ROZPISY UTKÁNÍ   TABULKY  HRÁČSKÉ BILANCE

KLC Klobuky - SK OMASK KOVO Kladno   1 : 11  ( 1 : 4 )
  XXI. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Kučera 3, Střela 3, Machač D.j.3, Hnízdil, Suchý M.
  Sestava : Hrdlička - Machač D.j., Střela, Hnízdil, Kučera, Suchý M.

Přestože se soupeř dostal do vedení hned na začátku zápasu, další průběh hry byl zcela v naší režii a především ve druhém poločase se proměnil v naši exhibici.

1. FC Slavoj Kladno - SK OMASK KOVO Kladno   7 : 1  ( 4 : 0 )
  XXII. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Střela

Poslední utkání této sezóny se nám příliš nevydařilo. Soupeř nás jasně přehrával a čestný gól nám povolil až v úplném závěru zápasu.

24.3.2012 X. HRACÍ DEN OKRESNÍ SOUTĚŽE I. TŘÍDY FUTSALU

FC Meiller Slaný - SK OMASK KOVO Kladno "B"   2 : 3  ( 0 : 0 )
  XXI. kolo Okresní soutěže I. třídy futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Střela 2, Machač D.j.
  Sestava : Hrdlička - Střela, Sokol, Komhäuser - Kučera, Vančata, Machač D.j., Herlík

V existenčním zápase měl náš "B" tým od prvních minut jasnou převahu, ale brankář soupeře byl v prvním poločase nepřekonatelný. I ve druhém poločase jsme soupeře přehrávali, ale v 19. minutě zápasu jsme dvakrát chybovali v kombinaci a soupeř trestal. Naštěstí jsme téměř vzápětí konečně skórovali a 5 minut před koncem zápasu vyrovnali. Remíza nám však nestačila na udržení v soutěži. Naši hráči příkladně zabojovali a 3.minuty před koncem zápasu jsme po pěkné souhře překonali soupeřovu obranu i brankáře potřetí a v hektickém závěru vítězství udželi.

FC Tatran Zlonice "B" - SK OMASK KOVO Kladno "B"   0 : 7  ( 0 : 3 )
  XXII. kolo Okresní soutěže I. třídy futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Machač D.j.2, Vančata 2, Kučera, Herlík, Sokol

Oslabený soupeř nebyl pro naše hráče povzbuzené předchozí výhrou žádnou překážkou. Celý zápas nebylo o našem vítězství žádných pochyb, tajenkou byla jen výše skóre. Náš "B" tým tak po rozpačitém průběhu soutěže nakonec uspěl a i pro další sezónu může bojovat v této soutěži.

17.03.2012 IX. HRACÍ DEN OKRESNÍHO PŘEBORU FUTSALU

SK OMASK KOVO Kladno - RSC Čechie Slaný "B"   5 : 2  ( 4 : 0 )
  XIX. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Střela 3, Kučera 2
  Sestava : Hrdlička - Machač D.j., Střela, Machač J.j., Kučera, Sokol

Svoji jasnou převahu jsme vyjádřili brankově především v prvním poločase. Druhý poločas se již víceméně dohrával jen z povinnosti.

SK OMASK KOVO Kladno - FCB Švermov   8 : 4  ( 4 : 2 )
  XX. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Střela 4, Kučera 2, Machač J.j., Sokol

I v tomto utkání jsme soupeře přehrávali, ale stačilo malé zaváhání v prvních minutách druhého poločasu a soupeř snížil na rozdíl jediného gólu. V dalším průběhu utkání jsme ale opět převzali iniciativu na svoji stranu a jednoznačně zvítězili.

10.3.2012 IX. HRACÍ DEN OKRESNÍ SOUTĚŽE I. TŘÍDY FUTSALU

SK OMASK KOVO Kladno "B" - MCE Slaný "B"   4 : 4  ( 3 : 2 )
  XIX. kolo Okresní soutěže I. třídy futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Střela 2, Sokol, Vančata
  Sestava : Hrdlička - Střela, Machač D.j., Sokol - Kučera, Vančata, Šašek

Začátek zápasu nám vyšel náramně. Dvěma góly během prvních čtyř minut jsme soupeře zaskočili Ne však nadlouho, v 7. minutě bylo, i díky našim chybám v obraně, vyrovnáno. Do vedení jsme šli opět v 9. minutě a tak skončil i první poločas. Po přestávce nás soupeř začal přehrávat, brzy vyrovnal a 3 minuty před koncem zápasu šel i do vedení. Remízu jsme zachránili brankou v posledních vteřinách zápasu.

SK OMASK KOVO Kladno "B" - Olympik Mělník "C"   3 : 2  ( 1 : 2 )
  XX. kolo Okresní soutěže I. třídy futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Střela 2, Sokol
  Před tímto zápasem bylo jasné, že pokud chce náš "B" tým reálně pomýšlet na záchranu v této soutěži, musí v tomto klání zvítězit. První branku jsme sice již ve 2. minutě vstřelili my, ale soupeř do poločasu skóre otočil. V trochu nervózním druhém poločase se nám nejdříve v 17. minutě zápasu podařilo po pěkné akci vyrovnat a 2 minuty před koncem zápasu vstřelit rozhodující třetí banku. V úplném závěru zápasu jsme se dokázali ubránit zoufalému náporu hráčů Olympiku a získali jsme tak důležité 3 body do tabulky soutěže.

03.03.2012 VIII. HRACÍ DEN OKRESNÍHO PŘEBORU FUTSALU

AC Sparta Slaný - SK OMASK KOVO Kladno   5 : 2  ( 2 : 0 )
  XVI. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Střela, Kučera
  Sestava : Hrdlička - Machač D.j., Střela, Hnízdil - Machač J.j., Kučera, Suchý M.

I když jsme především v prvním poločase hráli s favoritem minimálně vyrovnanou partii, skóroval jen soupeř. Ve druhé půli se soupeř s vědomím náskoku rozehrál a nedal našim hráčům šanci zvrátit utkání ve svůj prospěch

FC Tatran Zlonice - SK OMASK KOVO Kladno   3 : 3  ( 2 : 1 )
  XVII. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Kučera, Machač J.j., Suchý M.

Druhé utkání tohoto hracího dne bylo velmi vyrovnané a mělo i slušnou futsalovou úroveň. Po prvním těsně prohraném poločase jsme stále častěji ohrožovali branku soupeře a ve 23. minutě zápasu se nám podařilo vyrovnat. Hráči Zlonic šli ještě ve 25. minutě do vedení, ale konečné slovo v podobě vyrovnávací branky v poslední minutě zápasu jsme měli po zásluze my.

JIKO Kralupy n. Vlt. - SK OMASK KOVO Kladno   1 : 6  ( 1 : 2 )

XVIII. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
   Branky : Střela 4, Suchý M.2

Soupeř s námi držel krok jen v prvním poločase. Ve druhém poločase jsme již jasně dominovali a závěr zápasu se proměnil v naší exhibici.

25.2.2012 VIII. HRACÍ DEN OKRESNÍ SOUTĚŽE I. TŘÍDY FUTSALU

1. DFK Slaný "B" - SK OMASK KOVO Kladno "B"   4 : 1  ( 3 : 0 )
  XVII. kolo Okresní soutěže I. třídy futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Hrdlička
  Sestava : Suchý J. - Machač D.j., Sokol, Kučera, Vančata, Hrdlička

Opět jsme hráli v poněkud "slepené" sestavě. První poločas jsme odehráli na pohled vyrovnanou partii, přesto střelecká produktivita byla na straně soupeře. Ve druhé časti hry se nám již vývoj zápasu zvrátit nepodařilo.

SK Slatina - SK OMASK KOVO Kladno "B"   5 : 4  ( 4 : 3 )
  XVIII. kolo Okresní soutěže I. třídy futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Kučera 2, Vančata, Hrdlička

Lídra soutěže jsme v tomto utkání dokázali pořádně potrápit, ale konečné slovo v podobě vítězné branky měl přece jen ve 24. minutě zápasu soupeř. Pravdou je, že jeho výhra byla dle předvedené hry během celého zápasu zasloužená.

18.02.2012 VII. HRACÍ DEN OKRESNÍHO PŘEBORU FUTSALU

SK OMASK KOVO Kladno - Dynamo Kladno   3 : 1  ( 0 : 0 )
  XIV. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Šašek, Hrdlička, Radosta
  Sestava : Suchý J. - Machač D.j., Suchý M., Vosyka - Šašek, Radosta, Hrdlička

Po bezgólovém prvním poločase se naši útočníci třikrát prosadili v rozmezí osmi minut druhé půle. Soupeř dokázal jen tři minuty před koncem zápasu snížit na konečný rozdíl skóre.

SK OMASK KOVO Kladno - PK Třebusice "B"   2 : 1  ( 2 : 1 )
  XV. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Radosta, Šašek

Proti druhému týmu tabulky naše hra vycházela z přísné defenzívy, která ovšem nevylučovala rychlé protiútoky. Ty se nám dokonale vydařily v 6. a 11. minutě prvního poločasu jako odpověď na soupeřův gól ze 4. minuty. Ve zbytku zápasu jsme díky kvalitní obraně a výbornému výkonu našeho brankáře dokázali vedení udržet a zvítězit.

11.2.2012 VII. HRACÍ DEN OKRESNÍ SOUTĚŽE I. TŘÍDY FUTSALU

SK OMASK KOVO Kladno "B" - FC Brandýsek "B"   3 : 4  ( 2 : 2 )
  XV. kolo Okresní soutěže I. třídy futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Machač J.j.2, Kulhánek
  Sestava : Hrdlička - Kulhánek, Káranský, Komhäuser, Machač J.j.
  Celý zápas jsme odehráli bez střídání, což se v závěru projevilo a soupeř cca minutu před koncem rozhodl o svém vítězství. Je velká škoda, že někteří hráči "B" týmu dávají přednost jiným aktivitám a o futsal již zřejmě nejeví zájem.

SK OMASK KOVO Kladno "B" - TEFAL Bohemia Praha   3 : 3  ( 2 : 1 )
  XVI. kolo Okresní soutěže I. třídy futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Machač J.j.3
  Sestava : Hrdlička - Kulhánek, Komhäuser, Machač J.j.

Jelikož se v závěru našeho prvního zápasu zranil Karel Káranský, museli jsme celý zápas odehrát jen se třemi hráči v poli. Naši hráči se nesmířili s předpokládanou jasnou poráž kou a díky velké bojovnosti, nasazení a v neposlední řadě vyzrálou taktickou hrou nedovolili soupeři téměř celý zápas využít tuto dlouhodobou "přesilovku". Naopak z rychlých protiútoků jsme dokázali skórovat a v 19. minutě zápasu jsme dokonce vedli 3 : 1. V koncovce zápasu, kdy našim hráčům již docházeli i poslední zbytky sil se soupeř přece jen částečně prosadil a vyrovnal. Výkon našich hráčů byl však obdivuhodný a tato remí za má, i když ne bodově, příchuť velkého sportovního vítězství.

04.02.2012 VI. HRACÍ DEN OKRESNÍHO PŘEBORU FUTSALU

1. FC US Bresson - SK OMASK KOVO Kladno   6 : 1  ( 3 : 0 )
  XII. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Káranský
  Sestava : Suchý J. - Machač D.j., Káranský, Hnízdil, Sokol, Radosta
  Dva hráči v trestu, někteří další zraněni nebo nemocní - tvrdá realita před tímto hracím dnem Okresního přeboru. Naší okleštěné sestavě nelze upřít snahu, ale soupeř byl nad její síly a zaslouženě zvítězil.

FC Foboz Slaný "B" - SK OMASK KOVO Kladno   5 : 5  ( 2 : 1 )
  XIII. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Radosta 2, Sokol, Hnízdil, Káranský

Náš oslabený tým v tomto zápase dokázal skoro nemožné.Po prohraném prvním poločase otočil po přestávce vývoj zápasu a ještě cca minutu před koncem vedl. Soupeř sice vyrovnal, ale remíza je za stávající situace určitě úspěchem.

28.1.2012 VI. HRACÍ DEN OKRESNÍ SOUTĚŽE I. TŘÍDY FUTSALU

SK OMASK KOVO Kladno "B" - SK Hotel Kladno   5 : 0  ( 2 : 0 )
  XII. kolo Okresní soutěže I. třídy futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Kučera 3, Hrdlička, Sokol
  Sestava : Suchý J. - Machač D.j., Káranský, Komhäuser, Sokol - Machač J.j., Kučera,
                Hrdlička

Díky kvalitní obraně a skvělým zákrokům našeho brankáře jsme v tomto utkání udrželi čisté konto a protože útok dokázal proměnit alespoň některé z našich šancí, zaslouženě jsme zvítězili.

SK OMASK KOVO Kladno "B" - SK Jarpice   5 : 1  ( 4 : 1 )
  XIII. kolo Okresní soutěže I. třídy futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Machač J.j.2, Hrdlička 2, Sokol
                Hrdlička

I ve druhém utkání tohoto hracího dne jsme vycházeli ze zabezpečené obrany a jelikož jsme se opět dokázali, především v prvním poločase, prosadit střelecky, byla radost z konečného vítězství a 3 důležitých bodů na naší straně.

SK OMASK KOVO Kladno "B" - FK Kročehlavy   2 : 4  ( 1 : 2 )
  XIV. kolo Okresní soutěže I. třídy futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Káranský, Hrdlička
                Hrdlička

V prvním poločase jsme ještě drželi se soupeřem krok, ale ve druhém poločase již síly docházely a soupeř zvýšil svůj náskok až na 1 : 4. Náš závěrečný nápor přinesl již jen zkorigování konečného výsledku.

21.01.2012 V. HRACÍ DEN OKRESNÍHO PŘEBORU FUTSALU

SK OMASK KOVO Kladno - KLC Klobuky   0 : 4  ( 0 : 1 )
  X. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : -
  Sestava : Hrdlička - Machač J.j., Vosyka, Machač D.j. - Hnízdil, Radosta, Kučera

V prvním poločase jsme nehráli špatně, ale dát gól byl neřešitelný úkol, přestože šancí bylo víc než dost. Vstřelit branku se nepodařilo ani ve druhém dějství, soupeř naopak dokázal svůj náskok navýšit a jednoznačně zvítězit.

SK OMASK KOVO Kladno - 1. FC Slavoj Kladno   6 : 3  ( 2 : 3 )
  XI. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Radosta, Machač J.j.2, Hnízdil
  Sestava : Hrdlička - Hnízdil, Vosyka, Machač D.j. - Machač J.j., Radosta, Kučera

Po necelých 10. minutách jsme prohrávali 0 : 3 a nezbývalo nic jiného než si vzít oddechový čas a trochu si "popovídat". Povedlo se, najednou jsme byli bojovnějším a postupem času i lepším mužstvem, které již nedovolilo soupeři vsítit branku a konečně dokázalo své šance proměnit a zvrátit vývoj zápasu ve svůj prospěch.

14.1.2012 V. HRACÍ DEN OKRESNÍ SOUTĚŽE I. TŘÍDY FUTSALU

SK OMASK KOVO Kladno "B" - FC Meiller Slaný   0 : 1  ( 0 : 0 )
  X. kolo Okresní soutěže I. třídy futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : -
  Sestava : Hrdlička - Machač D.j., Sokol, Herlík - Kučera, Střela, Káranský

V prvním poločase jsme nedokázali svoji převahu vyjádřit gólově. Po změně stran soupeř přidal a po rohovém kopu a zaváhání naší obrany vstřelil ve 24. minutě zápasu jedinou a rozhodující branku zápasu.

SK OMASK KOVO Kladno "B" - FC Tatran Zlonice "B"   1 : 5  ( 1 : 3 )
  XI. kolo Okresní soutěže I. třídy futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Sokol

Naši jedinou branku tohoto hracího dne jsme vsítili hned v první minutě zápasu. Soupeř vyrovnal v osmé minutě a potom přišla pohroma - vyloučení našeho hráče za urážku rozhodčího a gól v naší síti při přesilovce Zlonic. Náš oslabený tým bojoval, ale v závěru zápasu již síly docházely a soupeř tak pohodlně dokráčel k zisku vítězných bodů.

07.01.2012 IV. HRACÍ DEN OKRESNÍHO PŘEBORU FUTSALU

RSC Čechie Slaný "B" - SK OMASK KOVO Kladno   1 : 4  ( 1 : 1 )
  VIII. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Machač J.j.2, Hnízdil, Střela
  Sestava : Hrdlička - Machač J.j., Kulhánek, Střela, Sokol - Hnízdil, Machač D.j., Suchý M.,
                Kučera

Zápas pro nás začal nešťastně. V 5. minutě jsme si dali vlastní branku a přestože jsme v dalším průběhu prvního poločasu měli jasnou převahu, vyrovnání přišlo až ve 12. minutě. Ve druhém poločase jsme třikrát skórovali a rozhodli o našem zaslouženém vítězství.

FCB Švermov - SK OMASK KOVO Kladno   1 : 7  ( 0 : 5 )
  IX. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Střela 2, Machač J.j.2, Kučera 2, Suchý M.
  Sestava : Hrdlička - Machač J.j., Kulhánek, Střela, Sokol - Hnízdil, Machač D.j., Suchý M.,
                Kučera

Od prvních minut naši hráči soupeře jasně přehrávali a tak již v první půli bylo rozhodnuto o vítězi tohoto souboje.

17.12.2011 IV. HRACÍ DEN OKRESNÍ SOUTĚŽE I. TŘÍDY FUTSALU

MCE Slaný "B" - SK OMASK KOVO Kladno "B"   4 : 1  ( 1 : 1 )
  VIII. kolo Okresní soutěže I. třídy futsalu - Slaný, hala BIOS
  Sestava : Suchý M. - Střela, Sokol, Káranský - Kučera, Radosta, Vančata

Se soupeřem jsme drželi krok jen v prvním poločase, ve druhém již skórovali jen hráči rezervy MCE Slaný.

Olympik Mělník "C" - SK OMASK KOVO Kladno "B"   6 : 2  ( 3 : 2 )
  IX. kolo Okresní soutěže I. třídy futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Sokol, Kučera

I ve druhém zápase tohoto hracího dne jsme se soupeřem dokázali hrát rovnocenou partii jen v prvním poločase. Především závěr zápasu jsme nezvládli a tak soupeř nakonec zaslouženě zvítězil.

10.12.2011 III. HRACÍ DEN OKRESNÍHO PŘEBORU FUTSALU

SK OMASK KOVO Kladno - AC Sparta Slaný   4 : 5  ( 1 : 2 )
  V. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Kučera 3, Machač J.j.
  Sestava : Hrdlička - Machač J.j., Střela, Káranský - Kučera, Machač D.j., Suchý M.,
                 Hnízdil

Ve velice zajímavém a vyrovnaném utkání jsme se dostali v 5. minutě do vedení, ale poločas jsme o branku prohráli. Ve druhém poločase nejdříve soupeř navýšil svůj náskok, 2. minuty před koncem zápasu se však našim hráčům podařilo srovnat skóre, ale poslední slovo měli hráči Sparty. Přes porážku je nutno výkon našeho týmu hodnotit kladně.

SK OMASK KOVO Kladno - FC Tatran Zlonice   3 : 3  ( 1 : 1 )
  VI. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Kučera, Machač J.j., Střela
                 Hnízdil

I tento zápas měl poměrně slušnou futsalovou úroveň. Přestože jsme v zápase dvakrát vedli, soupeř nakonec vyrovnal a výsledná dělba bodů byla zřejmě spravedlivá.

SK OMASK KOVO Kladno - JIKO Kralupy n. Vlt.   4 : 6  ( 1 : 4 )
  VII. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Střela 2, Kučera, Káranský
                 Hnízdil

Jestliže jsme v předchozích zápasech tohoto hracího dne produkovali celkem slušný futsal, pak začátek tohoto zápasu nás zastihl ve velkém útlumu. Během 13. minut prvního poločasu jsme čtyřikrát inkasovali a naše hra jak dopředu, tak dozadu neměla ani zdaleka parametry okresního přeboru. Malou jiskřičku naděje jsme vykřesali gólem v poslední minutě první půle. Po změně stran jsme po mohutném náporu snížili až na rozdíl jediné branky, soupeř však po naší chybě také skóroval a taktickou hrou si vítězství již nedal vzít.

03.12.2011 III. HRACÍ DEN OKRESNÍ SOUTĚŽE I. TŘÍDY FUTSALU

SK OMASK KOVO Kladno "B" - 1. DFK Slaný "B"   0 : 3  ( 0 : 2 )
  V. kolo Okresní soutěže I. třídy futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : -
  Sestava : Suchý J. - Machač D.j., Herlík, Vančata - Kučera, Radosta, Hrdlička, Kanalas

Soupeř byl lepší, ale k jeho jasnému vitězství hodně pomohla naše neschopnost vstřelit branku i z vyložených příležitostí.

SK OMASK KOVO Kladno "B" - SK Slatina   2 : 3  ( 0 : 1 )
  VI. kolo Okresní soutěže I. třídy futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Hrdlička, Radosta

Opět se dá konstatovat, že nemůžeme dát gól ani z těch nejvyloženějších pozic a když k tomu připočteme velmi "nepřesný" výkon sudího Pavlíka, pak je i v utkání, kde máme minimálně optickou převahu, téměř nemožné zvítězit.

SK Hotel Kladno - SK OMASK KOVO Kladno "B"   4 : 5  ( 2 : 3 )
  VII. kolo Okresní soutěže I. třídy futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Kučera 2, Kanalas 2, Vančata
  Sestava : Suchý J. - Herlík, Vančata, Hrdlička - Kučera, Radosta, Kanalas

Po celý zápas jsme si udržovali mírnou převahu jak herně, tak i ve skóre. Je jen škoda, že jsme během posledních dvou minut dvakrát inkasovali, což bylo zaviněno naší nižší koncentrací a poněkud laxním přístupem některých hráčů k závěru zápasu.

26.11.2011 II. HRACÍ DEN OKRESNÍHO PŘEBORU FUTSALU

Dynamo Kladno - SK OMASK KOVO Kladno   2 : 9  ( 1 : 2 )
  III. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Kulhánek 3, Střela 2, Kučera 2, Sokol 2
  Sestava : Hrdlička - Střela, Sokol, Kulhánek, Vosyka - Kučera, Machač D.j., Radosta

Již ve 3. minutě zápasu jsme inkasovali, ale naštěstí jsme ještě v téže minutě vyrovnali. Do konce poločasu jsme sice měli převahu, ale brankové vyjádření se podařilo jen jednou. Začátek druhého poločasu se vydařil lépe soupeři, který v 18. minutě zápasu vyrovnal. Od této chvíle jsme však převzali otěže zápasu jednoznačně my a závěr zápasu se proměnil v naši exhibici, která byla vyjádřena i pěknými brankami po pohledných kombinacích.

PK Třebusice "B" - SK OMASK KOVO Kladno   5 : 3  ( 3 : 2 )
  IV. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Střela, Machač D.j., Radosta

Začátky zápasů se nám vůbec nedaří, tentokrát jsme již v 6. minutě prohrávali rozdílem dvou branek. Zlepšenou hrou jsme dokázali ve 13. minutě vyrovnat, ale gól "do šatny" poslal opět do vedení soupeře. Po přestávce jsme brzy vyrovnali na 3 : 3, ale množství šancí před oběma brankami dokázali do konce zápasu využít jen hráči Třebusic.

19.11.2011 II. HRACÍ DEN OKRESNÍ SOUTĚŽE I. TŘÍDY FUTSALU

FC Brandýsek "B" - SK OMASK KOVO Kladno "B"   8 : 0  ( 4 : 0 )
  III. kolo Okresní soutěže I. třídy futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : -
  Sestava : Hrdlička - Střela, Komhäuser, Sokol, Káranský - Šašek, Kučera, Mestek

Zápas byl zcela v režii soupeře a to i díky naší neschopnosti vstřelit branku..

TEFAL Bohemia Praha - SK OMASK KOVO Kladno "B"   9 : 3  ( 5 : 1 )
  IV. kolo Okresní soutěže I. třídy futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Kanalas 2, Střela
  Sestava : Hrdlička - Střela, Komhäuser, Sokol, Káranský - Šašek, Kučera, Mestek,
                 Kanalas

Začátek zápasu - katastrofa. Během dvou minut jsme prohrávali po hloupých chybách o dvě branky. Mírné zlepšení našeho výkonu nastalo až ve druhém poločase za stavu 5 : 1 pro TEFAL. Snížení na 5 : 3 ve 20.. minutě zápasu však bylo snad naším jediným pozitivem tohoto duelu. Posledních 10 minut bylo na palubovce jen jedno futsalové mužstvo, a to mužstvo soupeře, které celý zápas odehrálo jen s jedním střídajícím hráčem. Celkové hodnocení nelze napsat, neboť patřičná slova se na tyto stránky nehodí.

12.11.2011 I. HRACÍ DEN OKRESNÍHO PŘEBORU FUTSALU

SK OMASK KOVO Kladno - 1. FC US Bresson   5 : 0
  I. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : kontumace
  Sestava : -

Soupeř se bohužel nedostavil a tak došlo ke kontumaci a zřejmě i k vyloučení mužstva 1. FC US Bresson ze soutěže.

SK OMASK KOVO Kladno - FC Foboz Slaný "B"   2 : 5  ( 1 : 4 )
  II. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Vančata, Kučera
  Sestava : Suchý J. - Herlík, Suchý M., Machač D.j. - Hrdlička, Kučera, Vančata

Naše kombinovaná sestava nedokázala pokořit soupeře, který byl téměř celý zápas ve většině činností lepší a zaslouženě zvítězil. Našim hráčům nelze upřít snahu a bojovnost, ale tři branky v rozpětí dvou minut v závěru prvního poločasu byly rozhodující.

05.11.2011 I. HRACÍ DEN OKRESNÍ SOUTĚŽE I. TŘÍDY FUTSALU

SK Jarpice - SK OMASK KOVO Kladno "B"   6 : 4  ( 1 : 2 )
  I. kolo Okresní soutěže I. třídy futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Hrdlička 3, Mestek
  Sestava : Suchý J. - Střela, Komhäuser, Machač D.j. - Hrdlička, Kučera, Mestek

Začátek zápasu se nám nevydařil, již ve druhé minutě jsme inkasovali. Brzy jsme však vyrovnali hru a v 7. minutě i skóre. Do konce poločasu se nám dokonce podařilo jít do vedení. Začátek druhé půle patřil také nám a díky zvýšenému důrazu a střelecké pohotovosti našeho útočníka Jirky Hrdličky jsme se dostali do dvoubrankového vedení. Soupeř ale nerezignoval a během jedné minuty se dvakrát prosadil a bylo vyrovnáno. V 19. minutě jsme šli opět do vedení, ale poslední tři minuty zápasu jsme prostě nezvládli. Soupeř využil naše individuální chyby v obraně a třemi brankami rozhodl zápas ve svůj prospěch.

FK Kročehlavy - SK OMASK KOVO Kladno "B"   3 : 10  ( 0 : 8 )
  II. kolo Okresní soutěže I. třídy futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Střela 4, Hrdlička 3, Kučera 3

Druhý zápas tohoto hracího dne se pro nás od počátku vyvíjel velmi příznivě. Již v první minutě jsme dokázali vstřelit dva góly. Celý první poločas jsme měli jasnou převahu a góly v soupeřově brance přibývaly. Druhý poločas jsme přece jen pod dojmem vysokého vedení zvolnili a nechali soupeře mírně zkorigovat konečné skóre.

23.10.2011

První hrací den Okresního přeboru 2011/2012 odehraje naše "A" mužstvo v sobotu 12.11.2011 v hale BIOS ve Slaném. Naše "B" mužstvo se představí, také v hale BIOS ve Slaném, již v sobotu 5.11.2011 v Okresní soutěži I.třídy.