ROZPISY UTKÁNÍ   TABULKY  HRÁČSKÉ BILANCE

SK OMASK KOVO Kladno - MCE Slaný "B"   3 : 3  ( 2 : 1 )
  XXI. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Sokol, Hlůže,Střela
  Sestava : Hrdlička - Střela, Sokol, Káranský, Hlůže, Machač J.
  I přes opět velmi okleštěnou sestavu jsme sehráli s vicemistrem OP vyrovnanou partii. Dvakrát jsme dokonce vedli o dvě branky, ale soupeř měl v závěru utkání více sil a dokázal vyrovnat.

SK OMASK KOVO Kladno - SK Jarpice   6 : 6  ( 3 : 2 )
  XXII. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Střela 3, Machač J., Káranský, Sokol

Náš poslední zápas v tomto ročníku OP byl, co se skóre týká, jako na houpačce. Chvíli vedl soupeř, potom zase my a naopak. Na začátku druhého poločasu jsme si opět dokázali vypracovat dvoubrankové vedení, ale nakonec jsme byli rádi za vyrovnání v posledních vteřinách zápasu. Konečné 8. místo v tabulce OP nelze brát jako úspěch, za druhé místo mezi nejlepšími střelci OP je však nutno pogratulovat našemu ostrosřelci Romanu Střelovi, který za 13 utkání, které v tomto ročníku sehrál, vstřelil 25 branek.

18.03.2017 IX. HRACÍ DEN OKRESNÍHO PŘEBORU FUTSALU

FC Arvato Stochov - SK OMASK KOVO Kladno   5 : 3  ( 2 : 1 )
  XIX. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Střela 3
  Sestava : Hrdlička - Střela, Novák, Káranský, Hlůže
  Je velmi těžké hrát proti soupeři, který pravidelně střídá celé čtyřky, bez jediné možnosti vystřídání. Bohužel ostatní naši hráči ze soupisky dali přednost (a ne poprvé) jiným volnočasovým aktivitám, především "velkému" fotbalu, kdy přátelský zápas proti Horním či Dolním Chotěhůlkám je zřejmě důležitější než mistrovské zápasy ve futsalu. To je realita, která nutí k zamyšlení, zda máme na soupisce správný hráčský kádr a jestli vůbec má cenu hrát fusalové soutěže. Pokud se nic nezmění, můžeme v následujícím ročníku zcela reálně sestoupit z OP do nižších soutěží. Ale zpět k zápasu. Soupeř si udržoval po celý zápas mírnou převahu a naši borci neměli sílu na zvrat nepříznivě se vyvíjecího skóre. FC Arvato Stochov získal zasloužené vítězství a tím i důležité body v boji o setrvání v OP.

FK Union Slaný - SK OMASK KOVO Kladno   9 : 6  ( 5 : 1 )
  XX. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Střela 4, Hlůže, Novák

Psát komentář k tomuto zápasu nemá význam. Platí vše co bylo napsáno k předešlému zápasu tohoto hracího dne.

04.03.2017 VIII. HRACÍ DEN OKRESNÍHO PŘEBORU FUTSALU

SK OMASK KOVO Kladno - FC Brandýsek "B"   2 : 7  ( 1 : 5 )
  XVII. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Střela 2
  Sestava : Hrdlička - Střela, Procházka J., Káranský - Janků, Hlůže
  Než se naši borci "probudili", svítil na ukazateli skóre stav 0 : 5. Do přestávky jsme sice jeden gól vstřelii, ale zápas byl prakticky rozhodnut. Druhý poločas byl sice vyrovnanější, ale jasné vítězství Brandýsku bylo naprosto zasloužené.

SK OMASK KOVO Kladno - FC Tatran Zlonice   3 : 6  ( 0 : 3 )
  XVIII. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Káranský, Janků, Střela

Naše okleštěná sestava sehrála s lídrem soutěže poměrně důstojný zápas. Kdybychom dokázali především v prvním poločase proměnit vyložené šance, mohl být zápas z našeho pohledu ještě zajímavější. Jenže na kdyby se nehraje a tak soupeř bez zvláštních problémů potvrdil roli favorita.

18.02.2017 VII. HRACÍ DEN OKRESNÍHO PŘEBORU FUTSALU

RSC Čechie Slaný "B" - SK OMASK KOVO Kladno   3 : 5  ( 0 : 2 )
  XIV. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Bouška P.2, Sokol 2, Vančata
  Sestava : Hrdlička - Sokol, Procházka J., Káranský - Bouška P., Hlůže, Vančata
  Mírnou převahu jsme v prvním poločase proměnili v 10. a 13. minutě v nadějné dvoubrankové vedení. Brzy po začátku druhého poločasu jsme navýšili skóre na 3 : 0 a z našeho pohledu se rodilo bezproblémové  vítězství. Stačilo však  několik  ztrát míče a menší  koncentrace na obranu a soupeř dvěma góly snížil na rozdíl jediné branky. Ve 23. minutě zápasu jsme sice opět dokázali odskočit na rozdíl dvou branek, ale závěrečná power play soupeře přinesla opět snížení našeho náskoku. Poslední  3 minuty  zápasu pokračovala  power play  hráčů  Čechie  a naši hráči  v čele s brankářem jen s obtížemi odolávali velkému náporu soupeře. V úplném závěru jsme potvrdili naše vítězství únikem a gólem do prakticky prázdné branky.

PK Třebusice "B" - SK OMASK KOVO Kladno   5 : 1  ( 2 : 1 )
  XV. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Hlůže

Již v 10. minutě jsme prohrávali o dvě branky. Nedá se říci, že bychom byli herně v poli horším týmem, ale soupeř daleko lépe bránil a vyrážel do rychlých nebezpečných protiútoků. Přesto jsme dokázali v druhé polovině prvního poločasu snížit na rozdíl jediné branky. Druhý poločas se nám ale vůbec nepovedl. Naše snahy o vyrovnání narážely na velmi dobře organizovanou obranu soupeře, který naopak z brejků trestal, postupně navyšoval své vedení a zaslouženě zvítězil.

SK OMASK KOVO Kladno - AC Sparta Slaný   6 : 4  ( 4 : 1 )
  XVI. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Bouška P.3, Sokol, Vančata, Hlůže

Nad naším "oblíbeným" soupeřem se nám opět podařilo zvítězit. První poločas byl jednoznačně v naší režii a přestože se výkon soupeře ve druhém poločasu hodně zlepšil a v závěru nás i místy přehrával, bylo naše vítězství zasloužené.

04.02.2017 VI. HRACÍ DEN OKRESNÍHO PŘEBORU FUTSALU

FC Foboz Slaný "B" - SK OMASK KOVO Kladno   4 : 2  ( 1 : 1 )
  XII. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Sokol, Bouška P.
  Sestava : Hrdlička - Sokol, Střela, Bouška P. - Zíb, Janků, Mašláň
  Ve vyrovnaném prvním  poločase se  střelci na  obou stranách prosadili až v poslední 15. minutě. I druhý poločas byl víceméně vyrovnaný, přesto se soupeři podařilo necelých 5 minut před koncem zápasu jít do jednobrankového vedení. Naše závěrečná power play bohužel nevedla ke kýženému vyrovnání, naopak soupeř po naší ztrátě míče rozhodl střelou do prázdné branky.

1. DFK Slaný - SK OMASK KOVO Kladno   2 : 3  ( 1 : 2 )
  XIII. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Mašláň 2, Bouška P.
  Sestava : Hrdlička - Sokol, Střela, Káranský - Zíb, Janků, Mašláň, Bouška P.

Naši mírnou převahu jsme v prvním poločase dokázali proměnit jen v jednobrankové vedení. Zhruba 4 minuty po změně stran jsme zvýšili naše vedení na 3 : 1 a zdálo se, že vítězství by nám již nemělo uniknout. Hráči DFK však nesložili zbraně a po snížení na 3 : 2 si vynutili  jasnou převahu a v samotném "infarktovém" závěru zápasu sahali i po vyrovnání.

21.01.2017 V. HRACÍ DEN OKRESNÍHO PŘEBORU FUTSALU

MCE Slaný "B" - SK OMASK KOVO Kladno   1 : 6  ( 0 : 1 )
  IX. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Střela 4, Sokol, Hlůže
  Sestava : Hrdlička - Novák, Sokol, Procházka J. - Zíb, Hlůže, Střela
  Utkání proti druhému týmu tabulky OP bylo v prvním poločase herně vyrovnané, přesto se našemu mužstvu podařilo jednou skórovat. Brzy po přestávce sice soupeř vyrovnal, ale další minuty druhého poločasu již patřily hlavně střelecky jen nám. Dobrá obrana, výborný výkon brankáře Jirky Hrdličky a střelecký koncert především Romana Střely nedaly soupeři možnost lepšího výsledku. Hráčům MCE nepomohla ani závěrečná power play.

SK Jarpice - SK OMASK KOVO Kladno   2 : 5  ( 1 : 3 )
  X. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Střela 3, Hlůže, Novák

Na branku soupeře v 3. minutě zápasu jsme odpověděli vyrovnáním ještě v téže minutě. Do konce prvního poločasu jsme dokázali skórovat ještě dvakrát a toto vedení jsme ve druhém poločase ještě dalšími dvěma přesnými zásahy do sítě soupeře navýšili. Poslední minuty zápasu sice patřily hráčům Jarpic, ale jediný gól nic nezměnil na našem vítězství.

AC Sparta Slaný - SK OMASK KOVO Kladno   3 : 8  ( 0 : 5 )
  XI. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Střela 2, Hlůže 2, Novák 2, Sokol 2

Poslední sezóny se nám proti tomuto soupeři daří a nejinak tomu bylo i v tomto zápase, který jsme rozhodli prakticky již v prvním poločase. Díky opět dobré obranné hře v čele s brankářem a rychlým kombinačně dobře zvládnutým protiútokům jsme postupně naše vedení do přestávky navýšili až na pětibrankový rozdíl. Druhý poločas již byl poněkud vyrovnanější, ale o našem jasném vítězství nebylo žádných pochyb.

07.01.2017 IV. HRACÍ DEN OKRESNÍHO PŘEBORU FUTSALU

SK OMASK KOVO Kladno - FC Arvato Stochov   7 : 1  ( 3 : 1 )
  VII. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Sokol 3, Hlůže 2, Vančata, Janků
  Sestava : Hrdlička - Vančata, Sokol, Káranský - Zíb, Hlůže, Janků
  Začátek zápasu byl velmi nepříjemný. Již na začátku druhé minuty si nešťastně zranil levé koleno náš obránce Káranský a zápas byl až do příjezdu sanitky zhruba na 15 minut přerušen. I v pěti hráčích v poli jsme si dokázali vynutit mírnou herní převahu a výsledkem bylo vedení o poločase o dvě branky. Druhý poločas jsme jasně ovládli a konečný výsledek byl jen otázkou skóre.

SK OMASK KOVO Kladno - FK Union Slaný   1 : 6  ( 0 : 1 )
  VIII. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Sestava : Hrdlička - Vančata, Sokol - Zíb, Hlůže, Janků

První poločas tohoto utkání byl vyrovnaný, ale na rozdíl od nás dokázal soupeř alespoň jednou skórovat. Ve druhém poločase jsme dokázali poměrně brzy vyrovnat, ale soupeř se vzápětí opět dostal do jednobrankového vedení. Ve snaze brzy vyrovnat jsme zcela netakticky zapomněli na "zadní vrátka" a soupeř z brejků pohodlně skóroval. Vzhledem k malému počtu našich hráčů a tím i úbytku sil již k žádnému obratu z naší strany nedošlo.

10.12.2016 III. HRACÍ DEN OKRESNÍHO PŘEBORU FUTSALU

FC Brandýsek "B" - SK OMASK KOVO Kladno   4 : 1  ( 1 : 0 )
  V. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Střela
  Sestava : Hrdlička - Procházka J., Střela, Káranský - Zíb, Hlůže, Mašláň, Janků
  Našim hráčům nelze upřít bojovnost, nasazení a v mnoha případech i slušnou herní úroveň, ale zakončení akce vstřelením branky je pro nás bohužel velký problém. V celém zápase jsme byli soupeři minimálně vyrovnaným protivníkem, ve snaze vyrovnat nepříznivý stav 1 : 2 v závěru zápasu jsme z rychlých brejků soupeře naopak dvakrát inkasovali a bylo rozhodnuto.

FC Tatran Zlonice - SK OMASK KOVO Kladno   5 : 1  ( 3 : 0 )
  VI. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS

I v tomto zápase jsme měli problémy s koncovkou, ale po vyrovnaném začátku zápasu nás soupeř začal přehrávat a o svém vítězství již prakticky rozhodl v prvním poločase. Náš tým se tak propadl v tabuce OP na nelichotivé poslední místo.

26.11.2016 II. HRACÍ DEN OKRESNÍHO PŘEBORU FUTSALU

SK OMASK KOVO Kladno - RSC Čechie Slaný "B"   0 : 0
  III. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky :
  Sestava : Kalivoda - Procházka J., Vančata, Káranský - Zíb, Hlůže, Hrdlička, Janků
  Přestože jsme měli téměř po celý zápas mírnou převahu, rozvlnit síť soupeřovy branky se nám nepodařilo.Naopak jsme mohli inkasovat, když 5 minut před koncem zápasu byl za faul vyloučen náš hráč Janků a Čechie hrála dvouminutovou přesilovku.

SK OMASK KOVO Kladno - PK Třebusice "B"   0 : 1  ( 0 : 1 )
  IV. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky :
  Sestava : Kalivoda - Procházka J., Vančata, Káranský - Zíb, Hlůže, Hrdlička

Ani v tomto utkání jsme nebyli horším týmem, ale vstřelení branky i z vyložených pozic byl pro nás neřešitelný problém. Jedinou branku zápasu vstřelil soupeř v závěru prvního poločasu z přímého volného kopu.

12.11.2016 I. HRACÍ DEN OKRESNÍHO PŘEBORU FUTSALU

SK OMASK KOVO Kladno - FC Foboz Slaný "B"   2 : 5  ( 2 : 3 )
  I. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Vančata 2
  Sestava : Hrdlička - Procházka J., Sokol, Káranský - Vančata, Janků, Hlůže
  Začátek zápasu nebyl vůbec špatný. V 5. minutě jsme vedli 2 : 0 a to jsme ještě neproměnili některé velmi slibné akce. Ta největší se udála v 7. minutě, kdy se naši dva hráči po úniku ocitli sami před brankářem hostí, ale s koncovkou si bohužel neporadili. Pravidlo "nedáš-dostaneš" se potvrdilo ihned z protiútoku a soupeř snížil na 2 : 1. Ve zbylých minutách prvního poločasu převzali hráči Fobozu iniciativu a dvěma brankami otočili skóre. Ve druhém poločase soupeř perfektně bránil a navíc nám z rychlých brejků vstřelil další dvě branky.

SK OMASK KOVO Kladno - 1. DFK Slaný   3 : 0  ( 1 : 0 )
  II. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Hlůže 2, Zíb
  Sestava : Hrdlička - Procházka J., Sokol, Káranský - Vančata, Janků, Hlůže, Zíb

I v tomto utkání jsme začali velmi dobře, když jsme ve 3. minutě šli do jednobrankového vedení. Na rozdíl od předešlého utkání jsme daleko lépe bránili a trpělivě čekali na svoji další šanci. Ta se narodila až v  9. minutě  druhého  poločasu a díky  jejímu  využití  jsme  zvýšili na  2 : 0. Třetí  gól v samotném závěru zápasu již jen potvrdil naše vítězství.