ROZPISY UTKÁNÍ   TABULKY  HRÁČSKÉ BILANCE

03.04.2011 XI. HRACÍ DEN OKRESNÍ SOUTĚŽE II. TŘÍDY FUTSALU

FC Krakovec - SK OMASK KOVO Kladno "B"   0 : 2  ( 0 : 1 )
  XX. kolo Okresní soutěže II. třídy futsalu - Stochov, městská sportovní hala
  Branky : Střela 2
  Sestava : Hrdlička - Střela, Sokol, Machač D.j. - Vančata, Suchý M., Komhäuser

Po celý zápas jsme si udržovali mírnou převahu, kterou jsme vyjádřili alespoň vstřelením dvou branek a tím pádem i ziskem 3 bodů.

FT Nové Strašecí - SK OMASK KOVO Kladno "B"   6 : 3  ( 1 : 3 )
  XXI. kolo Okresní soutěže II. třídy futsalu - Stochov, městská sportovní hala
  Branky : Střela 3

Na rozdíl od prvního poločasu jsme ve druhém velice špatně bránili a soupeř nabídnuté šance dokonale využil.

02.04.2011 X. HRACÍ DEN OKRESNÍHO PŘEBORU FUTSALU

SK OMASK KOVO Kladno - AC Sparta Slaný   7 : 2  ( 4 : 2 )
  XXI. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Střela 4, Vančata 2, Hrdlička
  Sestava : Suchý J. - Střela, Suchý M., Machač D.j. - Hrdlička, Vančata, Mestek

Brzy jsme vedli a náš náskok se postupně zvětšoval, takže konečným výsledkem bylo jasné vítězství nad poněkud oslabeným soupeřem.

SK OMASK KOVO Kladno - FCB Švermov   5 : 8  ( 4 : 4 )
  XXII. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Střela 2, Hrdlička 2, Vančata

Ve vyrovnaném zápase předvedl soupeř ohrožený sestupem především ve druhém poločase větší vůli po vítězství a zaslouženě získal důležité 3 body.

27.03.2011 X. HRACÍ DEN OKRESNÍ SOUTĚŽE II. TŘÍDY FUTSALU

SK OMASK KOVO Kladno "B" - FK Union Slaný "B"   4 : 2  ( 2 : 1 )
  XVIII. kolo Okresní soutěže II. třídy futsalu - Stochov, městská sportovní hala
  Branky : Střela 2, Hrdlička, Vančata
  Sestava : Suchý J. - Střela, Machač D.j., Komhäuser, Sokol - Vančata, Hrdlička, Mestek,
                 Suchý M.

Proti tabulkově lepšímu týmu podalo naše "B" mužstvo velmi dobrý výkon, který gradoval ve druhém poločase jak herně, tak i po taktické stránce.

SK OMASK KOVO Kladno "B" - FC Velká Buková   1 : 2  ( 0 : 1 )
  XIX. kolo Okresní soutěže II. třídy futsalu - Stochov, městská sportovní hala
  Branky : Vančata
                 Suchý M.

Na rozdíl od prvního zápasu tohoto hracího dne jsme nezvládli začátek a i přes značnou převahu, především ve druhém poločase, jsme nedokázali vstřelit branky ani z vyložených šancí a soupeř tak poměrně šťastně zvítězil.

19.03.2011 IX. HRACÍ DEN OKRESNÍHO PŘEBORU FUTSALU

FC Tatran Zlonice - SK OMASK KOVO Kladno   1 : 4  ( 1 : 3 )
  XIX. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Střela 2, Suchý M., Vosyka
  Sestava : Hrdlička - Vosyka, Zýka, Střela, Halwiger - Machač D.j., Suchý M., Mestek,
                 Komhäuser

Po matném vstupu do zápasu se naši hráči vschopili a během čtyř minut otočili vývoj zápasu třemi brankami ve svůj prospěch. Když jsme vstřelili v první minutě druhého poločasu naši čtvrtou branku, bylo jen nutné tento zápas v klidu dohrát...

KLC Klobuky - SK OMASK KOVO Kladno   4 : 4  ( 1 : 0 )
  XX. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : -
                 Komhäuser

Začátek zápasu nám opět nevyšel a soupeř se dostal v 9. minutě do jednobrankového vedení. Tento stav i přes naši snahu vyrovnat se do konce prvního poločasu nezměnil. Druhý poločas byl na branky daleko bohatší a i když jsme se dvakrát dostali do dvoubrankového vedení, soupeř vždy dokázal vyrovnat.

13.03.2011 IX. HRACÍ DEN OKRESNÍ SOUTĚŽE II. TŘÍDY FUTSALU

1. FC Vraný - SK OMASK KOVO Kladno "B"   4 : 5  ( 2 : 3 )
  XVI. kolo Okresní soutěže II. třídy futsalu - Stochov, městská sportovní hala
  Branky : Vosyka 2, Vančata 2, Mestek
  Sestava : Hrdlička - Vosyka, Zýka, Komhäuser - Vančata, Machač D.j., Mestek

Přestože jsme měli od začátku zápasu minimálně optickou převahu, na výsledkové tabuli svítil  v 9. minutě stav 2 : 0 ve prospěch našeho soupeře. Závěr prvního poločasu ale patřil nám a třemi přesnými zásahy jsme skóre otočili. Druhý poločas, který byl herně vyrovnaný, již nic nezměnil na našem vítězství.

Sokol Dobřichovice - SK OMASK KOVO Kladno "B"   5 : 0  ( 2 : 0 )
  XVII. kolo Okresní soutěže II. třídy futsalu - Stochov, městská sportovní hala
  Branky : -

Ve druhém zápase tohoto hracího dne jsme dostali pořádnou lekci od mladého ambiciózního týmu Dobřichovic, který nás přehrál ve všech činnostech. Je jen škoda, že chování některých jejich hráčů nebylo vždy v duchu sportovního zápolení.

05.03.2011 VIII. HRACÍ DEN OKRESNÍHO PŘEBORU FUTSALU

Dynamo Kladno - SK OMASK KOVO Kladno   3 : 2  ( 1 : 0 )
  XVI. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Vosyka, Střela
  Sestava : Hrdlička - Střela, Kulhánek, Vosyka, Zýka - Machač D.j., Vančata, Sokol

Naše marodka se přece jen částečně vyprázdnila a mužstvo tak nastoupilo k zápasům tohoto hracího termínu v téměř kompletní sestavě. Hra však tomu vůbec neodpovídala. Spíše se zdálo, že naši hráči spolu hrají poprvé v životě. Po druhé inkasované brance v 18. minutě zápasu jsme sice dokázali v rozmezí 21. a 23. minuty vyrovnat, ale poslední slovo měl necelé 3 minuty před koncem soupeř a zaslouženě zvítězil.

JIKO Kralupy n. Vlt. - SK OMASK KOVO Kladno   4 : 0  ( 2 : 0 )
  XVII. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : -

Jestliže jsme v prvním zápase tohoto hracího dne nepodali dobrý výkon, v tomto zápase jsme hráli vyloženě špatně. Nelze vyjmenovávat všachny negativa, která náš výkon provázela. Jedno je však jasné na první pohled - bez vstřeleného gólu se vyhrát nedá. Soupeř, který hrál velmi disciplinovaně, si v pohodě dokráčel pro zisk tří bodů.

SK OMASK KOVO Kladno - 1. DFK Slaný "B"   4 : 4  ( 0 : 2 )
  XVIII. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Střela 3, Sokol

V prvním poločase, stejně jako v obou předchozích zápasech, jsme nedokázali vstřelit ani jednu branku. Když soupeř vstřelil v 18. minutě zápasu již třetí branku, zdálo se, že i tento zápas je již ztracen. Následoval trochu bouřlivější "time" a naši hráči se přece jen probudili z hluboké letargie a začali dokazovat, že futsal úplně nezapomněli hrát. Výsledkem bylo ve 27. minutě vyrovnání stavu na 3 : 3. Soupeř však za minutu opět strhl vedení na svoji stranu. V posledních vteřinách zápasu se nám vydařila kombinační akce a náš kanonýr Roman Střela hlavou vyrovnal.

26.02.2011 VIII. HRACÍ DEN OKRESNÍ SOUTĚŽE II. TŘÍDY FUTSALU

SK OMASK KOVO Kladno "B" - Blevice 73   10 : 1  ( 4 : 0 )
  XIV. kolo Okresní soutěže II. třídy futsalu - Stochov, městská sportovní hala
  Branky : Kanalas 5, Sokol 2, Suchý M., Vančata, Mestek
  Sestava : Hrdlička - Sokol, Machač D.j., Suchý M. - Vančata, Kanalas, Mestek

Od začátku zápasu nebylo pochyb kdo v tomto souboji zvítězí, a tak si naši hráči s chutí zastříleli, především střelecky disponovaný Lukáš Kanalas.

SK OMASK KOVO Kladno "B" - FK Blevice   2 : 0  ( 1 : 0 )
  XV. kolo Okresní soutěže II. třídy futsalu - Stochov, městská sportovní hala
  Branky : Sokol, Kanalas

Druhý zápas tohoto hracího dne byl podstatně těžší. Přestože jsme měli po většinu zápasu převahu, naše koncovka byla žalostná. Naštěstí soupeřova byla ještě horší a náš brankář navíc podal výborný výkon. V každém poločase jsme ale přece jen dokázali vstřelit po jedné brance a zaslouženě jsme zvítězili.

19.02.2011 VII. HRACÍ DEN OKRESNÍHO PŘEBORU FUTSALU

SK OMASK KOVO Kladno - RSC Čechie Slaný "B"   2 : 3  ( 1 : 1 )
  XIV. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Sestava : Suchý J. - Vosyka, Kulhánek, Machač D.j., Suchý M., Střela

Již třetí hrací den jsme nastupovali v oslabené sestavě, nyní s jedním hráčem na střídání a trochu kuriozitou bylo, že nehrál ani jeden náš hráč z minulého hracího termínu. Přesto jsme sehráli celkem vyrovnanou partii s druhým týmem tabulky. Soupeř měl po celý zápas více ze hry, ale brankových příležitostí, především v prvním poločase, jsme měli po rychlých protiútocích určitě více my. Rozhodující branku vstřelil soupeř z poměrně značné vzdálenosti dvě minuty před koncem zápasu.

SK OMASK KOVO Kladno - 1. FC US Bresson   10 : 6  ( 4 : 3 )
  XV. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Střela 4, Kulhánek 2, Suchý M.2, Vosyka 2

Druhý zápas tohoto hracího měl velmi neobvyklý průběh. Již v 6. minutě jsme se radovali z vedení 4 : 0. Další naše gólové šance jsme ale nevyužili a soupeř začal "zlobit". Ve 4. minutě druhého poločasu bylo najednou vyrovnáno 4 : 4. Potom jsme zase přišli na řadu my a v 9. minutě druhého poločasu jsme opět vedli v poměru 8 : 4. Nakonec jsme ještě dvě branky přidali a soupeř dvěma brankami již jen zkorigoval naše zasloužené vítězství.

12.02.2011 VII. HRACÍ DEN OKRESNÍ SOUTĚŽE II. TŘÍDY FUTSALU

RSC Čechie Slaný "D" - SK OMASK KOVO Kladno "B"   1 : 7  ( 0 : 2 )
  XII. kolo Okresní soutěže II. třídy futsalu - Stochov, městská sportovní hala
  Branky : Vančata 3, Sokol 2, Möstl, Suchý M.
  Sestava : Suchý J. - Sokol, Machač D.j., Möstl - Vančata, Suchý M., Kanalas

Téměř po celý zápas jsme měli hru ve své moci. Malou komplikací byl jen kontaktní gól soupeře na začátku druhého poločasu, ale v dalším průběhu zápasu jsme již jen navyšovali svůj náskok až na konečný šestigólový rozdíl

FC Foboz Slaný "C" - SK OMASK KOVO Kladno "B"   3 : 3  ( 2 : 1 )
  XIII. kolo Okresní soutěže II. třídy futsalu - Stochov, městská sportovní hala
  Branky : Machač D.j., Suchý M., Sokol

Celý zápas jsme jen dotahovali náskok soupeře, přestože šancí na zvrat bylo hned několik. Ve 20. minutě zápasu nám soupeř odskočil na rozdíl dvou branek, ale v závěru se nám podařilo vyrovnat a získat alespoň jeden bod do tabulky soutěže.

05.02.2011 VI. HRACÍ DEN OKRESNÍHO PŘEBORU FUTSALU

FC Foboz Slaný "B" - SK OMASK KOVO Kladno   8 : 4  ( 4 : 3 )
  XII. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Machač J.j.3, Kanalas
  Sestava : Hrdlička - Machač J.j., Sokol, Vančata, Kanalas

Jestliže minulý hrací den jsme nastupovali k zápasům s jedním hráčem na střídání, nyní již hráč na střídání prostě nebyl. Přesto jsme byli po většinu zápasu důstojným soupeřem proti pravidelně střídajícímu Fobozu, který definitivně rozhodl zápas až v posledních minutách, kdy naši hráči již zcela logicky fyzicky nestačili tempu hry.

Olympik Mělník "C" - SK OMASK KOVO Kladno   9 : 4  ( 4 : 3 )
  XIII. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Machač J.j.2, Kanalas, Vančata

Druhý zápas tohoto hracího dne následoval bezprostředně po zápasu s rezervou Fobozu. Průběh utkání byl téměř totožný, v první půli jsme dokázali minimálně držet krok se soupeřem, ale v druhé půli jsme postupně fyzicky odpadali a soupeř pohodlně dokráčel k vítězství. Přes dvě porážky v tomto hracím dnu je nutno našich "pět statečných" pochválit, neboť v tomto složení a v tomto počtu odehráli zřejmě maximum možného.

29.01.2011

Hráč našeho mužstva Jarda Machač j. byl v hotelu Grand ve Slaném vyhlášen třetím nejlepším futsalistou okresních soutěží Kladno za rok 2010.

23.01.2011 VI. HRACÍ DEN OKRESNÍ SOUTĚŽE II. TŘÍDY FUTSALU

SK OMASK KOVO Kladno "B" - SK Stehelčeves   1 : 2  ( 0 : 1 )
  X. kolo Okresní soutěže II. třídy futsalu - Stochov, městská sportovní hala
  Branky : Machač J.j.
  Sestava : Suchý J. - Machač J.j., Machač D.j., Střela - Vančata, Suchý M., Kanalas, Mestek

Škoda, většinu zápasu a především ve druhém poločase jsme soupeře přehrávali, ale dát branku se nám podařilo až 4 minuty před koncem a jelikož soupeř ustál i náš závěrečný nápor, celkem nešťastná porážka byla na světě.

SK OMASK KOVO Kladno "B" - FC Rozdělov   10 : 0  ( 3 : 0 )
  XI. kolo Okresní soutěže II. třídy futsalu - Stochov, městská sportovní hala
  Branky : Machač J.j. 3, Střela 2, Vančata 2, Machač D.j., Kanalas, Suchý M.

Od prvních minut tohoto zápasu bylo jasné, že naše vítězství je jen otázkou výše skóre. Soupeře jsme přehráli ve všech herních činnostech a zcela jasně jsme získali 3 body.

22.01.2011 V. HRACÍ DEN OKRESNÍHO PŘEBORU FUTSALU

AC Sparta Slaný - SK OMASK KOVO Kladno   4 : 2  ( 2 : 0 )
  X. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Machač J.j., Machač D.j.
  Sestava : Hrdlička - Zýka, Střela, Machač J.j., Machač D.j., Suchý M.

Vinou nemocí a zranění jsme nastoupili k utkání ve velice nekompletní sestavě. Soupeř naopak v plném počtu a od začátku nás zatlačil do defenzívy. Výsledkem bylo poločasové vedení Sparty o dvě branky. Přes ubývající síly jsme si ve druhém poločase přece jen několik dobrých šancí vytvořili, branky ale až do 27. minuty střílel jen soupeř. Naše první branka přišla až 2 minuty před koncem a závěrečný nápor našeho týmu znamenal jen zkorigování celkového výsledku, který zcela spravedlivě vyzněl pro soupeře.

FCB Švermov - SK OMASK KOVO Kladno   5 : 7  ( 3 : 2 )
  XI. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Střela 4, Zýka 2, Machač J.j.

Ve druhém utkání tohoto hracího dne jsme se střetli se soupeřem, který měl na lavičce, stejně jako my, jen jednoho hráče na střídání. Utkání bylo  poměrně vyrovnané, skóre jsme otevřeli my po pěkné útočné akci, ale Švermov v prostřední části prvního poločasu odpověděl hned třikrát. Kontaktní gól jsme vstřelili z 10. metrového kopu těsně před odchodem do kabin. Druhý poločas se zpočátku vyvíjel lépe pro soupeře, který ještě necelých 6 minut před koncem zápasu vedl o dvě branky, ale závěr patřil našemu týmu, který pěti brankami zápas otočil v náš prospěch i s notnou dávkou sportovního štěstí.

08.01.2011 IV. HRACÍ DEN OKRESNÍHO PŘEBORU FUTSALU

SK OMASK KOVO Kladno - FC Tatran Zlonice   5 : 1  ( 1 : 0 )
  VIII. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Střela 2, Machač J.j., Vosyka, Sokol
  Sestava : Hrdlička - Zýka, Vosyka, Střela, Machač D.j. - Halwiger, Radosta, Sokol,
                 Machač J.j.

Na rozdíl od hodnocení zápasu na stránkách našeho soupeře se pokusím tento zápas zhodnotit objektivně. Soupeř zahájil zápas ve velkém stylu a jen díky našemu brankáři a také špatné koncovce soupeře jsme neinkasovali. Postupně se však hra vyrovnala a několik vteřin před koncem prvního poločasu jsme díky důrazu v osobním souboji a střelecké pohotovosti vstřelili naši první branku. Do druhého poločasu měl opět lepší nástup tým Zlonic a a zaslouženě v 18. minutě vyrovnal. V dalším, již vyrovnaném průběhu hry, se nám podařilo skórovat z trestného kopu a cca 6 minut před koncem jsme přidali další branku díky vydařené střele ze střední vzdálenosti. Další dvě branky jsme vstřelili při hře soupeře bez brankáře, kterou tým Zlonic hrál více než naivně. Celkově lze konstatovat, že brankový rozdíl neodpovídá předvedené hře obou celků, naše vítězství však lze hodnotit jako zasloužené.

SK OMASK KOVO Kladno - KLC Klobuky   4 : 5  ( 3 : 4 )
  IX. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Halwiger 2, Machač J.j.,Vosyka, Střela
                 Machač J.j.

Jestliže jsme v prvním utkání tohoto hracího dne špatně začali, tak v tomto utkání toplatí minimálně dvojnásobně. Hned v 1. minutě jsme inkasovali, neboť naši hráči snad byli duchem ještě v šatně. Sice jsme brzy vyrovnali, ale velmi dobře hrající soupeř využíval našich častých ztrát míče v útočné fázi a hrubých chyb v obraně a kromě 11. minuty zápasu, kdy jsme vstřelili dvě "slepené" branky, nás tvrdě trestal. Náš nápor v závěru zápasu přinesl sice v 27. minutě vyrovnání, ale poslední slovo z rychlého protiútoku měl po zásluze soupeř.

20.12.2010

V sekci HISTORIE byla zprovozněna historická zápasová tabulka klubu a galerie klubových legend a do sekce FOTO byla přidána aktuální fotografie našeho "A" mužstva.

12.12.2010 IV. HRACÍ DEN OKRESNÍ SOUTĚŽE II. TŘÍDY FUTSALU

FC Meiller Slaný - SK OMASK KOVO Kladno "B"   1 : 0  ( 1 : 0 )
  VIII. kolo Okresní soutěže II. třídy futsalu - Stochov, městská sportovní hala
  Branky :
  Sestava : Hrdlička - Machač J.j., Machač D.j., Káranský, Möstl - Vančata, Suchý M.,
                 Mestek, Kanalas

Více než porážka mrzí předvedená hra. Tolik chyb, zkažených přihrávek a nedůsledností se hned tak nevídí. Ocenit se snad dá jen snaha, ale ta většinou nestačí. A to ještě náš brankář pochytal několik samostatných nájezdů.

European Transport Slaný - SK OMASK KOVO Kladno "B"   3 : 3  ( 2 : 1 )
  IX. kolo Okresní soutěže II. třídy futsalu - Stochov, městská sportovní hala
  Branky : Machač J.j. 3

Ani v tomto zápase jsme nepředvedli výkon, který by lahodil oku futsalového diváka. Jen díky individuálním průnikům a střelecké dispozici Jardy Machače a výbornému výkonu brankáře Jirky Hrdličky jsme dokázali v tomto zápase vybojovat remízu.

11.12.2010 III. HRACÍ DEN OKRESNÍHO PŘEBORU FUTSALU

SK OMASK KOVO Kladno - Dynamo Kladno   1 : 5  ( 1 : 2 )
  V. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Zýka
  Sestava : Hrdlička - Zýka, Vosyka, Střela, Machač J.j. - Halwiger, Radosta, Vančata,
                 Machač D.j.

Konečný výsledek je docela krutý. Herně byl zápas poměrně vyrovnaný, držení míče bylo určitě v náš prospěch, ale produktivnější a "chytřejší" byl jednoznačně náš soupeř. Již ve 2. minutě jsme inkasovali a naši chybu při snaze o brzké vyrovnání potrestal soupeř v 6. minutě druhou brankou. Do poločasu se nám sice podařilo snížit na 1 : 2, ale soupeř brzy po přestávce opět skóroval. V dalším průběhu zápasu naše převaha sice narůstala, ale bez gólového zakončení. Hráči Dynama naši střeleckou nemohoucnost trestali rychlými protiútoky a rozhodli tak o svém zaslouženém vítězství. Vyzdvihnout je také nutno až nevídaně vynikající výkon brankáře vítězů.

SK OMASK KOVO Kladno - JIKO Kralupy n. Vlt.   5 : 4  ( 4 : 3 )
  VI. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
                 Machač D.j.

I ve druhém zápase tohoto hracího dne jsme brzy po začátku inkasovali. Vzápětí jsme však vyrovnali a do konce poločasu jsme minimálně drželi se soupeřem krok, jak herně, tak i střelecky. Těsně před poločasovou přestávkou jsme dokonce šli do vedení. Druhý poločas již tak bohatý na branky zdaleka nebyl, obrany dominovaly nad útočníky. Soupeři se však přece jen podařilo cca 7 minut před koncem vyrovnat, ale poslední slovo do konečného skóre jsme měli necelé 3 minuty před závěrečným hvizdem my.

1. DFK Slaný "B" - SK OMASK KOVO Kladno   2 : 5  ( 0 : 3 )
  VII. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Střela 2, Halwiger, Machač J.j., Zýka
                 Machač D.j.

V minulých sezónách nás tento soupeř několikrát pořádně potrápil. Tentokrát se nám podařilo jeho odpor zlomit již během prvního poločasu a když jsme ve druhém poločase zvýšili své vedení na 4 : 0, byl již zbytek zápasu pouhou formalitou.

05.12.2010 III. HRACÍ DEN OKRESNÍ SOUTĚŽE II. TŘÍDY FUTSALU

SK OMASK KOVO Kladno "B" - FC Stochov   2 : 3  ( 2 : 1 )
  V. kolo Okresní soutěže II. třídy futsalu - Stochov, městská sportovní hala
  Branky : Sokol, Střela
  Sestava : Suchý J. - Střela, Káranský, Komhäuser, Sokol - Vančata, Kanalas, Machač D.j.,
                 Suchý M.

Od 10. minuty jsme prohrávali 0 : 1. Do konce prvního poločasu se nám podařilo skóre otočit v náš prospěch, ale ve druhém poločase jsme nebyli schopni vstřelit branku. Soupeř však využil našich chyb v obraně a dvěma brankami zápas rozhodl.

SK OMASK KOVO Kladno "B" - FK Stochov   3 : 1  ( 1 : 0 )
  VI. kolo Okresní soutěže II. třídy futsalu - Stochov, městská sportovní hala
  Branky : Sokol, Střela, Kanalas
  Sestava : Suchý J. - Střela, Káranský, Suchý M., Sokol - Vančata, Kanalas, Mestek,
                 Machač D.j.

Ani v tomto zápase jsme se nevyvarovali chyb v obraně, ale na rozdíl od předešlého zápasu jich hráči soupeře nedokázali využít a navíc je nutno vyzdvihnout výborný výkon našeho brankáře. Po těsně vyhraném prvním poločase jsme svoji mírnou převahu potvrdili dvěma brankami po změně stran.

SK OMASK KOVO Kladno "B" - FC Arvato Stochov   1 : 0  ( 1 : 0 )
  VII. kolo Okresní soutěže II. třídy futsalu - Stochov, městská sportovní hala
  Sestava : Suchý J. - Machač D.j., Káranský, Suchý M., Sokol - Vančata, Kanalas, Mestek

Jediná branka našeho kapitána rozhodla tento zápas, ve kterém jsme sice měli převážnou část hrací doby převahu, ale jelikož jsme nedokázali skórovat alespoň podruhé, byl závěr zápasu z naší strany ve znamení strachování se o výsledek. Naštěstí nás opět podržel znamenitými zákroky náš golman.

27.11.2010 II. HRACÍ DEN OKRESNÍHO PŘEBORU FUTSALU

RSC Čechie Slaný "B" - SK OMASK KOVO Kladno   2 : 6  ( 1 : 3 )
  III. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Radosta 2, Vančata, Střela, Machač D.j., Machač J.j.
                 Machač D.j.

Náš tým nastoupil již v podstatě v plném složení, ale úvod zápasu nám příliš nevyšel. Ve 3. minutě zápasu jsme inkasovali a teprve v 10. minutě se nám podařilo vyrovnat. Do poločasové přestávky jsme ještě přidali dvě branky a když se krátce po změně stran naše mužstvo dostalo do tříbrankového vedení, zdálo se, že zápas je rozhodnut. Soupeř sice kontroval ve 24. minutě zápasu, ale další dvě přesné trefy našich hráčů při power play soupeře znamenaly naše jasné vítězství.

1. FC US Bresson - SK OMASK KOVO Kladno   2 : 4  ( 2 : 1 )
  IV. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Radosta, Vančata, Machač J.j., Vosyka
                 Machač D.j.

I v tomto utkání jsme příliš dobře nezvládli začátek zápasu. Ve 13. minutě jsme již prohrávali 0 : 2. Druhou branku jsme sice obdrželi po jednoznačně nesprávně zahraném autu soupeře (míč ve hřišti a přešlap hráče), ale co naplat, i nepříliš dobrý rozhodčí je na hřišti pánem a pokud neumí přiznat chybu, pak má v ruce ještě žluté karty. Naštěstí jme v závěru prvního poločasu dokázali vstřelit kontaktní branku. Ve druhém poločase se hra poněkud přiostřila především ze strany soupeře, což náš tým po vyrovnání ve 22. minutě zápasu využil vstřelením rozhodující branky z desetimetrového kopu. Nervóznímu soupeři jsme potom v závěru zápasu při jeho power play vstřelili ještě další branku.

21.11.2010 II. HRACÍ DEN OKRESNÍ SOUTĚŽE II. TŘÍDY FUTSALU

FCB Švermov "B" - SK OMASK KOVO Kladno "B"   1 : 1  ( 0 : 0 )
  III. kolo Okresní soutěže II. třídy futsalu - Stochov, městská sportovní hala
  Sestava : Suchý J. - Machač J.j., Möstl, Sokol - Suchý M., Machač D.j., Komhäuser,
                 Vančata

Ve vyrovnaném utkání jsme vstřelili branku až 5 minut před koncem. Soupeř však ihned po rozehrání využil našeho zaváhání a srovnal stav utkání, který se již do konce hrací do by nezměnil.

FC Atraps Kladno - SK OMASK KOVO Kladno "B"   1 : 4  ( 1 : 2 )
  IV. kolo Okresní soutěže II. třídy futsalu - Stochov, městská sportovní hala
  Branky : Machač J.j., Möstl, Vančata, Sokol
                 Vančata

V tomto futsalovém klání jsme naši převahu potvrdili až po změně stran.

13.11.2010 I. HRACÍ DEN OKRESNÍHO PŘEBORU FUTSALU

SK OMASK KOVO Kladno - FC Foboz Slaný "B"   4 : 1  ( 3 : 0 )
  I. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Machač J.j., Střela, Suchý M., Sokol
  Sestava : Hrdlička - Zýka, Sokol, Střela, Möstl - Vančata, Machač J.j., Machač D.j.,
                 Suchý M.

Z důvodu posledních podzimních zápasů ve velkém fotbalu byli k dispozici k tomuto zápasu jen čtyři hráči našeho "A" týmu, kteří byli doplněni pěti hráči "B" týmu. Spolupráce však byla příkladná a i díky výbornému výkonu našeho brankáře jsme jednoznačně vyhráli poločas o 3 branky. Druhý poločas byl vyrovnanější, přesto jsme pohodlně dokráčeli k vítězství.

SK OMASK KOVO Kladno - Olympik Mělník "C"   4 : 0  ( 3 : 0 )
  II. kolo Okresního přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky : Sokol 3, Suchý M.
  Sestava : Hrdlička - Sokol, Möstl, Machač D.j., Suchý M., Vančata

Kromě brankáře odjeli ostatní hráči "A" mužstva k sehrání svých mistrovských utkání ve velkém fotbalu a tak tento zápas odehrálo v poli jen 5 hráčů "B" mužstva. Na naší hře se to však negativně téměř neprojevilo. Po takticky perfektním výkonu, který nepostrádal velkou dávku bojovnosti, nasazení a i hráčské dovednosti jsme především v prvním poločase soupeře jasně přehráli. Ve druhém poločase, kdy vzhledem k počtu našich hráčů síly rychle ubývaly, nás soupeř přece jen více ohrožoval, ale naše obrana a především Jirka Hrdlička v brance si vždy věděli rady.

09.11.2010

Dnes byly na stránky zařazeny jak historické, tak i aktuální výsledky a statistiky našeho "B" mužstva.

07.11.2010 I. HRACÍ DEN OKRESNÍ SOUTĚŽE II. TŘÍDY FUTSALU

SK OMASK KOVO Kladno "B" - 1. FC Horní Bezděkov   6 : 1  ( 2 : 1 )
  I. kolo Okresní soutěže II. třídy futsalu - Stochov, městská sportovní hala
  Branky : Suchý M.4, Vančata, Möstl
  Sestava : Suchý J. - Střela, Komhäuser, Káranský, Möstl - Suchý M., Machač D.j., Mestek,
                 Vančata

Naše nově sestavené "B" mužstvo se téměř celý první poločas teprve sehrávalo a jen díky perfektnímu výkonu brankáře Honzy Suchého soupeř nepotrestal více naše časté chyby v obranné činnosti. Ve druhém poločase chyb ubylo a projevila se již také naše vyšší herní kvalita. Výsledkem bylo naše jasné a zasloužené vítězství.

SK OMASK KOVO Kladno "B" - AFC Celtic Kladno "B"   3 : 2  ( 1 : 1 )
  II. kolo Okresní soutěže II. třídy futsalu - Stochov, městská sportovní hala
  Branky : Suchý M., Vančata, Káranský
                 Vančata

Druhý zápas prvního hracího dne byl od začátku vyrovnaný. Ve druhém poločase jsme si přece jen vynutili mírnou herní převahu a těsně zvítězili.

23.10.2010

První hrací den Okresního přeboru 2010/2011 odehraje naše "A" mužstvo v sobotu 13.11.2010 v hale BIOS ve Slaném. Naše nově sestavené "B" mužstvo se představí již v neděli 7.11.2010 ve sportovní hale na Stochově v Okresní soutěži II.třídy.