ROZPISY UTKÁNÍ   TABULKY  HRÁČSKÉ BILANCE

1. DFK Slaný - SK OMASK KOVO Kladno   8 : 1  ( 3 : 0 )
  XXI. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Sestava : Káranský - Procházka J., Střela, Hrdlička, Kučera

RSC Čechie Slaný "B" - SK OMASK KOVO Kladno   6 : 1  ( 3 : 0 )
  XXII. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Hrdlička

Vinou několika okolností, zejména souběhu s velkým fotbalem a zdravotními potížemi některých hráčů, se z nadějného boje o stříbrnou medaili stal boj o to, sehnat alespoň minimální počet hráčů k důstojnému dohrání tohoto ročníku. To se na poslední chvíli povedlo, ačkoliv do branky musel zaskočit obětavý Karel Káranský, který toho času používal mimo hřiště k chůzi berle. Naši soupeři podobné problémy neměli, takže obě utkání  byla jednoznačná. Podali jsme sice obětavý a bojovný výkon, nicméně síly rychle ubývaly a nestačilo to na víc než jeden čestný gól v každém ze zápasů. V rámci hodnocení uplynulé sezóny je nutno vyzdvihnout střelecký výkon našeho hráče Lukáše Zíba, který se s jedenadvaceti brankami umístil na třetím místě mezi ostrostřelci okresního přeboru.

16.03.2019 IX. HRACÍ DEN OKRESNÍHO PŘEBORU FUTSALU

SK OMASK KOVO Kladno - FK Union Slaný   2 : 1  ( 1 : 1 )
  XIX. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Zíb, Burant
  Sestava : Hrdlička - Procházka J., Sokol, Střela - Zíb, Burant, Hlůže
  Toto utkání mohlo výrazně promluvit do bojů o medaile, takže oba týmy hrály spíše ze zabezpečených obran. Náš tým šel brzy do vedení, ale soupeř do půle vyrovnal z rychlého protiútoku. Ke konci druhé půle brankář soupeře fauloval našeho hráče a byla nařízena penalta, kterou jsme se štěstím na druhý pokus proměnili. Soupeř poté zvýšil tlak hrou bez brankáře, ale vyrovnat již nedokázal.

SK OMASK KOVO Kladno - 1. FC Horní Bezděkov   4 : 3  ( 2 : 1 )
  XX. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Střela 2, Zíb, Sokol
  Sestava : Hrdlička - Procházka J., Sokol, Střela - Zíb, Burant

Do utkání s posledním týmem tabulky jsme vstoupili dobře a postupně jsme navyšovali naše vedení až na 4 : 1. Bezděkovští ovšem snížili z penalty a ucítili šanci s výsledkem něco udělat. Nemajíc co ztratit předvedli velmi bojovný výkon, vsítili další branku a my se do poslední chvíle báli o výhru. Naštěstí jsme již neinkasovali a získali tak povinné 3 body. Nutno dodat, že velké šance byly i na naší straně, ale buď jsme je trestuhodně zahodili a nebo ztroskotaly na brankáři soupeře.

02.03.2019 VIII. HRACÍ DEN OKRESNÍHO PŘEBORU FUTSALU

1. FC Slavoj Kladno - SK OMASK KOVO Kladno   2 : 5  ( 1 : 1 )
  XVII. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Sokol 2, Zíb 2, Káranský
  Sestava : Hrdlička - Procházka J., Sokol, Káranský - Zíb, Hlůže
  Do tohoto hracího dne jsme nastoupili bez některých opor a pouze s 5 hráči do pole. Díky tomu jsme se ovšem jako tým  semkli a hráli  poctivě a bojovně ze zabezpečené obrany. Soupeř tlačil na naší obranu, ale málokdy dokázal tlak přetavit v gólovou radost. Naopak my jsme ve druhém poločasu dokonale využívali breakové situace a nakonec překvapivě jasně zvítězili.

FK Kročehlavy - SK OMASK KOVO Kladno   2 : 3  ( 1 : 1 )
  XVIII. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Zíb 2, Hlůže

V tomto utkání jsme se setkali s týmem, který měl ještě o jednoho hráče méně, takže neměl možnost  střídání. Hrál  se tedy  opatrný a  nepříliš rychlý  futsal. Kročehlavští  byli  dobře sehraní a po většinu času ovládali hru, nicméně měli v brance hráče z pole, což se nakonec ukázalo jako klíčové.

16.02.2019 VII. HRACÍ DEN OKRESNÍHO PŘEBORU FUTSALU

SK OMASK KOVO Kladno - MCE Slaný "B"   5 : 4  ( 1 : 2 )
  XIV. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Střela 3, Zíb, Sokol
  Sestava : Hrdlička - Střela, Sokol, Novák - Zíb, Hlůže, Burant
  Naším soupeřem byl jednoznačný lídr tabulky a na jeho kvalitě to bylo znát. Mužstvo nabité borci z "A" týmu, kteří měli velkou individuální kvalitu a i dobře organizovanou herní strategii. Ovšem ani naše sestava nepostrádala kvalitní hráče a dokázali jsme se na soupeře řádně nahecovat, díky čemuž jsme podali bojovný výkon. Ačkoliv měl soupeř mírnou převahu, do výraznějšího vedení jsme ho nepustili a nakonec obrátili skóre ve svůj prospěch. Zápas ale nabídl drama až do konce.

SK OMASK KOVO Kladno - FC Foboz Slaný   4 : 4  ( 4 : 2 )
  XV. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Hlůže 2, Střela , Novák

Na bojovný výkon z prvního zápasu jsme nenavázali. Po úspěchu z prvního zápasu jsme soupeře možná lehce podcenili a brzy inkasovali první branku. Náš výkon se potom zlepšil a dostali jsme se do dvoubrankového vedení. Bohužel druhý poločas nám vůbec nevyšel a vedení jsme nakonec ztratili.

SK OMASK KOVO Kladno - AFK Rozdělov   5 : 1  ( 5 : 1 )
  XVI. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Střela 2, Burant, Novák, Sokol

Utkání se soupeřem ze spodku tabulky, který měl dva zápasy v nohách a žádné hráče na vystřídání. Od první do poslední minuty jsme utkání kontrolovali a v poklidu dovedli k jasnému vítězství.

02.02.2019 VI. HRACÍ DEN OKRESNÍHO PŘEBORU FUTSALU

PK Třebusice "B" - SK OMASK KOVO Kladno   5 : 3  ( 2 : 2 )
  XII. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Střela 2, Zíb
  Sestava : Hrdlička - Střela, Sokol, Káranský - Zíb, Vančata, Bouška P.
  V  prvním  poločase  jsme  se dvakrát  dokázali  dostat  do jednobrankového  vedení. Soupeři  se bohužel  vždy  podařilo  srovnat. Ve  druhém  poločase  se  nám   nepodařilo  navázat   na  dobrý a bojovný výkon z prvního poločasu, takže nás Třebusičtí v nabité sestavě dokázali přehrát.

FC Brandýsek "B" - SK OMASK KOVO Kladno   3 : 8  ( 2 : 2 )
  XIII. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Zíb 2, Střela 2, Sokol 2, Bouška P., Vančata

Na začátku zápasu jsme šli do rychlého dvoubrankového vedení, které jsme bohužel opět do poločasu neudrželi. Do druhé půle jsme vstoupili lépe a soupeři o dva góly odskočili, což byl klíčový moment utkání. Soupeř se už nedokázal vzchopit a působil chvílemi odevzdaným dojmem.

19.01.2019 V. HRACÍ DEN OKRESNÍHO PŘEBORU FUTSALU

SK OMASK KOVO Kladno - 1. DFK Slaný   2 : 3  ( 1 : 2 )
  X. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Vančata, Bouška P.
  Sestava : Hrdlička - Střela, Procházka J., Bouška P. - Zíb, Vančata, Hlůže
  Utkání s velmi nepříjemným soupeřem, který vyznává extrémně defenzivní styl. Ačkoliv jsme byli více na balónu, podařilo se nám překonat urputnou obranu pouze dvakrát. Soupeř využil našich individuálních chyb a dokázal vsítit o gól více.

SK OMASK KOVO Kladno - RSC Čechie Slaný "B"   8 : 2  ( 3 : 0 )
  XI. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Zíb 3, Střela 2, Bouška P., Hlůže, Vančata

Druhé utkání dne  bylo oproti  prvnímu naprosto odlišné. Hráči  Čechie byli mnohem fotbalovější a hrálo se utkání "nahoru dolů". Útoky do otevřené obrany našim útočníkům svědčily a dařilo se spoustu šancí proměnit v branky. Soupeř naopak v zakončení tolik štěstí neměl.

05.01.2019 IV. HRACÍ DEN OKRESNÍHO PŘEBORU FUTSALU

FK Union Slaný - SK OMASK KOVO Kladno   2 : 2  ( 1 : 0 )
  VIII. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Novák, Střela
  Sestava : Hrdlička - Střela, Procházka J., Novák, Sokol - Zíb, Bouška P., Hlůže
  Poměrně vyrovnané utkání se soupeřem s velmi dobře organizovanou a zataženou obranou. Soupeř dlouho držel jednobrankové vedení. Ve druhém poločase padl gól na obou stranách. Asi 2 minuty před koncem se nám podařilo vyrovnat a sahali jsme po vítězství. Bohužel nás v koncovce provázela smůla stejně jako v celém utkání a naše střely končily na tyčkách. Nutno dodat, že i soupeř měl několik šancí utkání rozhodnout, takže remíza je pravděpodobně spravedlivá.

1. FC Horní Bezděkov - SK OMASK KOVO Kladno   3 : 8  ( 1 : 3 )
  IX. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Zíb 4, Bouška P.2, Hlůže, Procházka J.

Ze začátku utkání jsme soupeře trochu podcenili a nehráli naplno. Soupeř měl v prvním poločase místy více ze hry. Naštěstí individuální kvalita soupeře nebyla tak vysoká, takže svůj tlak neproměnil ve vedení. Ve druhém poločase jsme již dominovali a utkání v poklidu vítězně dohráli.

08.12.2018 III. HRACÍ DEN OKRESNÍHO PŘEBORU FUTSALU

SK OMASK KOVO Kladno - 1. FC Slavoj Kladno   2 : 3  ( 0 : 0 )
  V. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Bouška P., Sokol
  Sestava : Hrdlička - Sokol, Střela, Procházka J. - Zíb, Bouška P., Hlůže
  Velmi vyrovnané utkání, ve kterém jsme byli v první půli lepším týmem, ale bohužel neproduktivním. Soupeř vsítil branku hned z první akce ve druhém poločase a zanedlouho vedl díky náhodně tečované střele již o dvě branky. Našemu týmu se díky dobrému napadání podařilo snížit, nicméně soupeř opět odskočil na rozdíl dvou branek. V závěrečné power play jsme opět korigovali skóre, ale na vyrovnání již nezbyl čas.

SK OMASK KOVO Kladno - FK Kročehlavy   2 : 2  ( 0 : 1 )
  VI. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Zíb, Bouška P.

I ve druhém utkání tohoto hracího dne jsme byli více na balónu, ale žádné vyložené šance nepřicházely. Naopak soupeř dokázal v závěru prvního poločasu vsítit gól. Ve druhém poločase jsme zlepšili výkon a otočili skóre, ale soupeř dokázal přesnou střelou vyrovnat.

AFK Rozdělov - SK OMASK KOVO Kladno   6 : 10  ( 1 : 5 )
  VII. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Bouška P.6, Sokol 3, Střela
  Od první minuty jednoznačné utkání. Zhruba po pěti minutách jsme vedli o 4 branky a soupeř působil vyloženě odevzdaným dojmem. Ve druhém poločase jsme ale, pravděpodobně díky touze neustále navyšovat skóre, totálně přestali bránit a začal zápas "nahoru dolů", ve kterém i soupeř několikrát využil mnohonásobné přečíslení.

24.11.2018 II. HRACÍ DEN OKRESNÍHO PŘEBORU FUTSALU

MCE Slaný "B" - SK OMASK KOVO Kladno   3 : 8  ( 0 : 5 )
  III. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Vančata 3, Bouška P.3, Zíb, Hlůže
  Sestava : Hrdlička - Sokol, Vančata, Zíb, Bouška P., Hlůže
  Soupeř nedisponoval zrovna pevnou defenzívou, takže velké procento našich šancí končilo gólem a již v prvním poločase bylo utkání v podstatě rozhodnuté. Do druhého poločasu vstoupil soupeř aktivněji a donutil nás dokonce ke dvěma vlastním gólům, ale ani my jsme ve druhém poločase gólově nezaháleli, takže jsme utkání v poklidu dovedli k vítězství.

FC Foboz Slaný - SK OMASK KOVO Kladno   3 : 2  ( 2 : 2 )
  IV. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Zíb, Sokol

Uspokojeni hladkým vítězstvím v prvním utkání jsme vstoupili do dalšího utkání příliš volně a brzy prohrávali o dvě branky. Poté jsme zlepšili výkon a do půle dokázali vyrovnat. Ve druhém poločase jsme byli aktivnějším mužstvem, ale soupeř se hodně zatáhl a odrážel naše nadějné útoky. My jsme bohužel naše šance nevyužili a soupeř 2 minuty před koncem zápasu využil jeden z rychlých protiútoků, na což se nám již nepodařilo odpovědět.

10.11.2018 I. HRACÍ DEN OKRESNÍHO PŘEBORU FUTSALU

SK OMASK KOVO Kladno - PK Třebusice "B"   2 : 4  ( 1 : 2 )
  I. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Káranský, Střela
  Sestava : Hrdlička - Procházka J., Sokol, Káranský - Vančata, Zíb, Střela
  Než jsme se stačili rozkoukat v prvním zápase sezóny, soupeř se dostal do dvoubrankového vedení. Přešel ke svému tradičnímu defenzivnímu pojetí hry a byl po zbytek zápasu pod naším tlakem. Dvakrát jsme se dokázali přiblížit na rozdíl jediné branky, ale další šance jsme nedokázali využít a soupeř po našich chybách vždy zvýšil náskok.

SK OMASK KOVO Kladno - FC Brandýsek "B"   2 : 6  ( 2 : 3 )
  II. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Zíb, Střela

V prvním poločase jsme hráli velmi vyrovnaný futsal. Rychle jsme vedli, ale soupeř dvakrát skóroval góly, které byly spíše dílem náhody a šťastných odrazů. Ve druhém poločase jsme rychle inkasovali a ve snaze otočit skóre jsme otevřeli "zadní vrátka", což soupeř využil a po zbytek utkání dominoval.