ve druhém poločase se vývoj utkání obrátil. Soupeř byl sice v nižším počtu hráčů než my, ale možná proto se soustředil na výbornou obranu a efektivně trestal naše chyby v rozehrávce.

FC Brandýsek "B" - SK OMASK KOVO Kladno   2 : 3  ( 1 : 0 )
  II. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Vančata 2, Hlůže

Naše druhé utkání  bylo proti  prvnímu  velmi odlišné. Brandýští  měli  velkou  individuální  kvalitu s balónem u nohou, ale oproti prvnímu utkání jsme tentokrát nečelili tak pevné obraně a rychlému přistupování. Soupeř měl určitě více ze hry a spoustu šancí, které ale často končily nepřesným zakončením a nebo je zlikvidoval náš brankář. Soupeř už vedl 2 : 0, ale nám se podařily dvě kombinace až do prázdné  branky a  bylo  srovnáno. V  hektickém  závěru  utkání  rozhodl  v předposlední minutě Vančata šikovnou a i trochu šťastnou tečí míče mezi nohy brankáře.