ROZPISY UTKÁNÍ   TABULKY  HRÁČSKÉ BILANCE

SK OMASK KOVO Kladno - SK Jarpice   2 : 5  ( 1 : 3 )
  XXI. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Vančata, Sokol
  Sestava : Hrdlička - Procházka J., Sokol, Káranský - Vančata, Janků, Zíb
  Tento zápas rozhodlo prvních šest minut prvního poločasu, ve kterých soupeř vstřelil tři branky a divákům se mohlo zdát, že naši hráči spolu hrají poprvé. Po vynuceném oddechovém čase se hra vyrovnala, náš tým postupně získával převahu, ale skórovat se nám do konce prvního poločasu podařilo jen jednou. Ani ve druhém poločase se nám nepodařilo zlikvidovat náskok soupeře a soupeř tak mohl slavit jasné vítězství.

SK OMASK KOVO Kladno - KLC Klobuky   2 : 4  ( 0 : 1 )
  XXII. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Káranský, Sokol

Velké zklamání, velký zmar. Nedá se říci, že by naši hráči nebojovali, ale hloupé chyby v obraně a hlavně neschopnost v proměňování šancí na vstřelení branky, nás stála další body a přisoudila nám v konečném účtování OP "bramborovou příčku".

19.03.2016 IX. HRACÍ DEN OKRESNÍHO PŘEBORU FUTSALU

FC Foboz Slaný "B" - SK OMASK KOVO Kladno   2 : 1  ( 0 : 1 )
  XIX. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Bouška P.
  Sestava : Hrdlička - Procházka J., Bouška P., Káranský - Vančata, Janků, Zíb, Hlůže
  Ve vyrovnaném zápase jsme sice dokázali nejtěsnějším rozdílem vyhrát první poločas, ale na rozdíl od soupeře jsme se ve druhém poločase již nedokázali brankově prosadit. Náš výkon byl velmi špatný, zřejmě nejhorší v celé sezóně.

MCE Slaný "B" - SK OMASK KOVO Kladno   1 : 0  ( 0 : 0 )
  XX. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky :

Soupeř, kterého jsme v prvním zápase jednoznačně porazili, nastoupil s několika hráči "A" týmu. Přesto jsme sehráli minimálně vyrovnaný zápas, kterému z naší strany chyběla jedna podstatná záležitost a sice vstřelit gól. Jediný a vítězný gól vstřelil hráč MCE v 5. minutě druhého poločasu po rozehraném rohovém kopu.

05.03.2016 VIII. HRACÍ DEN OKRESNÍHO PŘEBORU FUTSALU

SK OMASK KOVO Kladno - 1. DFK Slaný   2 : 2  ( 2 : 0 )
  XVII. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Střela 2
  Sestava : Hrdlička - Procházka J., Střela, Káranský - Vančata, Janků, Zíb
  Naši mírnou převahu jsme v prvním poločase zúročili v dvoubrankové vedení. Ve 4. minutě druhého poločasu obdržel náš hráč Zíb za hloupý faul rovnou červenou kartu a v závěru přesilovky soupeř snížil na 2 : 1. Nutno podotknout, že pád hráče soupeře byl notně zveličený a nebyl ve vyložené šanci. Rozhodčí je však pánem na hřišti, smutné je ale pokud chce být "vidět" ještě více než mu náleží. V dalším průběhu soupeř vyrovnal a navíc byl ještě poprávu vyloučen náš střelec Střela za urážku rozhodčího.

SK OMASK KOVO Kladno - RSC Čechie Slaný "B"   1 : 3  ( 0 : 2 )
  XVIII. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Káranský
  Sestava : Hrdlička - Procházka J., Káranský - Vančata, Janků

Předchozí zápas bohužel poznamenal náš výkon a samozřejmě také výsledek tohoto utkání. Bez střídání se dá těžko uhrát lepší výsledek než naše zbylá pětice hráčů dokázala. Přesto po našem snížení na 1 : 2 ve 3. minutě druhého poločasu a chycené penaltě naším vynikajícím brankářem Jirkou Hrdličkou měl soupeř přes stálou převahu co dělat, aby vstřelil třetí branku a dovedl zápas do vítězného konce. I přes porážku si pětice našich hráčů zaslouží uznání a pochvalu.

20.02.2016 VII. HRACÍ DEN OKRESNÍHO PŘEBORU FUTSALU

Sokol Řevničov - SK OMASK KOVO Kladno   2 : 5  ( 2 : 2 )
  XV. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Vančata 2, Hlůže 2, Střela
  Sestava : Hrdlička - Procházka J., Střela, Káranský, Novák - Vančata, Janků, Zíb, Hlůže
  Soupeř vzdoroval jen v první půli, do 13. minuty dokonce vedl 2 : 1. Druhý poločas však byl již zcela v naší režii a vstřelené tři branky rozhodly o našem vítězství.

AC Sparta Slaný - SK OMASK KOVO Kladno   4 : 8  ( 3 : 5 )
  XVI. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Janků 3, Střela 2, Zíb, Hlůže, Vančata

Již v 7. minutě zápasu jsme vedli po pěkných akcích 4 : 0. Při vědomí vysokého náskoku jsme v závěru prvního poločasu trochu polevili a soupeř toho využil ke snížení skóre. Ve druhém poločase jsme ale svůj náskok opět navýšili a výsledkem bylo naše jasné vítězství.

06.02.2016 VI. HRACÍ DEN OKRESNÍHO PŘEBORU FUTSALU

SK OMASK KOVO Kladno - FC Brandýsek "B"   3 : 6  ( 0 : 4 )
  XII. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Janků, Bouška P., Sokol
  Sestava : Kalivoda - Procházka J., Sokol, Káranský - Bouška P., Vančata, Janků
  Špatné bránění, zbytečné ztráty míče a velmi nízká produktivita - tak vypadal z naší strany tento zápas především v prvním poločase. Malá naděje na úspěšný výsledek, která vznikla v 10. minutě druhého poločasu po snížení na 3 : 5, se rozplynula po několika vteřinách trestuhodnou ztrátou míče a následnou šestou brankou v naší síti.

SK OMASK KOVO Kladno - PK Třebusice "B"   6 : 2  ( 3 : 1 )
  XIII. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Bouška P.3, Káranský, Sokol, Janků

Celý zápas jsme byli lepším mužstvem a podle toho se zápas vyvíjel i z pohledu skóre.Konečně se více prosadil náš kanonýr Přemek Bouška a podstatně se snížil počet zbytečných ztrát míče.

FK Kročehlavy - SK OMASK KOVO Kladno   3 : 3  ( 0 : 1 )
  XIV. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Sokol, Vančata, Hlůže
  Sestava : Kalivoda - Procházka J., Sokol, Káranský - Bouška P., Vančata, Janků, Hlůže

Ve vyrovnaném utkání s kvalitním soupeřem jsme sice většinu času vedli, ale hrubá chyba pět minut před koncem zápasu nás stála vítězství. I přesto lze náš výkon hodnotit pozitivně.

23.01.2016 V. HRACÍ DEN OKRESNÍHO PŘEBORU FUTSALU

SK Jarpice - SK OMASK KOVO Kladno   3 : 4  ( 1 : 2 )
  IX. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Střela 3, Hlůže
  Sestava : Kalivoda - Střela, Procházka J., Sokol, Novák - Hlůže, Bouška P., Zíb,
                 Káranský
  Soupeř se dostal do vedení v 9. minutě, ale naše převaha se přece jen projevila v posledních minutách prvního poločasu a zásluhou dvou branek v síti Jarpic jsme otočili stav utkání. Ve druhém poločase se totéž povedlo soupeři, ale dvě přesné trefy Romana Střely v závěru utkání přiklonily vítězství na naši stranu.

KLC Klobuky - SK OMASK KOVO Kladno   3 : 1  ( 2 : 1 )
  X. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Novák
  Sestava : Kalivoda - Střela, Procházka J., Sokol, Novák, Elman - Hlůže, Bouška P., Zíb,
                 Janků

Možná jsme nebyli horším týmem, ale soupeř výborně bránil a jeho brejky byly "smrtící". Jediný gól v závěru prvního poločasu na solidní výsledek samozřejmě nestačil.

SK OMASK KOVO Kladno - FK Kročehlavy   4 : 6  ( 2 : 4 )
  XI. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Hlůže 4, Střela 3, Elman
  Sestava : Kalivoda - Střela, Sokol, Novák, Elman - Hlůže, Bouška P., Káranský, Janků

Konec pohádky, nastala tvrdá realita. Naše mizerné bránění, což zdaleka není kritika jen obránců, se projevilo v plné nahotě. Ztráty míče na útočné polovině, pomalé nebo žádné vracení do obranných pozic, tak bohužel vypadala naše hra v tomto utkání o čelo tabulky OP. Dvakrát jsme vyrovnali dvoubrankové vedení soupeře, ale závěr vyzněl jasně pro Kročehlavy, které po zásluze zvítězily a po polovině soutěže jsou jejími lídry.

09.01.2016 IV. HRACÍ DEN OKRESNÍHO PŘEBORU FUTSALU

SK OMASK KOVO Kladno - FC Foboz Slaný "B"   4 : 3  ( 0 : 1 )
  VII. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Střela 2, Elman, Sokol
  Sestava : Hrdlička - Střela, Káranský, Sokol, Novák - Janků, Hlůže, Zíb, Elman
  Naše mírná převaha v prvním poločase nepřinesla kýžený úspěch v podobě gólu v soupeřově síti, naopak jsme dvě minuty před přestávkou inkasovali z ojedinělého útoku Fobozu. Hned po přestávce jsme vyrovnali a o šest minut později šli do vedení, ale již v následující minutě bylo opět vyrovnáno. Naše převaha narůstala a odměnou byla vedoucí branka cca dvě minuty před koncem utkání a o minutu později při power play soupeře rozhodující branka Romana Sokola do odkryté svatyně Fobozu. V posledních vteřinách zápasu ještě soupeř snížil po čtvrtém akumulovaném faulu z 10ti metrového kopu.

SK OMASK KOVO Kladno - MCE Slaný "B"   8 : 2  ( 5 : 0 )
  VIII. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Sestava : Hrdlička - Střela, Elman, Sokol, Novák - Janků, Hlůže, Zíb, Káranský

Ve vcelku jednoznačném utkání bylo rozhodnuto o našem vítězství již v prvním poločase. Ve druhém poločase jsme při vědomí značného náskoku trochu polevili, ale i tak jsme dovedli zápas do zdárného konce a získali další tři body do tabulky OP.

12.12.2015 III. HRACÍ DEN OKRESNÍHO PŘEBORU FUTSALU

1. DFK Slaný - SK OMASK KOVO Kladno   2 : 3  ( 2 : 2 )
  V. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Bouška P.2, Káranský
  Sestava : Hrdlička - Procházka J., Sokol, Novák - Bouška P., Zíb, Střela, Káranský
  Začátek zápasu se nám hrubě nevydařil. V 7. minutě jsme prohrávali o dvě branky. Potom jsme se přece jen "probudili" a naši herní převahu jsme do konce poločasu zúročili ve vyrovnání. Zápas jsme rozhodli ve vyrovnaném druhém poločase brankou pět minut před koncem hrací doby.

RSC Čechie Slaný "B" - SK OMASK KOVO Kladno   6 : 5  ( 3 : 3 )
  VI. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Sokol 2, Střela, Bouška P., Novák

Tolik chyb a kiksů, které jsme dokázali vyprodukovat za jeden zápas se hned tak nevidí. Ve 3. minutě jsme se sice ujali vedení, ale už v 11. minutě jsme prohrávali 1 : 3. Do přestávky jsme sice dokázali vyrovnat, ale velice brzy po ní jsme opět díky hrubým chybám opět prohrávali o dvě branky. V posledních pěti minutách jsme si vynutili převahu a díky dvěma brankám vyrovnali stav utkání. Poslední slovo však měl soupeř, který 10 vteřin před koncem vstřelil rozhodující branku.

28.11.2015 II. HRACÍ DEN OKRESNÍHO PŘEBORU FUTSALU

SK OMASK KOVO Kladno - Sokol Řevničov   5 : 3  ( 3 : 0 )
  III. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Sokol 2, Káranský 2, Hlůže
  Sestava : Hrdlička - Procházka J., Sokol, Káranský - Hlůže, Janků
  První  minuty  zápasu patřily soupeři, především  hráč Tóth  nepříjemně  zaměstnával  naši obranu a brankáře. Na tohoto hráče jsme museli nasadit osobní obranu, což až do svého zranění perfektně zvládal Tomáš Janků. Od 5. minuty, kdy se nám podařilo vstřelit naši první branku, jsme již ovládli hru a výsledkem bylo tříbrankové poločasové vedení. Zhruba v polovině druhého poločasu jsme však díky nepozornosti při soupeřově rozehrání z autu a hrubé chybě v obraně dvakrát inkasovali a než jsme se vzpamatovali bylo vyrovnáno. Závěr zápasu, který jsme z důvodu zranění odehráli bez střídání, ale patřil nám a dvěma brankami v posledních čtyřech minutách jsme tento duel rozhodli.

SK OMASK KOVO Kladno - AC Sparta Slaný   6 : 3  ( 5 : 0 )
  IV. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Hlůže 4, Káranský 2

Tento zápas s naším tradičním rivalem jsme rozhodli již během prvního poločasu. Ve druhém počase jsme po vstřelení šesté  branky  hodně polevili a  i díky drobné  chybě rozhodčích soupeř v závěru zápasu zkorigoval konečné skóre.

14.11.2015 I. HRACÍ DEN OKRESNÍHO PŘEBORU FUTSALU

FC Brandýsek "B" - SK OMASK KOVO Kladno   3 : 4  ( 0 : 2 )
  I. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Bouška P.2, Střela, Janků
  Sestava : Hrdlička - Střela, Procházka J., Novák, Káranský - Bouška P., Janků, Zíb
  Herně byl náš výkon v prvním poločase velmi kvalitní, brankově jsme se však dokázali prosadit jen dvakrát a tak souboj o první tři body do tabulky OP pokračoval i po přestávce. Soupeř snížil na rozdíl jediné branky pouhé 2 minuty po zahájení druhého poločasu, ale náš tým postupně navýšil naše vedení opět na rozdíl dvou branek..Poměrně dlouhá závěrečná power play přinesla soupeři v posledních vteřinách utkání pouze jednobrankové snížení skóre.

PK Třebusice "B" - SK OMASK KOVO Kladno   1 : 3  ( 1 : 1 )
  II. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Janků, Bouška P., Zíb

První poločas byl víceméně vyrovnaný, ve druhém jsme s přibývajícím časem jednoznačně přebrali iniciativu a výsledkem byly ve 4. a 11. minutě branky, které toto utkání rozhodly.