ROZPISY UTKÁNÍ   TABULKY  HRÁČSKÉ BILANCE

28.03.2015 X. HRACÍ DEN OKRESNÍHO PŘEBORU FUTSALU

AC Sparta Slaný - SK OMASK KOVO Kladno   1 : 6  ( 0 : 2 )
  XXI. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Hlůže 2, Střela, Novák, Janků, Sokol
  Sestava : Hrdlička - Střela, Sokol, Procházka J., Novák - Bouška P., Hlůže, Janků, Zíb
  I v odvetě se Spartou Slaný jsme dominovali. Náš náskok postupně narůstal a soupeři se pouze povedlo ve druhém poločase vstřelit čestný gól. Vítězství našich hráčů a zisk tří bodů byl však zasloužený.

FK Kročehlavy - SK OMASK KOVO Kladno   4 : 1  ( 2 : 1 )
  XXII. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Bouška P.

V přímém souboji o druhé místo v OP jsme nedokázali zopakovat výkon z předešlého utkání. Soupeř podal vynikající výkon a když k tomu připočteme naše chyby v obraně a nízkou střeleckou produktivitu je jasné, že soupeř zaslouženě zvítězil a získal druhé místo v tomto ročníku OP. Přesto je nutné ocenit naše bronzové umístění a také vyzvednout nejlepšího střelce celé soutěže, jímž se stal náš superstřelec Přemek Bouška.

14.03.2015 IX. HRACÍ DEN OKRESNÍHO PŘEBORU FUTSALU

SK OMASK KOVO Kladno - PK Třebusice "B"   6 : 1  ( 3 : 0 )
  XIX. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Novák 2, Sokol 2, Bouška P., Střela
  Sestava : Hrdlička - Střela, Sokol, Bouška P., Novák, Suchý M.
  Celý zápas probíhal po naší taktovkou a náš brankový náskok postupně nárůstal. Čestný úspěch zaznamenal soupeř až ve 23. minutě zápasu, ale na vývoj zápasu a naše jasné vítězství neměl tento brankový zápis žádný vliv.

SK OMASK KOVO Kladno - Olympik Mělník "C"   3 : 7  ( 1 : 5 )
  XX. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Bouška P., Střela, Sokol

Odčinit krutou porážku z posledního měření sil s tímto soupeřem se nám nepovedlo. Především diky chybám v obraně a udělené lekci v produktivitě jsme jasně prohráli první poločas a přestože jsme ve druhém poločase hru vyrovnali a vytvořili jsme si i nadějné šance ke skórování, soupeř vývoj zápasu kontroloval, zaslouženě zvítězil a stal se okresním přeborníkem.

28.02.2015 VIII. HRACÍ DEN OKRESNÍHO PŘEBORU FUTSALU

FC Brandýsek "B" - SK OMASK KOVO Kladno   2 : 3  ( 1 : 0 )
  XVII. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Sokol 2, Střela
  Sestava : Hrdlička - Střela, Procházka J., Sokol - Hlůže, Zíb, Bouška P.
  Ve vyrovnaném utkání jsme v poločase prohrávali o jednu branku, kterou soupeř vstřelil v poslední minutě. Ve druhém poločase jsme v rozmezí tří minut dokázali vstřelit 3 branky a otočit skóre v náš prospěch. Soupeř sice 2 minuty před koncem zkorigoval náš náskok, ale těsné vítězství jsme uhájili.

SK Jarpice - SK OMASK KOVO Kladno   5 : 5  ( 1 : 2 )
  XVIII. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Bouška P.3, Střela 2

Proti poslednímu týmu tabulky OP jsme nastupovali v roli jasného favorita a průběh prvního poločasu tomu také nasvědčoval. Naše převaha byla znatelná, ale využití šancí ke vstřelení gólu bylo minimální. Soupeř nás ve druhé půli zaskočil aktivní hrou, získal převahu a během pěti minut nám vstřelil 3 branky. Po našem oddechovém čase nastal obrat. Na branku soupeře se valil jeden útok za druhým a i když mnoho šancí zůstalo nevyužito, přece jen se nám podařilo 3 minuty před koncem zápasu vyrovnat na 4 : 4. Stačila však malá chvilka nepozornosti a soupeř z ojedinělé akce opět skóroval. Naštěstí v posledních vteřinách zápasu náš kanonýr Přemek Bouška vyrovnal.

14.02.2015 VII. HRACÍ DEN OKRESNÍHO PŘEBORU FUTSALU

SK OMASK KOVO Kladno - FC Foboz Slaný "B"   4 : 3  ( 1 : 2 )
  XV. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Bouška P.3, Střela
  Sestava : Hrdlička - Střela, Procházka J., Novák - Hlůže, Zíb, Bouška P.
  Po chybě obrany soupeře jsme sice šli do vedení již ve druhé minutě utkání, ale téměř vzápětí bylo vyrovnáno. V dalším průběhu prvního poločasu bylo v naší hře až neuvěřitelné množství chyb a zbytečných ztrát míče, což Foboz naštěstí pro nás dokázal využít jen jednou. Na začátku druhého poločasu soupeř dokonce zvýšil na rozdíl dvou branek, ale to bylo z jeho strany vše. Další branku již náš výborně chytající brankář Jirka Hrdlička nepřipustil a naši střelci dokázali třemi brankami vývoj zápasu otočit v náš prospěch, i když vítěznou branku vstřelil náš super střelec Přemek Bouška jen několik vteřin před koncem zápasu.

SK OMASK KOVO Kladno - RSC Čechie Slaný "B"   8 : 5  ( 3 : 1 )
  XVI. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Bouška P.4, Hlůže, Zíb, Novák, Střela
  Sestava : Hrdlička - Hrdlička - Střela, Procházka J., Novák - Hlůže, Zíb, Bouška P.

Dvoubrankové poločasové vedení jsme velmi lehkomyslně ztratili hned v prvních minutách druhého poločasu. Zbytek zápasu se odehrál, především z naší strany, ve velice ofenzivním duchu, což způsobovalo značné množství šancí na jedné i druhé straně. Naštěstí naši střelci měli lepší mušku a náš brankář se opět několikrát vyznamenal, takže zisk dalších tří bodů to tabulky OP byl nakonec zasloužený.

31.01.2015 VI. HRACÍ DEN OKRESNÍHO PŘEBORU FUTSALU

SK OMASK KOVO Kladno - FC Tatran Zlonice   9 : 2  ( 2 : 1 )
  XII. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Bouška P.4, Hlůže 3, Sokol
  Sestava : Hrdlička - Bouška P., Procházka J., Sokol - Hlůže, Janků
  Ve 3. minutě jsme sice šli do vedení, ale již v 5. minutě bylo vyrovnáno. Poločasové vedení jsme získali po pěkné kombinaci v 8. minutě. Ve druhém poločase jsme soupeře jasně přehráli a s vyjímkou 22. minuty zápasu, kdy soupeř snížil na 5 : 2, jsme se gólově prosazovali jen my.

SK OMASK KOVO Kladno - 1. FC Slavoj Kladno   8 : 3  ( 4 : 1 )
  XIII. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Bouška P.5, Hlůže, Sokol, Procházka J.

Po celý zápas jsme měli hru ve své režii a postupně jsme své vedení navyšovali. Když k tomu připočteme výborný výkon brankáře Jirky Hrdličky a střelecký koncert Přemka Boušky, nebylo o vítězi tohoto duelu od prvních minut žádných pochyb. Za zmíňku také stojí první gól, který v našem dresu vstřelil náš zřejmě nejpoctivnější obránce Jarda Procházka.

SK OMASK KOVO Kladno - 1. DFK Slaný   6 : 5  ( 3 : 1 )
  XIV. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Bouška P.3, Hlůže 2, Sokol

Na závěr tohoto hracího dne nás čekal nejtěžší zápas proti jednomu z nejlepších týmu soutěže. První poločas jsme odehráli velmi dobře a díky kvalitní obraně a rychlým protiútokům jsme se dokázali dostat do dvoubrankového vedení. I začátek druhého poločasu se nám vydařil a v 18. minutě zápasu jsme se dostali dokonce do tříbrankového vedení. Soupeř sice za další dvě minuty snížil, ale vzápětí jsme po chybě soupeře opět získali nadějné vedení o tři branky. Soupeř se však nevzdal, zatlačil nás do hluboké defenzívy a nebýt opět výborného výkonu našeho brankáře a také trochy štěstí, skončil by zápas možná remízou. Po tomto hracím termínu jsme jednak poskočili na 5. místo tabulky OP a máme také nejlepšího střelce soutěže Přemka Boušku a třetího nejlepšího střelce soutěže Jindru Hlůže.

17.01.2015 V. HRACÍ DEN OKRESNÍHO PŘEBORU FUTSALU

SK OMASK KOVO Kladno - AC Sparta Slaný   8 : 7  ( 4 : 1 )
  X. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Hlůže 4, Bouška P.3, Střela
  Sestava : Hrdlička - Bouška P., Procházka J., Střela - Hlůže, Sokol, Janků
  S prvním týmem tabulky OP jsme sice od 3. minuty prohrávali 0 : 1, ale od 10. minuty do konce prvního poločasu jsme dokázali nejen vyrovnat, ale i si vytvořit tříbrankový náskok. Druhý poločas byl hodně dramatický. Soupeř vyrovnal tři minuty před koncem na 6 : 6, naše opětovné vedení srovnal v poslední minutě zápasu, ale na branku vstřelenou několik sekund před závěrečným hvizdem Přemkem Bouškou, který nádherně přehodil brankáře, již reagovat nedokázal.

SK OMASK KOVO Kladno - FK Kročehlavy   7 : 1  ( 2 : 1 )
  XI. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Bouška P.3, Střela 2, Hlůže, Sokol

I v tomto utkání jsme na začátku zápasu inkasovali, ale to to byla jediná a také poslední branka soupeře. Díky skvělému výkonu našeho brankáře a kolektivnímu výkonu ostatních hráčů jsme náš náskok postupně (především ve druhém poločase) navyšovali a zaslouženě zvítězili.

03.01.2015 IV. HRACÍ DEN OKRESNÍHO PŘEBORU FUTSALU

PK Třebusice "B" - SK OMASK KOVO Kladno   4 : 3  ( 2 : 0 )
  VIII. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Bouška P.3
  Sestava : Procházka J. - Bouška P., Káranský, Střela - Hlůže, Vančata, Zíb

Vzhledem k onemocnění našeho brankáře hájil naši branku hráč z pole. Naše hra jak dopředu, tak i v obranné fázi neměla potřebnou kvalitu a přes enormní snahu našeho náhradního brankáře jsme v polovině druhého poločasu prohrávali o čyři branky. Potom se sice naši hráči probudili, vstřelili tři branky, ale na kýženou remizu již bylo pozdě.

Olympik Mělník "C" - SK OMASK KOVO Kladno   19 : 2  ( 7 : 1 )
  IX. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Bouška P.2

Komentář k tomuto zápasu se píše velmi těžce. Většina hráčů by se nad sebou měla zamyslet, neboť tento zápas nelze hodnotit jinak než jako debakl a především ostudu !!!!! Jediný kdo snese, při této nejvyšší historické porážce, přísnější měřítko je kupodivu náš náhradní brankář, který ještě některé další gólové šance vychytal.

13.12.2014 III. HRACÍ DEN OKRESNÍHO PŘEBORU FUTSALU

SK OMASK KOVO Kladno - FC Brandýsek "B"   4 : 4  ( 2 : 1 )
  V. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Střela 3, Hlůže
  Sestava : Hrdlička - Procházka J., Bouška P., Káranský, Střela - Hlůže, Vančata, Zíb

Ve vyrovnaném utkání jsme větší čas utkání vedli, 10 minut před koncem utkání dokonce 4 : 1. Soupeř se však nevzdal a nechybělo mnoho, aby skóre neotočil ve svůj prospěch. Remíza je nakonec asi spravedlivá.

SK OMASK KOVO Kladno - SK Jarpice   6 : 3  ( 1 : 3 )
  VI. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Hlůže 3, Vančata, Střela, Bouška P.
  Sestava : Hrdlička - Procházka J., Káranský, Střela - Hlůže, Bouška P., Vančata, Zíb

První poločas byl z naší strany po herní stránce velmi špatný. Po mírné změně v sestavě jsme ve druhém poločase ovládli hru, pěti brankami zatížili konto soupeře a dovedli zápas k jasnému vítězství a zisku 3 bodů..

FC Tatran Zlonice - SK OMASK KOVO Kladno   7 : 3  ( 4 : 1 )
  VII. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Střela 2, Káranský

Pokud byl náš výkon v předešlém zápase v prvním poločase mírně řečeno špatný, pak náš výkon v tomto zápase byl spíše tragický. Naše hra snesla přísnější měřítko jen necelých posledních 5 minut zápasu, což znamenalo jen malou korekci výsledku, ale na konečné zasloužené výhře soupeře to již nemohlo nic změnit.

29.11.2014 II. HRACÍ DEN OKRESNÍHO PŘEBORU FUTSALU

FC Foboz Slaný "B" - SK OMASK KOVO Kladno   2 : 5  ( 2 : 3 )
  III. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Bouška 3, Hlůže, Vančata
  Sestava : Hrdlička - Procházka J., Bouška P., Káranský, Špalek - Hlůže, Vančata, Zíb,
                 Janků

Brzké vedení 2 : 0 již ve 3. minutě nás poněkud ukolébalo. Soupeř se začal více prosazovat a díky naší nedůslednosti dokázal během dalších čtyř minut vyrovnat. Téměř po rozehrání jsme se opět dostali do vedení. Tento stav se již do konce prvního poločasu nezměnil. Naše hra ve druhém poločase měla stoupající úroveň a výsledkem byly další dvě branky v síti soupeře a zasloužené vítězství..

RSC Čechie Slaný "B" - SK OMASK KOVO Kladno   5 : 4  ( 3 : 2 )
  IV. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Hlůže 4
                 Janků

Začátek zápasu byl vyrovnaný, větší šance ke vstřelení branky jsme si však vypracovali my. V dalším průběhu utkání udeřil soupeř a rázem jsme prohrávali o dvě branky. Zlepšením obrany, větším důrazem a kvalitní kombinací jsme dokázali ve 13. minutě vyrovnat. Čechie se však ještě před přestávkou opět dostala do vedení. Ve druhém poločase jsme díky velké bojovnosti a výbornému výkonu brankáře, ale i notné dávce štěstí bez úhony přečkali několik velkých šancí soupeře a naopak jsme to byli my, kdo dvakrát skóroval a otočil skóre ve svůj prospěch. Soupeř ale v závěrečných minutách vyrovnal a v poslední minutě se prosadil po našem zaváhání vítěznou brankou.

15.11.2014 I. HRACÍ DEN OKRESNÍHO PŘEBORU FUTSALU

1. FC Slavoj Kladno - SK OMASK KOVO Kladno   3 : 3  ( 1 : 2 )
  I. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Zíb, Janků, Vančata
  Sestava : Hrdlička - Suchý M., Káranský, Procházka J. - Zíb, Vančata, Janků

Začátek zápasu pro nás začal nešťastně. Již ve 2. minutě jsme inkasovali po teči vlastního hráče. Náš výkon se však postupem času zlepšoval, ale skóre jsme dokázali otočit až v závěru prvního poločasu. I začátek druhého poločasu nebyl z naší strany příliš vydařený, neboť již ve 2. minutě bylo po chybě naší obrany vyrovnáno. Krátce nato jsme se sice opět dostali do vedení, ale poslední slovo měl zhruba 6 minut před koncem soupeř.

1. DFK Slaný - SK OMASK KOVO Kladno   0 : 0  ( 0 : 0 )
  II. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky :

V poměrně kvalitním zápase měl ještě vloni divizní tým v poli sice mírnou převahu, ale naše taktická a zároveň bojovná hra podložená kvalitním výkonem brankáře mu skórovat nedovolila. Naopak některé naše protiútoky především na začátku druhého poločasu volaly velmi hlasitě po brance v soupeřově síti. Konečná remíza je ale nakonec zřejmě spravedlivá.