ROZPISY UTKÁNÍ   TABULKY  HRÁČSKÉ BILANCE

MCE Slaný "B" - SK OMASK KOVO Kladno   2 : 4  ( 1 : 2 )
  XXI. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Bouška P.2, Střela, Sokol
  Sestava : Hrdlička - Sokol, Střela, Procházka J. - Bouška P., Hlůže, Zíb
  V poměrně vyrovnaném utkání jsme se ujali  vedení  již ve druhé minutě zápasu. Soupeř vyrovnal v osmé minutě po chybě naší obrany, ale v závěru prvního poločasu jsme opět strhli vedení na svoji stranu. Ve druhém poločase se sice soupeři opět podařilo vyrovnat, ale závěr patřil nám. Tři minuty před koncem zápasu Roman Sokol nevídanou střelou z trestného kopu z vlastní půle rozvlnil síť soupeřovy branky. V samotném závěru ještě přidal další branku náš kanonýr Přemek Bouška.

1. DFK Slaný - SK OMASK KOVO Kladno   5 : 2  ( 2 : 1 )
  XXII. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Bouška P., Střela

S konečným mistrem OP jsme sehráli herně vyrovnaný první poločas. Ve druhém poločase jsme kupili jednu chybu za druhou a výsledkem byly tři rychlé branky soupeře. Závěrečný nápor včetně dlouhé power play přinesl jen jednogólovou korekci výsledku. Celkové hodnocení sezóny a umístění na 6. místě OP je však pozitivní i vzhledem k velké vyrovnanosti mužstev a ne příliš dobrému začátku sezóny. Navíc je nutné vyzdvihnout, že králem střelců OP se stal náš ostrostřelec Přemek Bouška s 35 vstřelenými brankami.

17.03.2018 IX. HRACÍ DEN OKRESNÍHO PŘEBORU FUTSALU

SK OMASK KOVO Kladno - PK Třebusice "B"   5 : 2  ( 4 : 0 )
  XIX. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Bouška P.2, Burant, Hlůže, Machač D.j.
  Sestava : Hrdlička - Sokol, Střela, Burant, Bouška P., Hlůže, Machač D.j.
  Od první minuty jsme byli lepším týmem, velmi rychle se dostali do slibného vedení a utkání kontrolovali. Ve druhé půli jsme vlivem uspokojení z dosavadního výsledku trochu polevili a navíc neproměňovali dobré gólové příležitosti. Soupeř po našich chybách korigoval skóre, nicméně korekce to byla spíše kosmetická.

SK OMASK KOVO Kladno - FC Brandýsek "B"   5 : 3  ( 3 : 2 )
  XX. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Bouška P.3, Hlůže, Burant

Soupeř od začátku nepříjemně napadal naši rozehrávku, čímž si vytvořil lehkou převahu. První branku se ale naštěstí podařilo vstřelit nám, hra se obrátila lehce v náš prospěch a přidali jsme další góly. Soupeři se však před koncem poločasu podařilo vstřelit dva šťastné góly a utkání bylo otevřené.Ve druhé půli soupeř vyrovnal a vyrovnaný zápas pokračoval se šancemi na obou stranách. Vítězný gól nakonec doslova dotlačil do branky náš kanonýr Přemek Bouška a poté jsme po krásné týmové akci do prázdné branky ještě vítězství pojistili.

03.03.2018 VIII. HRACÍ DEN OKRESNÍHO PŘEBORU FUTSALU

SK OMASK KOVO Kladno - FC Foboz Slaný   4 : 5  ( 2 : 3 )
  XVII. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Bouška P.3, Zíb
  Sestava : Hrdlička - Burant, Procházka J., Zíb, Bouška P., Hlůže, Novák

SK OMASK KOVO Kladno - RSC Čechie Slaný "B"   5 : 4  ( 2 : 1 )
  XVIII. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Burant 2, Bouška P., Zíb, Procházka J.
  Sestava : Hrdlička - Burant, Procházka J., Zíb, Bouška P., Hlůže

17.02.2018 VII. HRACÍ DEN OKRESNÍHO PŘEBORU FUTSALU

FK Union Slaný - SK OMASK KOVO Kladno   4 : 7  ( 2 : 1 )
  XV. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Bouška P.5, Sokol 2
  Sestava : Hrdlička - Novák, Sokol, Bouška P., Hlůže, Machač D.j.

AC Sparta Slaný - SK OMASK KOVO Kladno   3 : 6  ( 2 : 3 )
  XVI. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Bouška P.3, Hlůže 2, Novák

03.02.2018 VI. HRACÍ DEN OKRESNÍHO PŘEBORU FUTSALU

SK OMASK KOVO Kladno - KLC Klobuky   0 : 2  ( 0 : 0 )
  XII. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky :
  Sestava : Hrdlička - Procházka J., Sokol, Střela - Bouška P., Hlůže, Zíb

SK OMASK KOVO Kladno - FC Tatran Zlonice   3 : 4  ( 0 : 2 )
  XIII. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Bouška P.2, Sokol

1. FC Slavoj Kladno - SK OMASK KOVO Kladno   11 : 4  ( 7 : 2 )
  XIV. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Bouška P.2, Hlůže, Střela

20.01.2018 V. HRACÍ DEN OKRESNÍHO PŘEBORU FUTSALU

SK OMASK KOVO Kladno - MCE Slaný "B"   6 : 3  ( 4 : 2 )
  IX. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Burant 2, Procházka J., Hlůže, Zíb, Bouška P.
  Sestava : Hrdlička - Procházka J., Burant, Střela - Bouška P., Hlůže, Zíb
  První branku vstřelil již ve druhé minutě soupeř, naše odpověď však přišla hned v následující minutě. Naši převahu jsme do poločasu vyjádřili dalšími třemi brankami, na které soupeř reagoval jen jedenkrát. Po přestávce mužstvo MCE sice snížilo na rozdíl jediné branky, ale další dva přesné zásahy do jeho svatyně znamenaly naše vítězství a zisk 3 bodů do tabulky OP.

SK OMASK KOVO Kladno - 1. DFK Slaný   4 : 3  ( 3 : 0 )
  X. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Hlůže 2, Bouška P., Střela

Po prvním poločase, který jsme jednoznačně vyhráli, se zdálo, že cesta k dalšímu vítězství bude bez jakýchkoliv problémů. Houževnatý soupeř se však nevzdal a díky i našemu hernímu polevení dokázal 4 minuty před koncem zápasu srovnat stav utkání na 3 : 3. Díky perfektně zakončenému rychlému protiútoku v předposlední minutě jsme nakonec přece jen zvítězili.

SK OMASK KOVO Kladno - 1. FC Slavoj Kladno   3 : 1  ( 0 : 1 )
  XI. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Střela, Burant, Bouška P.

Začátek zápasu nám příliš nevyšel. Již ve druhé minutě jsme inkasovali po nedorozumění v obraně. Další průběh prvního poločasu byl vyrovnaný a stav na ukazeteli skóre se nezměnil. Druhý poločas vyzněl pro nás daleko lépe, neboť jsme třemi brankami zápas otočili a dokázali tak porazit dosavadního lídra soutěže.

06.01.2018 IV. HRACÍ DEN OKRESNÍHO PŘEBORU FUTSALU

PK Třebusice "B" - SK OMASK KOVO Kladno   3 : 2  ( 1 : 0 )
  VII. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Bouška P.2
  Sestava : Hrdlička - Sokol, Procházka J., Burant, Novák, Střela - Bouška P., Hlůže,
                 Mračko, Zíb
  Téměř po celý zápas byla územní převaha na naší straně, ale soupeř zkušeně bránil a vyrážel do rychlých protiútoků. Jednobrankové manko z prvního poločasu jsme dokázali na začátku druhého poločasu nejen vymazat, ale po ukázkové střele Přemka Boušky ze střední vzdálenosti jsme se dostali do vedení. V dalším průběhu utkání bohužel platilo nepsané pravidlo "nedáš-dostaneš", kdy naše šance zůstaly nevyužity, naopak soupeř dvakrát skóroval a zvítězil.

FC Brandýsek "B" - SK OMASK KOVO Kladno   2 : 7  ( 1 : 3 )
  VIII. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Hlůže 2, Burant 2, Sokol, Střela, Zíb
                 Mračko, Zíb

Značnou  herní  převahu  jsme dokázali  především  ve druhém  poločase proměnit v jednoznačné a zasloužené vítězství.

09.12.2017 III. HRACÍ DEN OKRESNÍHO PŘEBORU FUTSALU

FC Foboz Slaný - SK OMASK KOVO Kladno   3 : 2  ( 2 : 2 )
  V. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Zíb, Machač D.j.
  Sestava : Hrdlička - Káranský, Vančata, Bouška P. - Hlůže, Zíb, Machač D.j.
  Ve vyrovnaném utkání nevalné úrovně dokázal vyhrát šťastnější soupeř. Náš závěrečný nápor již kýžené vyrovnání nepřinesl.

RSC Čechie Slaný "B" - SK OMASK KOVO Kladno   10 : 2  ( 4 : 1 )
  VI. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Bouška P., Hlůže
  Sestava : Hrdlička - Káranský, Bouška P., Hlůže, Zíb, Machač D.j.

I přes snahu nedokázala naše oslabená sestava vzdorovat mladíkům z týmu Čechie. Zápas se především ve druhém poločase proměnil v exhibici soupeře.

25.11.2017 II. HRACÍ DEN OKRESNÍHO PŘEBORU FUTSALU

SK OMASK KOVO Kladno - FK Union Slaný   3 : 5  ( 0 : 2 )
  III. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Bouška P.2, Hlůže
  Sestava : Hrdlička - Procházka J., Novák, Sokol - Bouška P., Hlůže, Káranský, Zíb
  Ani v tomto utkání jsme se nevyvarovali hrubých chyb v obranné činnosti a v útočné fázi jsme byli, na rozdíl od soupeře, velmi málo produktivní. Pět minut před koncem zápasu jsme prohrávali již o 5 branek. Během dalších dvou minut jsme vstřelili 3 branky, vynutili si poměrně značnou převahu, ale k případné další změně skóre již hlavně z časových důvodů nedošlo. Je však spravedlivé dodat, že soupeř byl po většinu zápasu lepší a zaslouženě zvítězil.

SK OMASK KOVO Kladno - AC Sparta Slaný   7 : 2  ( 4 : 2 )
  IV. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Bouška P.3, Sokol 2, Hlůže, Káranský

První branku v tomto zápase vstřelil ve čtvrté minutě soupeř, ale naši převahu jsme do poločasu proměnili ve 4 vstřelené góly a ve druhém poločase již bylo naše vítězství jen otázkou rozdílu skóre.

11.11.2017 I. HRACÍ DEN OKRESNÍHO PŘEBORU FUTSALU

KLC Klobuky - SK OMASK KOVO Kladno   5 : 3  ( 3 : 1 )
  I. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Novák, Janků, Bouška P.
  Sestava : Hrdlička - Střela, Procházka J., Novák, Káranský - Bouška P., Machač D.j.,
                 Hlůže, Janků
  První zápas nové sezóny jsme nezačali dobře. Naše hra postrádala sehranost, lehké ztráty míče nás dostávaly pod tlak soupeře a díky chybám v obraně jsme v prvních šesti minutách zápasu třikrát inkasovali. Zbytek prvního poločasu jsme hru vyrovnali, ale skóre se nezměnilo. Ve druhém poločase jsme si vytvořili místy až drtivou převahu, ovšem naše produktivita byla žalostná. Soupeř díky obětavosti a někdy i troše štěstí nepřipustil vyrovnání a naopak při naší závěrečné power play definitivně rozhodl o svém vítězství.

FC Tatran Zlonice - SK OMASK KOVO Kladno   3 : 2  ( 2 : 1 )
  II. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Hlůže, Novák
  Sestava : Hrdlička - Střela, Procházka J., Novák, Káranský - Janků, Machač D.j., Hlůže

Ve vyrovnaném utkání jsme nejdříve vedli, ale do poločasu soupeř skóre otočil. Ve 4. minutě druhého poločasu jsme dokázali vyrovnat, ale naše další šance zůstaly nevyužity. Rozhodující branku tak vstřelil soupeř 3 minuty před koncem zápasu. Přes velké úsilí se nám již vyrovnat nepodařilo.