SK Hotel Kladno - SK OMASK KOVO Kladno "B"   3 : 2  ( 3 : 1 )
  XV. kolo Okresní soutěže I. třídy futsalu - Stochov, městská sportovní hala
  Sestava : Knotek - Káranský, Vančata, Sokol, Janků - Zíb, Kučera, Hrdlička, Kanalas

FC Arvato Stochov - SK OMASK KOVO Kladno "B"   2 : 5  ( 1 : 1 )
  XVI. kolo Okresní soutěže I. třídy futsalu - Stochov, městská sportovní hala
  Sestava : Knotek - Káranský, Vančata, Sokol - Zíb, Kučera, Hrdlička, Janků

01.02.2014 VI. HRACÍ DEN OKRESNÍHO PŘEBORU FUTSALU

SK OMASK KOVO Kladno - 1. DFK Slaný "B"   2 : 3  ( 2 : 1 )
  XII. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Kučera 2
  Sestava : Hrdlička - Sokol, Střela, Špalek, Tauš - Kučera, Vančata, Janků, Káranský

Začátek zápasu se nám vydařil, již v 7. minutě jsme vedli 2 : 0. V té chvíli jsme netušili, že další branku až do konce zápasu nevstřelíme. Šance by byly, ale proměnit je u nás někdy neřešitelný problém. Soupeř postupně zlepšoval svoji hru a s přibývajícím časem získával převahu, kterou nakonec přetavil ve 3 přesné zásahy a zisk 3 bodů.

SK OMASK KOVO Kladno - SK Jarpice   6 : 1  ( 1 : 0 )
  XIII. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Kučera, Střela, Tauš, Káranský, Sokol, Špalek

Naši poměrně jasnou převahu v tomto zápase jsme střelecky vyjádřili především až po přestávce. Na důležitém vítězství se kromě hráčů a střelců branek výraznou měrou podílel i náš golman.

SK OMASK KOVO Kladno - Olympik Mělník "C"   2 : 7  ( 1 : 5 )
  XIV. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Vančata, Sokol

S Mělníkem jsme i v odvetě prohráli stejným poměrem branek a opět jsme první branku vstřelili my. Musíme uznat, že soupeř byl celkově lepší a jeho vítězství bylo naprosto za sloužené.

25.01.2014 VI. HRACÍ DEN OKRESNÍ SOUTĚŽE I. TŘÍDY FUTSALU

SK OMASK KOVO Kladno "B" - FK Kročehlavy   0 : 1  ( 0 : 1 )
  XII. kolo Okresní soutěže I. třídy futsalu - Stochov, městská sportovní hala
  Branky :
  Sestava : Hrdlička - Špalek, Vančata, Kanalas - Janků, Zíb, Kučera

Proti lídrovi soutěže jsme odehráli velmi dobré utkání, ve kterém jsme bohužel čtyři vteřiny před koncem prvního poločasu inkasovali po rozehraném rohovém kopu soupeře.

SK OMASK KOVO Kladno "B" - FCB Švermov   1 : 1  ( 0 : 0 )
  XIII. kolo Okresní soutěže I. třídy futsalu - Stochov, městská sportovní hala
  Branky : Kanalas
  Sestava : Hrdlička - Špalek, Vančata, Káranský - Janků, Zíb, Kučera, Kanalas

Vyrovnané utkání, ve kterém jsme nedokázali především v prvním poločase proměnit ani vyložené šance. Na začátku druhého poločasu se soupeř dostal do vedení a my dokázali cca 10 minut před koncem utkání pouze vyrovnat.

FC Atraps Kladno - SK OMASK KOVO Kladno "B"   4 : 4  ( 2 : 2 )
  XIV. kolo Okresní soutěže I. třídy futsalu - Stochov, městská sportovní hala
  Branky : Kanalas 2, Kučera, Zíb

Herní převaha v tomto utkání byla jednoznačně na naší straně, ale vstřelit branku i z vyložených šancí byl náš velký problém. Soupeř trpělivě čekal na naše chyby a vždy náš gólový náskok srovnal. Dvoubodová ztráta nás může na konci soutěže velmi mrzet.

18.01.2014 V. HRACÍ DEN OKRESNÍHO PŘEBORU FUTSALU

Tři zápasy tohoto hracího dne - tři porážky. Nedá se říci, že by naši hráči nebojovali, ale hrát s jedním střídajícím hráčem proti kvalitním soupeřům a uspět a získávat body při naší letošní kvalitě se asi nedá. Po polovině soutěže se tedy musíme zamyslet co dál !?!?!?

SK OMASK KOVO Kladno - KLC Klobuky   2 : 5  ( 1 : 3 )
  IX. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Kučera, Sokol
  Sestava : Suchý M. - Sokol, Machač D.j., Kučera, Hrdlička, Janků

SK OMASK KOVO Kladno - PK Třebusice "B"   3 : 5  ( 0 : 3 )
  X. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Sokol 2, Vančata
  Sestava : Hrdlička - Sokol, Machač D.j., Suchý M., Vančata, Janků

Olympik Mělník "C" - SK OMASK KOVO Kladno   7 : 2  ( 1 : 1 )
  XI. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS

11.01.2014 V. HRACÍ DEN OKRESNÍ SOUTĚŽE I. TŘÍDY FUTSALU

SK OMASK KOVO Kladno "B" - FC Meiller Slaný   2 : 2  ( 2 : 0 )
  IX. kolo Okresní soutěže I. třídy futsalu - Stochov, městská sportovní hala
  Branky : Hrdlička, Střela
  Sestava : Knotek - Komhäuser, Sokol, Střela - Janků, Hrdlička, Zíb

Výsledkově se nám první poločas povedl. Soupeř sice měl také brankové příležitosti, ale narozdíl od nás je neproměnil. Ve druhém poločase soupeř začal nekompromisně presovat a naše hra dostávala stále větší trhliny, které soupeř využil ke konečnému vyrovnání.

SK OMASK KOVO Kladno "B" - MCE Slaný "B"   3 : 5  ( 1 : 3 )
  X. kolo Okresní soutěže I. třídy futsalu - Stochov, městská sportovní hala
  Branky : Janků, Sokol, Zíb

V tomto zápase jsme oproti prvnímu zápasu hracího dne nedokázali především v prvním poločase proměňovat ani naše vyložené šance. Přesto jsme v závěru zápasu sahali po vyrovnání, ale zle zahraná závěrečná power play rozhodla definitivně o naší porážce.

SK OMASK KOVO Kladno "B" - FC Atraps Kladno   9 : 1  ( 5 : 0 )
  XI. kolo Okresní soutěže I. třídy futsalu - Stochov, městská sportovní hala
  Branky : Střela 6, Janků 2, Sokol

Hodnotit toto utkání proti oslabenému a odevzdanému soupeři je zřejmě zbytečné. Konečné skóre jasně vypovídá o poměru sil na hřišti. Za zmíňku stojí snad jen vstřelených 6 branek našeho hráče s příznačným jménem Střela.

04.01.2014 IV. HRACÍ DEN OKRESNÍHO PŘEBORU FUTSALU

AFC Celtic Kladno "B" - SK OMASK KOVO Kladno   2 : 4  ( 1 : 2 )
  VII. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Suchý M., Tauš, Vančata, Hrdlička
  Sestava : Hrdlička - Káranský, Špalek, Tauš - Vančata, Suchý M., Zíb

Ve vyrovnaném zápase soupeř doplatil na horší proměňování šancí a navíc vše rozhodl náš brankář Jirka Hrdlička, který cca minutu před koncem utkání trefil přes celé hřiště odkrytou soupeřovu svatyni.

FC Foboz Slaný - SK OMASK KOVO Kladno   8 : 0  ( 3 : 0 )
  VIII. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky :
  Sestava : Suchý M. - Káranský, Špalek, Vančata, Hrdlička, Zíb

Pouze v první půli jsme částečně drželi krok se soupeřem, který nás především ve druhé půli jasně přehrával. Částečnou omluvou našeho výkonu je fakt, že jsme zápas odehráli v silně oslabené sestavě a k tomu byl ještě cca 8 minut před koncem utkání poměrně přísně vyloučen po druhé žluté kartě náš jediný střídající hráč do pole.

14.12.2013 IV. HRACÍ DEN OKRESNÍ SOUTĚŽE I. TŘÍDY FUTSALU

FT Nové Strašecí - SK OMASK KOVO Kladno "B"   3 : 1  ( 1 : 0 )
  VII. kolo Okresní soutěže I. třídy futsalu - Stochov, městská sportovní hala
  Branky : Špalek
  Sestava : Hrdlička - Káranský, Špalek, Vančata - Janků, Mestek, Zíb

Celý zápas jsme se jen snažili dohnat náskok soupeře, což se nakonec ukázalo jako neuskutečnitelné. Naše hra bohužel postrádala kvalitu a nikdo z našich hráčů nedokázal ostatní strhnout k lepšímu výkonu. Soupeř tak zaslouženě zvítězil.

JIKO Kralupy n. Vlt. - SK OMASK KOVO Kladno "B"   4 : 2  ( 2 : 1 )
  VIII. kolo Okresní soutěže I. třídy futsalu - Stochov, městská sportovní hala
  Branky : Vančata, Špalek

Hodnocení našeho druhého zápasu tohoto hracího dne je víceméně naprosto stejné jako u předešlého zápasu, takže lze jen opět konstatovat, že soupeř byl lepší a právem získal vítězné body do tabulky této soutěže.

07.12.2013 III. HRACÍ DEN OKRESNÍHO PŘEBORU FUTSALU

FC Brandýsek "B" - SK OMASK KOVO Kladno   5 : 0  ( 2 : 0 )
  V. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky :
  Sestava : Hrdlička - Káranský, Špalek, Tauš - Janků, Kučera, Suchý M., Zíb

Pokud nedáme ani z těch nejvyloženějších šancí branku, pak nemůžeme pomýšlet na zisk jakýchkoliv bodů. Přesně to jsme bohužel předváděli v tomto zápase a soupeř tak¨bez problémů dokráčel k jasnému vítězství.

RSC Čechie Slaný "B" - SK OMASK KOVO Kladno   6 : 2  ( 2 : 2 )
  VI. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Tauš, Kučera

Ani druhý zápas tohoto hracího dne se nám nevydařil. V prvním poločase jsme ještě drželi se soupeřem krok, ale druhý poločas byl z naší strany přímo katastrofální. Propadali jsme ve všech herních činnostech a nebýt našeho dobře chytajícího brankáře, byl by rozdíl ve skóre ještě větší.

30.11.2013 III. HRACÍ DEN OKRESNÍ SOUTĚŽE I. TŘÍDY FUTSALU

FC Foboz Slaný "B" - SK OMASK KOVO Kladno "B"   1 : 2  ( 0 : 1 )
  V. kolo Okresní soutěže I. třídy futsalu - Stochov, městská sportovní hala
  Branky : Janků, Káranský
  Sestava : Knotek - Káranský, Kučera, Hrdlička, Janků

Přestože jsme celý zápas odehráli bez střídání, dokázali jsme díky kvalitní obraně odolávat soupeřově převaze v poli a zároveň přecházet do rychlých protiútoků. V 10. minutě prvního poločasu jsme se dokázali prosadit i brankově. Obraz hry se nezměnil ani ve druhém poločase, ale soupeři se přece jen podařilo v 8. minutě vyrovnat. Naštěstí jsme za necelou minutu po vyrovnání předvedli jeden z rychlých protiútoků a vstřelili rozhodující branku.

Rekrea Třtice - SK OMASK KOVO Kladno "B"   3 : 1  ( 2 : 0 )
  VI. kolo Okresní soutěže I. třídy futsalu - Stochov, městská sportovní hala
  Branky : Janků

Druhý zápas tohoto hracího dne jsme opět odehráli bez střídání a našich hráčích se již s postupem času stále více projevovala únava. I díky tomu jsme nedokázali proměňovat ani vyložené brankové příležitosti. Soupeř nás nakonec "udolal" a zaslouženě zvítězil.

23.11.2013 II. HRACÍ DEN OKRESNÍHO PŘEBORU FUTSALU

SK OMASK KOVO Kladno - AC Sparta Slaný   6 : 1  ( 3 : 1 )
  III. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Kučera 2, Střela 2, Sokol 2
  Sestava : Hrdlička - Sokol, Káranský, Střela - Špalek, Poupě, Janků, Kučera

Proti tradičnímu soupeři, který nastoupil k utkání ve svém silném ustáleném složení z minulých sezón, podalo naše mužstvo velmi dobrý výkon. Precizní obrana, spolehlivý výkon brankáře, krásné útočné kombinace - to vše bylo k vidění v tomto zápase od našich hráčů. Výsledkem bylo jasné vítězství a zisk 3 bodů do tabulky OP.

SK OMASK KOVO Kladno - FC Tatran Zlonice   2 : 3  ( 0 : 1 )
  IV. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Janků, Kučera

Začátek zápasu byl vyrovnaný, ale větší šance na vstřelení branky jsme měli my. Soupeř hrál poměrně tvrdě a po jednom nepotrestaném faulu náš hráč oplácel a strhla se bitka, do které se zapojili téměř všichni hráči. K našemu údivu po skončení tohoto incidentu si rozhodčí "pohráli" s osudem tohoto utkání, neboť zcela nesmyslně rozdali 2 červené karty našim hráčům a 1 červenou a 1 žlutou hráčům soupeře. Pro nás to bylo o to krutější, že nám zbyl po přesilovkách soupeře na střídání 1 hráč, kdežto soupeř měl na střídačce 3 hráče. Hru v oslabení 2 proti 3 jsme ještě zvládli, ale při následném oslabení 3 proti 4 jsme ve 12. minutě inkasovali. V 8. minutě druhého poločasu náš oslabený tým inkasoval podruhé, ale ještě v téže minutě jsme dokázali z rychlého protiútoku snížit stav na 1 : 2. Ve snaze vyrovnat jsme 4 minuty před koncem zápasu chybovali v obraně a soupeř opět odskočil na rozdíl dvou branek. Přesto jsme se ještě nevzdávali a 2 minuty před koncem jsme soupeře zaskočili druhou brankou. V nervózním závěru si soupeř již výhru pohlídal.

16.11.2013 II. HRACÍ DEN OKRESNÍ SOUTĚŽE I. TŘÍDY FUTSALU

SK OMASK KOVO Kladno "B" - SK Hotel Kladno   3 : 0  ( 2 : 0 )
  III. kolo Okresní soutěže I. třídy futsalu - Stochov, městská sportovní hala
  Branky : Kučera, Suchý M., Hrdlička
  Sestava : Knotek - Káranský, Komhäuser, Machač D.j. - Vančata, Suchý M., Kučera,
                 Hrdlička

V celém zápase jsme si udržovali mírnou převahu, kterou jsme v prvním poločase zúročili dvěma brankami v 5. a 7. minutě. Po změně stran jsme poměrně snadno odolali mírnému náporu soupeře a ve 14. minutě jsme třetí brankou definitivně rozhodli o osudu utkání.

SK OMASK KOVO Kladno "B" - FC Arvato Stochov   1 : 4  ( 1 : 1 )
  IV. kolo Okresní soutěže I. třídy futsalu - Stochov, městská sportovní hala
                 Hrdlička

První poločas byl vyrovnaný jak vývojem skóre, tak i hrou. Ve druhém poločase však soupeř předčil naše hráče nejen v rychlosti, ale i v kombinaci a zakončení a po pěkných útočných akcích třemi brankami zaslouženě zvítězil.

09.11.2013 I. HRACÍ DEN OKRESNÍHO PŘEBORU FUTSALU

1. DFK Slaný "B" - SK OMASK KOVO Kladno   2 : 2  ( 1 : 1 )
  I. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Špalek, Janků
  Sestava : Hrdlička - Špalek, Káranský, Střela - Vančata, Machač D.j.,Janků, Poupě

V utkání vyrovnaných soupeřů se v 10. minutě prvního poločasu brankově prosadili hráči DFK. Naše odpověď se dostavila až v poslední minutě prvního dějství. Druhý poločas byl dlouho vyrovnaný  a bez brankového vyjádření, ale zhruba 5 minut před koncem zaskočil za našeho překonaného brankáře na brankové čáře náš obránce a rukou míč vyrazil do autu. Nemohlo následovat nic jiného než vyloučení a penalta. Soupeř penaltu suveréně proměnil a nedlouho před koncem zápasu se tak dostal do vedení. Naštěstí naši hráči z poslední akce zápasu několik vteřin před koncem zápasu vyrovnali.

SK Jarpice - SK OMASK KOVO Kladno   5 : 6  ( 3 : 2 )
  II. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Vančata 2, Střela 2, Poupě, Janků
  Sestava : Hrdlička - Machač D.j., Káranský, Střela - Vančata, Janků, Poupě

Do zápasu jsme vstoupili tragicky a v 9. minutě jsme prohrávali již 0 : 3. Teprve potom jsme se "probudili" a do konce prvního poločasu jsme snížili na rozdíl jedné branky. V 7. minutě druhého poločasu jsme vyrovnali, ale soupeř během dalších dvou minut dvakrát skóroval a my museli opět dotahovat. Náš závěrečný nápor byl úspěšný a znamenal vyrovnání stavu a zhruba 10 vteřin před koncem zápasu i rozhodující branku.

02.11.2013 I. HRACÍ DEN OKRESNÍ SOUTĚŽE I. TŘÍDY FUTSALU

FK Kročehlavy - SK OMASK KOVO Kladno "B"   4 : 1  ( 0 : 0 )
  I. kolo Okresní soutěže I. třídy futsalu - Stochov, městská sportovní hala
  Branky : Káranský
  Sestava : Hrdlička - Káranský, Vančata, Kučera, Janků, Mestek

K prvnímu zápasu nové sezóny se naše "B" mužstvo sešlo v dosti oslabené sestavě. Mírnou převahu soupeře jsme v prvním poločase eliminovali solidní obranou, ze které jsme vyráželi do rychlých protiútoků. Naše největší šance na vstřelení branky však skončila jen na tyčce soupeřovy branky. Ve 4. minutě druhého poločasu jsme inkasovali branku po velice přísně nařízené penaltě a ve snaze o vyrovnání jsme v 11. minutě zapomněli na "zadní vrátka" a soupeř se dostal do dvoubrankového vedení. O minutu později jsme sice snížili, ale protivník nás dvěma góly opět potrestal za naši nezajištěnou útočnou hru.

FCB Švermov - SK OMASK KOVO Kladno "B"   1 : 2  ( 0 : 1 )
  II. kolo Okresní soutěže I. třídy futsalu - Stochov, městská sportovní hala
  Branky : Kučera, Káranský

Vyrovnaný zápas, ve kterém jsme možná díky větší bojovnosti nakonec slavili vítězství my. Vedení jsme se ujali ve 12. minutě po individuální akci. Soupeři se podařilo vyrovnat v 10. minutě druhého poločasu po vyšachování naší obrany. Necelé 3 minuty před koncem zápasu jsme poměrně šťastně překonali soupeřova brankáře a tento náskok jsme i díky výše zmíněné bojovnosti udrželi až do konce zápasu.

22.10.2013

První hrací den Okresního přeboru 2013/2014 odehraje naše "A" mužstvo v sobotu 9.11.2013 ve sportovní hale BIOS ve Slaném. Naše "B" mužstvo se prvně v této sezóně představí již v sobotu 2.11.2013 v Okresní soutěži I.třídy ve sportovní hale na Stochově.

01.10.2013 Od října 2013 se tréninky budou konat vždy v pátek od 17,30 hod. do 19,00 hod. v hale BIOS vedle zimního stadiónu.