ROZPIS UTKÁNÍ KP  TABULKA KP  HRÁČSKÁ BILANCE

20.03.2009 FC Malibu Mladá Boleslav - SK OMASK KOVO Kladno   6 : 6  ( 2 : 3 )
  XXII. kolo Krajského přeboru futsalu - Mnichovo Hradiště, hala BIOS
  Branky :  Machač J.j. 2, Machač D.j. 2, Kulhánek, Marhons
  Sestava : Hrdlička - Machač J.j., Kulhánek - Vančata, Machač D.j., Marhons

Ani k poslednímu zápasu KP proti jasnému vítězi soutěže jsme neodjížděli do Mnichova Hradiště zdaleka v optimální sestavě. Sebevědomý soupeř nás zpočátku asi trochu podcenil a výsledkem bylo naše dvoubrankové vedení. Když ale v poločase svítilo na výsledkové tabuli stále skóre v náš prospěch, hráči soupeře již začali brát utkání skutečně vážně. Naše torzo hráčů však ve druhém poločase předvádělo bojovný, soustředěný výkon, který si skutečně zaslouží pochvalu. Hráči Malibu se dokonce uchýlili i k několika nepěkným faulům, které ovšem většinou zůstaly nepotrestány. Přeborník kraje v průběhu druhého poločasu přece jen zvrátil stav utkání, ale naše branka v závěru druhého poločasu znamenala spravedlivou remízu.

15.03.2009 SK OMASK KOVO Kladno - TJ FC Kings Rakovník   7 : 13  ( 5 : 7 )
  XXI. kolo Krajského přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky :  Marhons 3, Hlůže 2, Vančata, Šoustek
  Sestava : Suchý M. - Šoustek, Švestka I., Marhons - Vančata, Hlůže, Machač D.j.

Předposlední zápas KP měl obdobný scénář jako náš předchozí zápas v Bělé p. B.. Solidní první poločas, ale ve druhém již naše mužstvo i vzhledem k prořídlé střídačce na soupeře prostě "nemělo".

08.03.2009 ATMOS FK Bělá p. B. - SK OMASK KOVO Kladno   13 : 5  ( 7 : 4 )
  XX. kolo Krajského přeboru futsalu - Bělá p. B., sportovní hala
  Branky :  Hlůže 3, Vančata, Marhons
  Sestava : Suchý J. - Šoustek, Machač D.j., Kulhánek - Vančata, Hlůže, Marhons

Před velmi slušnou diváckou kulisou jsme opět v kombinované sestavě sehráli další marný boj o body do tabulky KP. V prvním poločase jsme ještě poměrně úspěšně vzdorovali domácímu mužstvu, druhý poločas se však již proměnil v exhibici soupeře.

01.03.2009 SK OMASK KOVO Kladno - FC Foboz Slaný   11 : 9  ( 5 : 1 )
  XIX. kolo Krajského přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky :  Pavelec 4, Kulhánek 2, Hlůže 2, Machač D.j., Vančata, Marhons
  Sestava : Suchý M. - Zýka, Pavelec, Machač J.j., Kulhánek - Vančata, Hlůže, Marhons
                 Machač D.j.

Konečně jsme poprvé v této sezóně hráli v optimální sestavě. A hned to bylo znát. Vedoucí celek soutěže nás zpočátku možná trochu podcenil, ale naše hra konečně snesla přisnější měřítko. Kromě zavěrečných minut prvního poločasu jsme lídra soutěže přehrávali a zaslouženě získali čtyřbrankový náskok, který jsme dokázali na začátku druhého poločasu ještě o dvě branky navýšit. Soupeř se však nevzdal a dokazoval, že má "morálku", neboť zhruba od 9. minuty druhého poločasu začal hrát power play a zle dotahoval  náš náskok. Necelou minutu před koncem za stavu 10 : 9 však naši hráči získali míč a Jindra Hlůže do prázdné branky přes celé hřiště rozhodl. Je jen velká škoda, že jinak velmi zajímavé a kvalitní utkání kazil svými teatrálními divadelními pády a urážkami soupeře hráč Fobozu č. 4.

20.02.2009 Alpina Slaný - SK OMASK KOVO Kladno   20 : 2  ( 11 : 2 )
  XVIII. kolo Krajského přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky :  Machač J.j.2
  Sestava : Marhons - Machač J.j., Šoustek, Machač D.j. - Vančata, Hlůže

Bez komentáře!

15.02.2009 SK OMASK KOVO Kladno - SC Veltěž   8 : 16  ( 5 : 6 )
  XVII. kolo Krajského přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky :  Hlůže 5, Marhons 2, Vančata
  Sestava : Suchý J. - Zýka, Machač J.j., Šoustek, Kulhánek - Marhons, Vančata, Hlůže

První poločas byl ještě vyrovnaný, druhý již vyzněl jasně pro soupeře.

08.02.2009 FC Kralupy n. Vlt. - SK OMASK KOVO Kladno   16 : 8  ( 11 : 6 )
  XVI. kolo Krajského přeboru futsalu - Kralupy n. Vlt., sportovní hala
  Branky :  Machač j.j.4, Vančata 2, Machač J.2
  Sestava : Hrdlička - Machač J.j., Marhons, Herlík - Machač D.j., Machač J., Vančata

Popisovat detailně průběh tohoto zápasu zřejmě nemá valný smysl. Na začátku jsme sice vedli o 2 branky a ještě v průběhu prvního poločasu jsme prohrávali "jen" 5 : 6, ale bylo jasné, že tato opět velmi okleštěná sestava nemá šanci na konečný úspěšný výsledek. Situace našeho týmu v letošním ročníku KP je více než kritická a naším hlavním cílem je již jen důstojné dohrání této soutěže.

01.02.2009 SK OMASK KOVO Kladno - OTH Hořovice   1 : 14  ( 1 : 6 )
  XV. kolo Krajského přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky :  Rataj
  Sestava : Hrdlička - Šoustek, Dlouhý J., Machač J.j., Machač J. - Machač D.j., Hlůže,
                 Rataj, Švestka I.

Asi 15 minut před odjezdem k zápasu byli k dispozici jen 3 hráči do pole ze základní sestavy. Zápas jsme odehráli jen díky "veteránům", kteří obětavě nastoupili, i když většina hráčů soupeře byla minimálně o 20 let mladší. Pochopitelně jsme nemohli očekávat lepší výsledek než jaký se nakonec zrodil.

25.01.2009 PK Třebusice "B" - SK OMASK KOVO Kladno   9 : 4  ( 4 : 2 )
  XIV. kolo Krajského přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky :  Kulhánek 2, Machač D.j., Marhons
  Sestava : Suchý J. - Kulhánek, Šoustek, Herlík - Machač D.j., Hlůže, Marhons

Naše oslabená sestava prohrála první poločas o dvě branky, přestože hra byla poměrně vyrovnaná. Do 10. minuty druhého poločasu se nám povedlo díky rychlým protiútokům dokonce vyrovnat, ale potom již následovala naše letošní "klasika". Zbytečné ztráty míče při rozehrávce, nezakončení slibných útočných akcí a snaha o rychlý, někdy až bezhlavý zvrat v utkání v náš prospěch. A soupeř zkušeně trestal a závěr zápasu proběhl jednoznačně v jeho režii.

18.01.2009 SK OMASK KOVO Kladno - FC Stochov   5 : 6  ( 2 : 1 )
  XIII. kolo Krajského přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky :  Pavelec 3, Machač D.j., Vančata
  Sestava : Suchý J. - Zýka, Šoustek, Herlík - Pavelec, Vančata, Machač D.j., Suchý M.

Další boj o setrvání v soutěži měl téměř infarktový závěr. Naše mužstvo vedlo po prvním poločase 2 : 1, a když ještě v 16. minutě druhého poločasu vedlo 4 : 2, zdálo se, že se konečně dočká po dlouhé sérii porážek druhého vítězství v tomto ročníku KP. V závěru však soupeř nejenže vyrovnal, ale v předposlední minutě šel i do vedení. Náš celek v poslední minutě srovnal skóre, ale šťastnější hosté si tři vteřiny před koncem po rychlém protiútoku zajistili zisk všech tří bodů.

11.01.2009 SK OMASK KOVO Kladno - 1. FC Rohožník Praha 21   5 : 11  ( 1 : 3 )
  XII. kolo Krajského přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky :  Pavelec, Machač D.j., Kulhánek, Hlůže, Vančata
  Sestava : Suchý M. - Zýka, Šoustek, Kulhánek, Marhons - Vančata, Hlůže, Pavelec,
                 Machač D.j.

V poměrně vyrovnaném utkání jsme totálně nezvládli závěr zápasu. A to bohužel již poněkolikáté. Po prohraném poločase v poměru 1 : 3 jsme dokázali do cca 8. minuty druhého poločasu vyrovnat na 4 : 4  a byly i šance na vstřelení branky, která by nás dostala do vedení. Branku jsme nakonec vstřelili, ale do své vlastní sítě. Soupeř potom zvýšil na dvoubrankové vedení a závěr zápasu ..... O tom již nejlépe vypovídá konečné skóre.

22.12.2008

Začátek našeho utkání 14. kola Krajského přeboru 2008/2009 proti mužstvu PK Třebusice "B" se přesouvá z původního času 12,15 hod. na 14,15 hod. ve stejném termínu, tj. 25. ledna 2009. Místem utkání zůstává hala BIOS ve Slaném.

21.12.2008 SK OMASK KOVO Kladno - FC Malibu Mladá Boleslav   5 : 10  ( 2 : 4 )
  XI. kolo Krajského přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky :  Zýka 2, Hlůže, Vančata, Marhons
  Sestava : Hrdlička - Kulhánek, Zýka, Šoustek - Machač D.j., Vančata, Marhons, Hlůže

Ani velice kvalitní výkon brankáře Jirky Hrdličky nezabránil naší další porážce v tomto ročníku KP. V prvním poločase jsme ještě docela zdařile drželi krok se soupeřem, který patří ke špičce této soutěže. Ve druhém poločase již dominovali hráči Malibu a zaslouženě zvítězili. Po polovině soutěže se tak ocitáme na jasně posledním místě tabulky a nutno konstatovat, že pokud někteří naši hráči nezmění svůj přístup ke hře a budou stále hledat chyby všude jinde a ne u sebe, je velice malá naděje, že další ročník KP bude i s naší účastí.

14.12.2008 TJ FC Kings Rakovník - SK OMASK KOVO Kladno   5 : 2  ( 2 : 2 )
  X. kolo Krajského přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky :  Hlůže, Pavelec
  Sestava : Suchý M. - Herlík, Zýka, Kulhánek, Šoustek - Machač D.j., Vančata, Hlůže,
                 Pavelec

Když se nedaří, tak se nedaří. V prvním poločase jsme ještě dokázali smazat dvoubrankové vedení soupeře, ale ve druhém poločase jsme nedokázali vstřelit ani jednu branku. Rakovničtí hráči se po vstřelení třetí branky stáhli do obrany a naše místy až drtivá převaha nebyla brankově vyjádřena. Co nevyřešila soupeřova obrana, zvládl vynikající brankář. A jelikož stále platí nepsané pravidlo "nedáš, dostaneš", soupeř v závěru zápasu po rychlých protiútocích dvěma brankami rozhodl tento zápas ve svůj prospěch.

07.12.2008 SK OMASK KOVO Kladno - ATMOS FK Bělá p. B.   4 : 16  ( 2 : 8 )
  IX. kolo Krajského přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky :  Hlůže 2, Vančata, Šoustek
  Sestava : Suchý M. - Herlík, Zýka, Marhons, Šoustek - Machač D.j., Vančata, Pavelec,
                 Hlůže

Soupeř, posílený o internacionála Flachbarta, byl jednoduše nad naše síly. Naši hráči byli horší prakticky ve všech činnostech, a tak konečný výsledek je bohužel spravedlivým vyjádřením poměru sil na palubovce. A pokud nechceme zůstat po polovině soutěže na posledním místě, musíme na tento debakl rychle zapomenout a pokusit se v příštím utkání porazit tým TJ FC Kings Rakovník.

30.11.2008 FC Foboz Slaný - SK OMASK KOVO Kladno   7 : 6  ( 2 : 2 )
  VIII. kolo Krajského přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky :  Hlůže 2, Vančata 2, Marhons, Kulhánek
  Sestava : Suchý M. - Kulhánek, Zýka, Marhons, Šoustek - Machač D.j., Vančata, Hlůže

Konečně naše hra odpovídala úrovni této soutěže. První branku sice vstřelil Foboz, ale naše hra se postupně v prvním poločase zlepšovala a zcela po zásluze jsme šli do vedení. Soupeř vyrovnal na 2 : 2 těsně před přestávkou. Ve druhém  poločase  se obě mužstva střídala ve vedení až do stavu 5 : 5. V závěru tohoto vyrovnaného zápasu byl nakonec šťasnější Foboz, který "utekl" na rozdíl dvou branek a naši hráči i přes enormní snahu dokázali jen snížit na konečný jednobrankový rozdíl.

23.11.2008 SK OMASK KOVO Kladno - Alpina Slaný   7 : 13  ( 3 : 7 )
  VII. kolo Krajského přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky :  Hlůže 3, Herlík, Zýka, Machač D.j., Vančata
  Sestava : Suchý M. - Marhons, Herlík, Kulhánek, Zýka - Vančata, Hlůže, Machač D.j.,
                 Pavelec

Poněkud lepší naší sestavu a také poněkud lepší futsal viděli diváci v utkání našeho celku s týmem Alpiny Slaný. Naše sestava se postupně konsoliduje, hra se zlepšuje, ale na vítězství to stále nestačí. Naděje svitla v cca 11. minutě druhého poločasu, kdy jsme se dotáhli na skóre 7 : 9, měli jsme výhodu pokutového kopu a dvouminutové přesilovky, ale ani jednu možnost jsme nevyužili. A jelikož stále platí "nedáš, dostaneš", soupeř zvýšil svůj náskok a v závěru ještě přidal další branky.

14.11.2008 SC Veltěž - SK OMASK KOVO Kladno   18 : 6  ( 8 : 5 )
  VI. kolo Krajského přeboru futsalu - Praha, sportovní hala Štěrboholy
  Branky :  Vančata 2, Hlůže, Herlík, Marhons, Suchý M.
  Sestava : Fencl - Marhons, Herlík, Machač D.j. - Suchý M., Vančata, Hlůže

Výsledek hovoří za všechny komentáře.

09.11.2008 SK OMASK KOVO Kladno - AFC Kralupy n. Vlt.   2 : 12  ( 0 : 8 )
  V. kolo Krajského přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky :  Marhons, Hlůže
  Sestava : Suchý J. - Marhons, Švestka I., Machač D.j. - Suchý M., Vančata, Hlůže, Rataj

Bez stále zraněných a nemocných hráčů základní sestavy jsme neměli sebemenší šanci proti výborně hrajícímu soupeři. Naše současná sestava bohužel krajské úrovně nedosahuje. Odpovídající kvalitní výkon podal jen narychlo povolaný veterán našeho klubu Ivan Švestka, což však na lepší výsledek samozřejmě stačit nemohlo.

01.11.2008 OTH Hořovice - SK OMASK KOVO Kladno   9 : 3  ( 3 : 2 )
  IV. kolo Krajského přeboru futsalu - Příbram, sportovní hala 3. ZŠ
  Branky :  Suchý M.2, Marhons
  Sestava : Suchý J. - Marhons, Herlík, Machač D.j. - Suchý M., Vančata, Hlůže

Popisovat detailně tento zápas je skoro zbytečné, neboť průběh byl velmi podobný předešlému zápasu. Z naší strany poměrně slušně odehraný první poločas, horší začátek druhého poločasu a totálně nezvládnutý závěr zápasu. Musíme jen doufat, že nemocní a zranění hráči brzy posílí naše mužstvo a budeme potom důstojnými soupeři ostatním týmům letošního KP.

26.10.2008 SK OMASK KOVO Kladno - PK Třebusice "B"   2 : 8  ( 1 : 2 )
  III. kolo Krajského přeboru futsalu - Slaný, hala BIOS
  Branky :  Vančata, Kulhánek
  Sestava : Hrdlička - Kulhánek, Marhons, Machač D.j. - Suchý M., Vančata, Hlůže

Problémy se sestavou přetrvávají. V prvním poločase jsme ještě byli důstojným soupeřem, dokonce při lepším využívání šancí mohlo mít skóre před přestávkou ještě přízni vější podobu. Druhý poločas začal soupeř náporem, který korunoval brankou na 1 : 3. Na tuto branku jsme ještě odpověděli vydařenou kombinační akcí a kontaktním gólem. Síly však ubývaly a v dalším průběhu zápasu již dominoval soupeř. Závěr se i díky našim fatálním chybám proměnil v exhibici soupeře.

18.10.2008 FC Stochov - SK OMASK KOVO Kladno   3 : 5  ( 0 : 2 )
  II. kolo Krajského přeboru futsalu - Stochov, městská sportovní hala
  Branky :  Vančata 2, Suchý M., Marhons, Kulhánek
  Sestava : Suchý J. - Kulhánek, Marhons, Herlík - Machač D.j., Suchý M., Vančata, Hlůže

I druhý zápas nového ročníku KP jsme odehráli na půdě soupeře a ve velmi kombinované sestavě. Navíc polovina našich hráčů hrála díky zranění s větším či menším omezením. Díky velmi dobrému výkonu brankáře Jana Suchého a bojovnému výkonu ostatních hráčů byl poločasový stav 0 : 2 v náš prospěch. Ve druhém poločase soupeř přidal a zhruba 6 minut před koncem zápasu vyrovnal na 2 : 2. Po oddechovém čase jsme asi trochu soupeře překvapili, neboť jsme poslední zbytky sil vrhli do útoku a během jedné minuty třemi brankami toto utkání rozhodli. Těměř v závěru soupeř ještě výsledek korigoval z poměrně přísně nařízené penalty.

11.10.2008 1. FC Rohožník Praha 21 - SK OMASK KOVO Kladno   7 : 3  ( 6 : 3 )
  I. kolo Krajského přeboru futsalu - Praha, hala TJ Tatran Střešovice
  Branky :  Hlůže, Vančata, Machač D.j.
  Sestava : Suchý M., Suchý J. - Kulhánek, Marhons, Machač D.j. - Vančata, Hlůže

První zápas nového ročníku KP se nám příliš nevydařil. Do haly Tatranu Střešovice jsme přijeli jen s 5 hráči do pole a 2 brankáři. Po cca 7 minutách prvního poločasu jsme prohrávali 0 : 5 a hrozil nepříjemný debakl. Naše hra se sice postupně zlepšovala, ale poločasový stav 3 : 6 ve prospěch soupeře nedával příliš nadějí do druhého poločasu, nehledě na to, že soupeř byl lepší prakticky ve všech činnostech. Druhá půle vyzněla pro naše barvy již poněkud lépe a to i díky nasazení našeho brankáře č. 1 Martina Suchého na post útočníka. Naše gólové příležitosti však zůstaly nevyužity a domácí tak v poklidu dokráčeli k vítězství, když v závěru ještě jednou rozvlnili síť za zády našeho brankáře.

14.09.2008

První utkání Krajského přeboru 2008/2009 proti mužstvu Rohožník Praha 21 se koná v sobotu 11.10.2008 od 20,30 hod. ve Sportovní hale Tatran Střešovice. Sraz a odjezd je v Rabasově ulici v 19,15 hod.

21.08.2008

Od 26.září 2008 se tréninky budou konat vždy v pátek od 16,30 hod. do 18,00 hod. ve Sportovní hale Kladno.

15.08.2008

Členská schůze OMASKu se uskuteční v pátek 29.srpna 2008 od 19,00 hod. v salonku restaurace "Pastýřka". Hlavním bodem programu je start nového ročníku Krajského přeboru ve futsalu.